Files
17 Total
No files were found. Try changing your query...
00:30 Hayalimdeki Ev Chip ve Joanna Gaines yıkık dökük evleri alıp insanların hayallerindeki evlere dönüştürüyorlar. Bu şekilde tüm semti canlandırıyorlar.
01:25 Tam Paçayı Kurtarıyordum Ki... Scott annesini öldürdükten sonra kaçıyor ve bir kilisenin ona acımasını sağlayarak kiliseyi kandırıyor. Ancak hikâyesi haberlerde yer alınca kilise üyeleri 911'i arıyor.
02:15 Tam Paçayı Kurtarıyordum Ki... Roger hapse atılıyor. Erkek kardeşi de birkaç ay sonra hapse atılınca, kıskanç bir eski sevgili onları gammazlayana kadar iki kardeş gözü pek bir kaçış planı yürütüyor.
03:00 Büyük İhanet Reddedilmiş bir sevgili, aşığının ihanet ettiği ortaya çıkınca nasıl tepki verir? Bu programda çiftleri bitiş çizgisine yaklaştıran ihanetler, sırlar ve yalanlar tekrar yaşanıyor. 
03:20 Büyük İhanet Reddedilmiş bir sevgili, aşığının ihanet ettiği ortaya çıkınca nasıl tepki verir? Bu programda çiftleri bitiş çizgisine yaklaştıran ihanetler, sırlar ve yalanlar tekrar yaşanıyor. 
03:45 Bu Nasıl Otel! Kötü durumdaki otelleri geliştirmeye gelince Anthony Melchiorri acımasızdır. Dünyanın her yerini dolaşır ve en kötü otelleri bile baştan aşağı değiştirir.
04:30 Emlakçı Kardeşler Yarışıyor Her iki takım da yarı finallerde, çiftlik evlerini yenilemek için savaşıyor. Ancak kalan rakipler finale yaklaştıkça, yapısal sorunlarla karşılaşır.
05:15 Emlak Avcıları Kendi ülkelerinin dışında ev arayanlar alternatifleri değerlendiriyorlar. Roma sütunlarından İspanyol kemerlerine, bakalım hangi stili seçecekler?
05:35 Emlak Avcıları Kendi ülkelerinin dışında ev arayanlar alternatifleri değerlendiriyorlar. Roma sütunlarından İspanyol kemerlerine, bakalım hangi stili seçecekler?
06:00 Emlak Avcıları Kendi ülkelerinin dışında ev arayanlar alternatifleri değerlendiriyorlar. Roma sütunlarından İspanyol kemerlerine, bakalım hangi stili seçecekler?
06:30 Emlak Avcıları Kendi ülkelerinin dışında ev arayanlar alternatifleri değerlendiriyorlar. Roma sütunlarından İspanyol kemerlerine, bakalım hangi stili seçecekler?
07:00 Muhteşem Taş Evler Bir çift, 1790 yapımı taş evlerinin orijinal kısmındaki üç odayı restore etmesi için Jeff Devlin'i tutar.
07:30 Muhteşem Taş Evler Jeff Devlin, 1990'larda yapılmış bir banliyö evinin arkasında yer alan 1740 tarihli taş evi restore etmek üzere tutulur. Jeff ve ekibi evi bir dinlenme alanına dönüştürüyor.
08:00 Muhteşem Taş Evler Jeff Devlin, tarihi bir taş evin yemek odasını, mutfağını ve kış bahçesini restore ediyor. Proje biraz zor çünkü müşterileri açık kat planı istiyor.
08:30 Long Island Medyumu Larry ve Theresa 25. evlilik yıldönümlerini kutluyor. Hatıralarını tekrar yaşamak isteyen çift, ilk tanıştıkları yer olan petrol şirketini ziyaret etmeye karar verirler.
09:00 Long Island Medyumu Babasının bulduğu eski defterlerden ilham alan Theresa, bir soy izleme uzmanına giderek ailesinin tarihini anlamak ister, şok edici bazı bilgiler edinir.
09:30 Long Island Medyumu Gerçek hayatta medyum olan Theresa Caputo ve keyifli ailesini tanıyın. İki yıla uzanan bekleme listesi olan Theresa, ruhlardan şüphe duyan bir çok insanı ikna edebildi.
