Files
17 Total
No files were found. Try changing your query...
00:00 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
00:20 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
00:45 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego cankurtaranları, kıyıya yakın 14 metrelik büyük beyaz köpekbalığını farkettikten sonra halkı korumalıdır. Ve Del Mar'daki dört kız kardeş, ailelerinin cankurtaranlık geleneğini devam ettiriyor.
01:10 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego'daki cankurtaranlar ve sağlık görevlileri kalp krizi geçiren bir kişiyi kurtarmak için birlikte çalışıyorlar. Ayrıca, iki mızrak balıkçısı tehlikeli açık sörf bölgesinde mahsur kalıyor.
01:30 Özgür Yaşa Thorn kunduz avına çıkmak için bir tekne inşa eder. Tony ve Amelia ağaçlardan şurup çıkarır ve Derik vahşi katırlarını evcilleştirmeye çalışır.
02:15 Poliklinik Sherece Penfold, 3. sezonda tanıştığımız ilk hastaydı. Dr. Sara Kayat'tan anksiyetesi için yardım almaya gelen Sherece, 17 yaşından beri depresyonla mücadele etmekteydi. Bu bölümde, Sherece'i o noktaya nelerin getirdiğinii öğreniyoruz.
03:00 Egzotik Hayvanlara İlk Yardım Susan Kelleher, Güney Florida'daki en işlek egzotik hayvan bakım evlerinden birine sahip ve işletmekte, kangurulardan maymunlara, kuşlara, tavşanlara, domuzlara, balıklara ve aralarında akla gelebilecek her hayvana kadar değişen dinamik bir hasta grubunu tedavi etme maceralarına katılın.
03:35 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
04:00 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
04:30 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego cankurtaranları, kıyıya yakın 14 metrelik büyük beyaz köpekbalığını farkettikten sonra halkı korumalıdır. Ve Del Mar'daki dört kız kardeş, ailelerinin cankurtaranlık geleneğini devam ettiriyor.
04:55 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego'daki cankurtaranlar ve sağlık görevlileri kalp krizi geçiren bir kişiyi kurtarmak için birlikte çalışıyorlar. Ayrıca, iki mızrak balıkçısı tehlikeli açık sörf bölgesinde mahsur kalıyor.
05:15 Poliklinik Sherece Penfold, 3. sezonda tanıştığımız ilk hastaydı. Dr. Sara Kayat'tan anksiyetesi için yardım almaya gelen Sherece, 17 yaşından beri depresyonla mücadele etmekteydi. Bu bölümde, Sherece'i o noktaya nelerin getirdiğinii öğreniyoruz.
06:00 Yavru Köpek Okulu Her yıl çeyrek milyon insan evlerine yeni bir yavu köpek getiriyor. Bu belgesel evini bu yavru köpeklere açan insanların hikayelerine ve köpeklerin yolculuğuna odaklanıyor. Her bölümde, hayatının kilit noktasında evine yavru köpek getiren 3 insanın hikayesine tanık olacaksınız. Bunun yanında yavru köpek okulunun uzman eğitmeni Oli Juste, köpek davranış terapisti Hannah Molloy ve eski sosyal hizmetler uzmanı Katie Patmore'u iş üzerindeyken izleyin!
06:45 Egzotik Hayvanlara İlk Yardım Susan Kelleher, Güney Florida'daki en işlek egzotik hayvan bakım evlerinden birine sahip ve işletmekte, kangurulardan maymunlara, kuşlara, tavşanlara, domuzlara, balıklara ve aralarında akla gelebilecek her hayvana kadar değişen dinamik bir hasta grubunu tedavi etme maceralarına katılın.
07:30 Doğanın Çağrısı Florida'da, bir rakun kapıya sıkışmış ve kurtarılmayı dört gözle bekliyor. Alaska'da bir kahverengi yarasa kolonisi, kışı geçirebilmeleri için yerleri değiştirilmelidir.
08:15 Doğanın Çağrısı Sürpriz! Araba motorunda bir kokarca! Tucson'da saklambaç oynamayı seven bir kokarcanın, bütün park yerini kokutmadan önce yakalanması gerekiyor. Bir yarasa kolonisi, Chicago'da bir banliyönün çatı katında hasara yol açıyor ve yarasalar evi ele geçirmeden önce tahliye edilmesi gerekiyor.
09:00 Doğanın Çağrısı Tucson'da Jeff ve Marc, birinin arka bahçesindeki bir kulübe ile tuğla duvar arasına sıkışmış bir kokarcayı kurtarıyor. Jacksonville'de Ryan, bir ev sahibinin hayvanlarına zarar veren bir vaşak için bayrak kapanı kurar.