10:30 Bu Nasıl Restoran? Kentucky'nin Bowling Green kentindeki yaklaşık 400 metrekarelik WhaBah Biftek Evi, şef Robert Irvine'a bugüne kadarki en zorlu görevi sunuyor! Robert onu kurtarabilecek mi?
11:30 Bu Nasıl Restoran? Robert, aile işletmesi olan iki İtalyan lokantasını kurtarmak için Güney Carolina Summerville'de. İki kat işe rağmen fazladan süresi olmayan ekip baskı altında!
12:30 Tırnakların Kraliçesi Lexi Martone, Amerika'nın en inanılmaz, eşsiz ve şık tırnak süslemelerini yapan bir sanatçı. Anneannesi, annesi ve kız kardeşiyle birlikte bu işi büyük bir başarıyla yürütmektedir.
13:30 Temizlik Avcilari Temizlik ve düzeni takıntı haline getiren; her gün temizlik yapmadan duramayan ekibimiz, hiç tanımadıkları evlere gidip heyecanlı ve endişeli temizlik maceralarına başlıyorlar.
14:30 Ya Sev Ya Sat Yeni bir eve taşınmakla evlerini yenilemek arasında kalan ev sahiplerinin imdadına tasarımcı Hilary Farr ve emlakçı David Visentin yetişiyor.
15:30 Ya Sev Ya Sat Yeni bir eve taşınmakla evlerini yenilemek arasında kalan ev sahiplerinin imdadına tasarımcı Hilary Farr ve emlakçı David Visentin yetişiyor.
16:30 Ya Sev Ya Sat Yeni bir eve taşınmakla evlerini yenilemek arasında kalan ev sahiplerinin imdadına tasarımcı Hilary Farr ve emlakçı David Visentin yetişiyor.
17:30 Rüya Gibi Evler Tarek ve Christina yeni bir şehirde işe koyulur. Fakat uzaklık ve alıcıların beklentilerinin belirsizliği, evin kapsamı ve tasarımı konusunda tartışmalara yol açar.
18:00 Rüya Gibi Evler Tarek ve Christina, Kaliforniya Lakewood'da önceki projelerinden birine yakın eski bir evi yeniliyor. Fakat eski evin modernizasyonu yüklü bir fiyat etiketiyle birlikte geliyor.
18:30 Muhteşem Taş Evler Jeff Devlin, oturma odasına bir mutfak yapmalarına yardım etmek için 1732 tarihli evlerinde bir çifti ziyaret eder. Yenileme sırasında ekip çeşitli zorluklarla karşılaşır.
19:00 Muhteşem Taş Evler Jeff Devlin ve ekibi, bir zamanlar han olan bir evde çalışmaktadır. Şömineyi ortaya çıkardıklarında çeşitli sorunlar bulurlar ve antreye bir açık kiriş yaparlar.
19:30 Muhteşem Taş Evler Jeff Devlin ve ekibi 1803 yapımı bir taş evin ikinci katını restore ederken el yapımı sayvanlı bir karyolası olan muhteşem bir ebeveyn süiti yaratıyor.
20:00 Muhteşem Taş Evler 1800'lerde yapılmış orijinaliyle aynı yerde olduğuna inanılan eski tip bir mutfağı yenilemesi için Jeff Devlin'e başvurulur.
20:30 Ağır Yaşamlar Bir yıl içinde, her biri 270 kiloyu aşan insanlar, hayatta kalmak için, birlikte kilolarından kurtulma girişimleri sırasında yaşadıkları kişisel yolculuğu paylaşıyor.
22:30 Tırnakların Kraliçesi Lexi Martone, Amerika'nın en inanılmaz, eşsiz ve şık tırnak süslemelerini yapan bir sanatçı. Anneannesi, annesi ve kız kardeşiyle birlikte bu işi büyük bir başarıyla yürütmektedir.
23:30 Tamron Hall İle Cinayet İki çocuk annesi genç ve sağlıklı kadının ölümü ailesini derinden sarsıyor. Yoksa savcılar cinayetten şüphelenmekte haklı mı ve daha da önemlisi bu cinayeti kanıtlayabilirler mi?
00:30 Tam Paçayı Kurtarıyordum Ki... Brian Fuller zengin insanları soyup soğana çevirmek için yolunu onlarla kesiştiriyor. Beklenmedik bir kaynak kapısına polis gönderene kadar Brian yeni kimliğiyle polisten kaçıyor.
01:25 Tam Paçayı Kurtarıyordum Ki... Hapisten kaçmak için ellerinden geleni ardına koymayan firarilerin hikâyelerini izleyeceğiz. En iyi kanun adamları peşlerindeyken yaşadıkları kaçış öyküleri kesinlikle inanılmaz...
02:15 Tam Paçayı Kurtarıyordum Ki... İlaç işini bir yangında kaybettikten sonra banka soyan Robert tutuklanır ancak hapishaneden kaçarak kayıplara karışır. FBI Robert'ın izini nasıl buldu?
03:00 Büyük İhanet Reddedilmiş bir sevgili, aşığının ihanet ettiği ortaya çıkınca nasıl tepki verir? Bu programda çiftleri bitiş çizgisine yaklaştıran ihanetler, sırlar ve yalanlar tekrar yaşanıyor. 
03:20 Büyük İhanet Reddedilmiş bir sevgili, aşığının ihanet ettiği ortaya çıkınca nasıl tepki verir? Bu programda çiftleri bitiş çizgisine yaklaştıran ihanetler, sırlar ve yalanlar tekrar yaşanıyor. 
03:45 Benim Tuhaf Alışkanlığım Obsesif davranışlarla mücadele eden insanların hikayeleri. Lori saç kurutma makinesiyle uyuyor ve Kesha her gün tuvalet kağıdı yediğini itiraf ediyor.
04:05 Benim Tuhaf Alışkanlığım Samantha yemeklik yağla güneşleniyor ve sürekli solaryum yatağı kullanıyor. Öte yandan Crystal'ın ev temizlik maddelerini yeme bağımlılığı dişlerini çürütür.
04:30 Emlakçı Kardeşler Yarışıyor Sezon finaline kalan son dört yarışmacı, site evlerini, akıllarında tek bir hedefle yeniler: 50.000 dolarlık ödülü kazanmak.
05:15 Emlak Avcıları Kendi ülkelerinin dışında ev arayanlar alternatifleri değerlendiriyorlar. Roma sütunlarından İspanyol kemerlerine, bakalım hangi stili seçecekler?
05:35 Emlak Avcıları Kendi ülkelerinin dışında ev arayanlar alternatifleri değerlendiriyorlar. Roma sütunlarından İspanyol kemerlerine, bakalım hangi stili seçecekler?
06:00 Rüya Gibi Evler Tarek ve Christina, modası geçmiş tasarımları olan retro bir evin haberini alıyor ama yer yer bazı tasarımların da modern olduğunu farkederek evin kazanç getireceğini düşünüyorlar.
06:30 Ufak Tefek Lüksler Kaliforniya Cobb Dağı'ndaki orman yangını yüzünden Scott ve Tamsen 25 yıllık evlerini terk etmek zorunda kalmıştır. Yeni anılar yaşayacakları modern bir ufak ev aramaktadırlar.
07:00 Bu Nasıl Restoran? Robert lüks bir Fransız bistrosu ve etkinlik mekânına yardım etmek için Teksas'a gidiyor. Cocoamoda müşteri çekemiyor ve sahibi son derece inatçı.
08:00 Hayalimdeki Ev Chip ve Joanna Gaines yıkık dökük evleri alıp insanların hayallerindeki evlere dönüştürüyorlar. Bu şekilde tüm semti canlandırıyorlar.
09:00 Emlakçı Kardeşler Yarışıyor Jonathan ve Drew'un kelepirlerinin restorasyonu, onlar evleri satışa hazırlarken bitme aşamasında. En sıkı parayı kazanan yarışmanın yeni şampiyonu olacak!
10:00 Bu Nasıl Otel! Kötü durumdaki otelleri geliştirmeye gelince Anthony Melchiorri acımasızdır. Dünyanın her yerini dolaşır ve en kötü otelleri bile baştan aşağı değiştirir.
11:00 Kupon Hastaları Hamile olan Heather Kmart'dan alışveriş ediyor. Deterjanını kendi yapan 'Mississippi'nin En Akıllı Müşterisi' Bree, bir aylık bakkaliyeyi 140 Dolar'ın altında almaya çalışıyor.
11:30 Kupon Hastaları Kansas'da KT Kmart'da 4000 dolarlık bir malı almaya çalışıyor ama kasada belirtilen kalem sayısı işini riske sokuyor. Connecticut'lı anne Erin de ailesini kuponlarla geçindiriyor.