09:45 Özgür Yaşa Colbert yükselen suları kulübesine malzeme taşımak için kullanır. Bu esnada Thorn'un kamp alanına bir ayı gelir.
10:30 Özgür Yaşa Thorn kunduz avına çıkmak için bir tekne inşa eder. Tony ve Amelia ağaçlardan şurup çıkarır ve Derik vahşi katırlarını evcilleştirmeye çalışır.
11:15 Yukon Veterineri Yukon bölgesinde bütün hayvan türlerine bakan tek veteriner Dr. Michelle Oakley için her gün yeni bir macera!
12:00 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
12:25 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
12:45 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
13:10 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
13:30 Cankurtaranlar Güney Kaliforniya'nın cankurtaranları hipotermi geçiren bir kadını kurtarır ve ardından kızını soğuk sudan kurtarmak için acele eder.
13:50 Cankurtaranlar Bir yüzücü sahilde kaybolurken, Güney Kaliforniya'nın cankurtaranları çıplak bir plajda benzersiz zorluklarla uğraşmak zorunda.
14:10 Cankurtaranlar Güney Kaliforniya'nın cankurtaranları sudan çıkıyor ve tehlikeli uçurumlara doğru gidiyor. Kıyıda ise hain dalgalar için hazırlanıyorlar.
14:35 Cankurtaranlar Güney Kaliforniya'nın cankurtaranları tehlikeli bir nehir kurtarma girişiminde bulunuyor. Ve okyanusta, yorucu bir okyanus yarışını izlerler.
14:55 Cankurtaranlar Güney Kaliforniya'nın cankurtaranları bir plajda ''The Wedge'' denilen büyük bir dalga için hazırlar ve diğer bir plajda yaralı bir kurbanın gereken yardımı alması için acele eder.
15:20 Cankurtaranlar Güney Kaliforniya'nın cankurtaranları, yaralı bir sörfçüye yardım etmek için çalışıyorlar.
15:45 Cankurtaranlar Bu bölümde, San Diego'daki cankurtaranlar, La Jolla Koyu'ndaki birkaç yüzücüyü aynı anda kurtarmalı. Umutlu cankurtaran adayları HuntingtonPlajı'nda cankurtaran olmak için soğuk sularda şanslarını deniyor.
16:05 Cankurtaranlar Bu bölümde devlet cankurtaranları ve San Diego cankurtaranları, yüzücüleri Torrey Pines State Plajı'ndaki ünlü bir akıntıdan kurtarmak için birlikte çalışıyor.
16:30 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego cankurtaranları, kıyıya yakın 14 metrelik büyük beyaz köpekbalığını farkettikten sonra halkı korumalıdır. Ve Del Mar'daki dört kız kardeş, ailelerinin cankurtaranlık geleneğini devam ettiriyor.
16:50 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego'daki cankurtaranlar ve sağlık görevlileri kalp krizi geçiren bir kişiyi kurtarmak için birlikte çalışıyorlar. Ayrıca, iki mızrak balıkçısı tehlikeli açık sörf bölgesinde mahsur kalıyor.
17:20 Yetenekli Dr. Pol Brenda, Darcy adında bir köpek üzerinde çalışırken, Dr. Emily labradoodle yavru köpeği olan Cooper ile ilk fıstık ezmesi macerasına tanık oluyoruz.
18:10 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
18:35 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
19:00 Bondi Veterineri Acil servis uzmanı Dr. Alex Hynes, vahşi yaşam uzmanı Dr. Peter Ricci, Bondi yerlisi Dr. Kate Adams, yeni mezun Dr. Danni Dusek, özel klinik sahibi Dr. Lewis Hunt ve mobil veteriner kız kardeşler Dr. Alisın ve Audrey Shen'in hayatlarına hoşgeldiniz! Bu özel veterinerlerle evcil ve egzotik hayvanların hayatlarını kurtardıkları heyecan, drama ve sevinç gözyaşlarıyla dolu anlara şahit olun.
19:50 Yavru Köpek Okulu Her yıl çeyrek milyon insan evlerine yeni bir yavu köpek getiriyor. Bu belgesel evini bu yavru köpeklere açan insanların hikayelerine ve köpeklerin yolculuğuna odaklanıyor. Her bölümde, hayatının kilit noktasında evine yavru köpek getiren 3 insanın hikayesine tanık olacaksınız. Bunun yanında yavru köpek okulunun uzman eğitmeni Oli Juste, köpek davranış terapisti Hannah Molloy ve eski sosyal hizmetler uzmanı Katie Patmore'u iş üzerindeyken izleyin!