12:00 Long Island Medyumu Theresa, özel güçlere sahip olduğunu düşünen bir kadınla bağlantı kurar. Bu arada Larry, bir beyin tümöründen kurtulmasının ardından geç kalınan bir check up yaptırır.
13:00 Ağır Yaşamlar Her biri 270 kiloyu aşan insanların hayatı ekranlarınızda. Bir yıllık yolculukları boyunca, hayatta kalmak için hep birlikte binleri aşan kilolarından kurtulmaya çalışırlar.
15:00 Gelinliğe Evet De Dünyanın en büyük gelinlik mağazası Kleinfield's'ın iç dünyası ekranlarınıza geliyor. Randy ve ekibi, müstakbel gelinlere yeni danışmanları ve yeni gelinlikleri tanıtıyor!
16:00 Bu Nasıl Restoran? Robert Illinois'de büyük bir görev üstlenir. Bir market içinde bulunan Zest Bistro'yu kurtarması gerekmektedir. Çok geç olmadan her iki işletmeyi de kurtarabilecek mi?
17:00 Istanbullu Gelin Zengin iş adamı ile fakir şarkıcının tutkulu aşkı, gücü aşktan üstün tutan köklü aile gelenekleri karşısında ayakta kalma mücadelesi verir.
19:00 Ufak Tefek Lüksler Karı-koca müteahhitler Tyson ve Michelle Spiess, her yere seyahat edebilen, ısmarlama küçük evler yapmaktadır.
19:30 Emlak Avcıları Bisiklet kafe açmak için Grenada'ya taşınan bir ailenin bütçesi ne yazık ki istedikleri her şeye yetmiyor, bu yüzden bazı fedakârlıklar yapmak zorundalar.
20:00 Emlak Avcıları Bir çift ABD Georgia'dan iki çocuğuyla İngiltere'nin Blackburn şehrine taşınır. Kocanın işine yakın olsun diye şehir merkezinde bir ev aramaktadırlar.
20:30 Ya Sev Ya Sat Yeni bir eve taşınmakla evlerini yenilemek arasında kalan ev sahiplerinin imdadına tasarımcı Hilary Farr ve emlakçı David Visentin yetişiyor.
21:30 Rüya Gibi Evler Kaliforniyalı emlak uzmanları Tarek ve Christina El Moussa harap evleri satın alıp yenileyerek birer emlak şaheserine dönüştürüyor ve kârlı olarak satıyor.
22:00 Rüya Gibi Evler Kaliforniyalı emlak uzmanları Tarek ve Christina El Moussa harap evleri satın alıp yenileyerek birer emlak şaheserine dönüştürüyor ve kârlı olarak satıyor.
22:30 Temizlik Avcilari Temizlik ve düzeni takıntı haline getiren; her gün temizlik yapmadan duramayan ekibimiz, hiç tanımadıkları evlere gidip heyecanlı ve endişeli temizlik maceralarına başlıyorlar.
23:30 Tam Paçayı Kurtarıyordum Ki... Yüksek teknolojili bir hapishaneden kaçan genç bir hırsız, adaletin elinden kaçmasına yardımcı olmaları için aile üyelerinden yardım ister.
00:30 Sevil Atasoy ile People Dergisi Araştırıyor Yüksek profilli suç vakalarını soruşturan araştırmacı gazeteciler, şok eden düğüm noktalarını ve soruşturma sırasında ortaya çıkan beklenmedik çözümleri açıklıyor.
01:25 Büyük İhanet Reddedilmiş bir sevgili, aşığının ihanet ettiği ortaya çıkınca nasıl tepki verir? Bu programda çiftleri bitiş çizgisine yaklaştıran ihanetler, sırlar ve yalanlar tekrar yaşanıyor. 
01:50 Büyük İhanet Reddedilmiş bir sevgili, aşığının ihanet ettiği ortaya çıkınca nasıl tepki verir? Bu programda çiftleri bitiş çizgisine yaklaştıran ihanetler, sırlar ve yalanlar tekrar yaşanıyor. 
02:15 Sırlarla Evli 60lar'ın sonlarına doğru düzinelerce kadın Florida'da ortadan kaybolunca, kaçtıkları düşünülür... Ta ki iki kayıp ergenin cansız bedeni, bir seri katili işaret edinceye kadar.
03:00 Bu Nasıl Restoran? Robert Illinois'de büyük bir görev üstlenir. Bir market içinde bulunan Zest Bistro'yu kurtarması gerekmektedir. Çok geç olmadan her iki işletmeyi de kurtarabilecek mi?
03:45 Emlakçı Kardeşler Yarışıyor Jonathan ve Drew'un kelepirlerinin restorasyonu, onlar evleri satışa hazırlarken bitme aşamasında. En sıkı parayı kazanan yarışmanın yeni şampiyonu olacak!
04:30 Ya Sev Ya Sat Yeni bir eve taşınmakla evlerini yenilemek arasında kalan ev sahiplerinin imdadına tasarımcı Hilary Farr ve emlakçı David Visentin yetişiyor.
05:15 Emlak Avcıları Bisiklet kafe açmak için Grenada'ya taşınan bir ailenin bütçesi ne yazık ki istedikleri her şeye yetmiyor, bu yüzden bazı fedakârlıklar yapmak zorundalar.
05:35 Emlak Avcıları Bir çift ABD Georgia'dan iki çocuğuyla İngiltere'nin Blackburn şehrine taşınır. Kocanın işine yakın olsun diye şehir merkezinde bir ev aramaktadırlar.
06:00 Rüya Gibi Evler Tarek ve Christina, güncelleştirmesi bir servete mal olacak, kirli ve eski bir ev buluyor. Tasarım maliyeti ve kazanç arasında iyi bir denge bulmakta zorlanıyorlar.
06:30 Ufak Tefek Lüksler Karı-koca müteahhitler Tyson ve Michelle Spiess, her yere seyahat edebilen, ısmarlama küçük evler yapmaktadır.
07:00 Bu Nasıl Restoran? Robert Illinois'de büyük bir görev üstlenir. Bir market içinde bulunan Zest Bistro'yu kurtarması gerekmektedir. Çok geç olmadan her iki işletmeyi de kurtarabilecek mi?
08:00 Hayalimdeki Ev Chip ve Joanna Gaines yıkık dökük evleri alıp insanların hayallerindeki evlere dönüştürüyorlar. Bu şekilde tüm semti canlandırıyorlar.
09:00 Emlakçı Kardeşler Yarışıyor Kardeşler Jonathan ve Drew Scott'un, Vanilla Ice'ın hakkında karar vereceği salon ve yemek odalarını hazırlamaları için yedi günleri var!
10:00 Bu Nasıl Otel! Kötü durumdaki otelleri geliştirmeye gelince Anthony Melchiorri acımasızdır. Dünyanın her yerini dolaşır ve en kötü otelleri bile baştan aşağı değiştirir.
11:00 Kupon Hastaları Florida'da kuponcu Missy, 13-19 yaş anneler merkezine bağışlamak için çeşitli malzemeler tedarik etmeyi planlıyor. Yalnız anne Nicole kızının dans derslerini kuponlarla karşılıyor.
11:30 Kupon Hastaları Kupon tutkunu Joyce Güney Karolina'lı bir garson ve bir anne. Bütün enerjisini bu işe veriyor. Michigan'da Aprille iş arkadaşlarına kendi cebinden atıştıracak bir şeyler veriyor.
12:00 Long Island Medyumu Bir grup seansında Theresa askerdeyken arkadaşlarını kaybeden bir adamın enerjisini alır. Victoria okulu bıraktığını açıklayarak ailesini şoke eder.
13:00 Ağır Yaşamlar Her biri 270 kiloyu aşan insanların hayatı ekranlarınızda. Bir yıllık yolculukları boyunca, hayatta kalmak için hep birlikte binleri aşan kilolarından kurtulmaya çalışırlar.
15:00 Gelinliğe Evet De Randy sonsuza kadar iyi bir tasarımcı olduğunu kanıtlayacağı defilesi için hazır. Gelin adayı Jacqueline ise annesi ile anlaşmazlık yaşıyor.
16:00 Bu Nasıl Restoran? Robert 50 yıldır aynı ailede olan işletmeye yardım etmek için Maryland'de. Kasabanın tarihinde yeri olan bu mekânı kurtarmak için komşuları devreye sokması gerekiyor.
17:00 Istanbullu Gelin Zengin iş adamı ile fakir şarkıcının tutkulu aşkı, gücü aşktan üstün tutan köklü aile gelenekleri karşısında ayakta kalma mücadelesi verir.
19:00 Ufak Tefek Lüksler Karı-koca müteahhitler Tyson ve Michelle Spiess, her yere seyahat edebilen, ısmarlama küçük evler yapmaktadır.
19:30 Emlak Avcıları Bir orman bekçisi, yeni ev ve iş arkadaşı ile Avustralya Townsville'e taşınıyor. İki kadın yeni evleri hakkında uzlaşabilecekler mi?
20:00 Emlak Avcıları Florida'daki yoğun hayatlarından yorulan bir çift ve iki çocuğu Norveç'e taşınır. Küçük bir kasabada mı, büyük bir şehirde mi yaşamaları gerektiğine karar veremezler.
20:30 Ya Sev Ya Sat Yeni bir eve taşınmakla evlerini yenilemek arasında kalan ev sahiplerinin imdadına tasarımcı Hilary Farr ve emlakçı David Visentin yetişiyor.
21:30 Yiyecek Fabrikası Hammaddelerden son ürünlere kadar, yaban kirazı pastilleri, glutensiz sebze paketleri, fıstık ezmeli çikolata ve elma marmeladının nasıl üretildiğini öğrenin.
22:00 Yiyecek Fabrikası Hammaddelerden mamullere kadar, kahvaltının vazgeçilmezi tahıl gevreği, simsiyah fettuccine ve şeftali şekerlemelerin nasıl üretildiğini keşfedin.
22:30 Ev Fabrikası Sıradan ev eşyaları nasıl üretiliyor? Sahne arkasında harika ve bazen de tuhaf üretim süreçlerine bir göz atıyoruz. Bu bölümün konuları çekçek arabaları, papaslar, futbol topları.
23:00 Ev Fabrikası Sıradan ev eşyaları nasıl üretiliyor? Sahne arkasında harika ve bazen de tuhaf üretim süreçlerine bir göz atıyoruz. Bu bölümün konuları ayıcıklar, bulaşık sabunu, kağıt bardaklar.
23:30 Tam Paçayı Kurtarıyordum Ki... Parasına yapılan bir dövüşte birini öldüren adam, kız kardeşinin Ohio'daki evinde saklanır. Yakalanır ancak hapishaneden kaçar, sonunda yetkililer tarafından tekrar yakalanır.
00:30 Sevil Atasoy ile People Dergisi Araştırıyor Yüksek profilli suç vakalarını soruşturan araştırmacı gazeteciler, şok eden düğüm noktalarını ve soruşturma sırasında ortaya çıkan beklenmedik çözümleri açıklıyor.
01:25 Büyük İhanet Reddedilmiş bir sevgili, aşığının ihanet ettiği ortaya çıkınca nasıl tepki verir? Bu programda çiftleri bitiş çizgisine yaklaştıran ihanetler, sırlar ve yalanlar tekrar yaşanıyor. 
01:50 Büyük İhanet Reddedilmiş bir sevgili, aşığının ihanet ettiği ortaya çıkınca nasıl tepki verir? Bu programda çiftleri bitiş çizgisine yaklaştıran ihanetler, sırlar ve yalanlar tekrar yaşanıyor. 
02:15 Sırlarla Evli Bir işadamının çürümüş bedeni kemerli su yolunda yüzerken bulunur. Dedektiflerin katili bulması onlarca yıl zaman alacaktır.
03:00 Bu Nasıl Restoran? Robert 50 yıldır aynı ailede olan işletmeye yardım etmek için Maryland'de. Kasabanın tarihinde yeri olan bu mekânı kurtarmak için komşuları devreye sokması gerekiyor.
03:45 Emlakçı Kardeşler Yarışıyor Kardeşler Jonathan ve Drew Scott'un, Vanilla Ice'ın hakkında karar vereceği salon ve yemek odalarını hazırlamaları için yedi günleri var!
04:30 Ya Sev Ya Sat Yeni bir eve taşınmakla evlerini yenilemek arasında kalan ev sahiplerinin imdadına tasarımcı Hilary Farr ve emlakçı David Visentin yetişiyor.
05:15 Emlak Avcıları Bir orman bekçisi, yeni ev ve iş arkadaşı ile Avustralya Townsville'e taşınıyor. İki kadın yeni evleri hakkında uzlaşabilecekler mi?
05:35 Emlak Avcıları Florida'daki yoğun hayatlarından yorulan bir çift ve iki çocuğu Norveç'e taşınır. Küçük bir kasabada mı, büyük bir şehirde mi yaşamaları gerektiğine karar veremezler.
06:00 Rüya Gibi Evler Tarek, üzerinde, umduğundan daha çok çalışılması gereken bir evin duyumunu alır. Bu arada Christina, Tarek'e yaşadıkları evi satmak istediğini söylemekte zorlanıyor.
06:30 Ufak Tefek Lüksler Karı-koca müteahhitler Tyson ve Michelle Spiess, her yere seyahat edebilen, ısmarlama küçük evler yapmaktadır.
07:00 Bu Nasıl Restoran? Robert 50 yıldır aynı ailede olan işletmeye yardım etmek için Maryland'de. Kasabanın tarihinde yeri olan bu mekânı kurtarmak için komşuları devreye sokması gerekiyor.
08:00 Hayalimdeki Ev Chip ve Joanna Gaines yıkık dökük evleri alıp insanların hayallerindeki evlere dönüştürüyorlar. Bu şekilde tüm semti canlandırıyorlar.
09:00 Emlakçı Kardeşler Yarışıyor Jonathan ve Drew Scott için heyecan dorukta. Anthony Carrino ve John Colaneri mutfaklarını değerlendirmek için şehre geliyor.
10:00 Bu Nasıl Otel! Kötü durumdaki otelleri geliştirmeye gelince Anthony Melchiorri acımasızdır. Dünyanın her yerini dolaşır ve en kötü otelleri bile baştan aşağı değiştirir.
11:00 Kupon Hastaları Louisiana'lı kuponcu Lisa ailenin bir aylık bakkaliye masraflarına 15 dolar ödemeyi umuyor. April kızının ergenliğe geçiş töreninde 300 davetliyi 100 dolara doyurmayı planlıyor.
11:30 Kupon Hastaları Missouri'li kuponcu Erin 20 bin dolarlık bir malı bedavaya almaya çalışıyor. Kentucky'li öğrenci Dominique jelatin stokunu muhteşem bir kolej partisinde havuz için kullanıyor.
12:00 Long Island Medyumu Theresa, oğlunu kaybetmiş ve kendisine inanmayan bir babayla seans yapar. Güzellik Okulunu bırakan Victoria ailesini denek olarak kullanır.
13:00 Ağır Yaşamlar Her biri 270 kiloyu aşan insanların hayatı ekranlarınızda. Bir yıllık yolculukları boyunca, hayatta kalmak için hep birlikte binleri aşan kilolarından kurtulmaya çalışırlar.
15:00 Gelinliğe Evet De Ünlü gelin Elle King'den, nedimeler Katy Griffin ve Joan Rivers'a kadar farklı konukları ekrana getiren Randy, dizinin kendisi için zirvedeki anlarını sunuyor!
16:00 Bu Nasıl Restoran? Üç yıl önce Florida'nın Sunrise kentinde açılan Gigi's Music Cafe'de işler, sahibinin kötü kararları yüzünden perişan durumdadır.
17:00 Istanbullu Gelin Zengin iş adamı ile fakir şarkıcının tutkulu aşkı, gücü aşktan üstün tutan köklü aile gelenekleri karşısında ayakta kalma mücadelesi verir.
19:00 Ufak Tefek Lüksler Karı-koca müteahhitler Tyson ve Michelle Spiess, her yere seyahat edebilen, ısmarlama küçük evler yapmaktadır.
19:30 Emlak Avcıları Dünyanın dört bir yanındaki ev arayanlar, başka ülkelerdeki emlak dünyasını dolaşırken bir dizi mimari tarz keşfediyor. Nereden ev almayı seçecekler?
20:00 Emlak Avcıları Dünyanın dört bir yanındaki ev arayanlar, başka ülkelerdeki emlak dünyasını dolaşırken bir dizi mimari tarz keşfediyor. Nereden ev almayı seçecekler?
20:30 Ya Sev Ya Sat Yeni bir eve taşınmakla evlerini yenilemek arasında kalan ev sahiplerinin imdadına tasarımcı Hilary Farr ve emlakçı David Visentin yetişiyor.
21:30 Ağır Yaşamlar Bir yıl içinde, her biri 270 kiloyu aşan insanlar, hayatta kalmak için, birlikte kilolarından kurtulma girişimleri sırasında yaşadıkları kişisel yolculuğu paylaşıyor.
23:30 Tam Paçayı Kurtarıyordum Ki... Çalıntı arabalarla evleri soyan bir grup asi genç kaçmadan önce yetkililere tehditler içeren bir bant kaydı gönderir.