20:40 Yukon Veterineri Yukon bölgesinde bütün hayvan türlerine bakan tek veteriner Dr. Michelle Oakley için her gün yeni bir macera!
21:30 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
21:55 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
22:20 Yavru Köpek Okulu Her yıl çeyrek milyon insan evlerine yeni bir yavu köpek getiriyor. Bu belgesel evini bu yavru köpeklere açan insanların hikayelerine ve köpeklerin yolculuğuna odaklanıyor. Her bölümde, hayatının kilit noktasında evine yavru köpek getiren 3 insanın hikayesine tanık olacaksınız. Bunun yanında yavru köpek okulunun uzman eğitmeni Oli Juste, köpek davranış terapisti Hannah Molloy ve eski sosyal hizmetler uzmanı Katie Patmore'u iş üzerindeyken izleyin!
23:10 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
23:30 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
23:55 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
00:20 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
00:45 Yetenekli Dr. Pol Brenda, Darcy adında bir köpek üzerinde çalışırken, Dr. Emily labradoodle yavru köpeği olan Cooper ile ilk fıstık ezmesi macerasına tanık oluyoruz.
01:30 Egzotik Hayvanlara İlk Yardım Susan Kelleher, Güney Florida'daki en işlek egzotik hayvan bakım evlerinden birine sahip ve işletmekte, kangurulardan maymunlara, kuşlara, tavşanlara, domuzlara, balıklara ve aralarında akla gelebilecek her hayvana kadar değişen dinamik bir hasta grubunu tedavi etme maceralarına katılın.
02:15 Doğanın Çağrısı Florida'da, bir rakun kapıya sıkışmış ve kurtarılmayı dört gözle bekliyor. Alaska'da bir kahverengi yarasa kolonisi, kışı geçirebilmeleri için yerleri değiştirilmelidir.
03:00 Doğanın Çağrısı Sürpriz! Araba motorunda bir kokarca! Tucson'da saklambaç oynamayı seven bir kokarcanın, bütün park yerini kokutmadan önce yakalanması gerekiyor. Bir yarasa kolonisi, Chicago'da bir banliyönün çatı katında hasara yol açıyor ve yarasalar evi ele geçirmeden önce tahliye edilmesi gerekiyor.
03:45 Doğanın Çağrısı Tucson'da Jeff ve Marc, birinin arka bahçesindeki bir kulübe ile tuğla duvar arasına sıkışmış bir kokarcayı kurtarıyor. Jacksonville'de Ryan, bir ev sahibinin hayvanlarına zarar veren bir vaşak için bayrak kapanı kurar.
04:30 Özgür Yaşa Colbert yükselen suları kulübesine malzeme taşımak için kullanır. Bu esnada Thorn'un kamp alanına bir ayı gelir.
05:15 Özgür Yaşa Thorn kunduz avına çıkmak için bir tekne inşa eder. Tony ve Amelia ağaçlardan şurup çıkarır ve Derik vahşi katırlarını evcilleştirmeye çalışır.
06:00 Egzotik Hayvanlara İlk Yardım Susan Kelleher, Güney Florida'daki en işlek egzotik hayvan bakım evlerinden birine sahip ve işletmekte, kangurulardan maymunlara, kuşlara, tavşanlara, domuzlara, balıklara ve aralarında akla gelebilecek her hayvana kadar değişen dinamik bir hasta grubunu tedavi etme maceralarına katılın.
06:45 Bondi Veterineri Acil servis uzmanı Dr. Alex Hynes, vahşi yaşam uzmanı Dr. Peter Ricci, Bondi yerlisi Dr. Kate Adams, yeni mezun Dr. Danni Dusek, özel klinik sahibi Dr. Lewis Hunt ve mobil veteriner kız kardeşler Dr. Alisın ve Audrey Shen'in hayatlarına hoşgeldiniz! Bu özel veterinerlerle evcil ve egzotik hayvanların hayatlarını kurtardıkları heyecan, drama ve sevinç gözyaşlarıyla dolu anlara şahit olun.
07:30 Poliklinik Bu bölümde de, daha önceki bölümlerde hikayelerine tanık olduğumuz hastaları ziyaret etmeye devam ediyoruz. Charles Ferriroli, Dr. Laura Neil'i görmeye geldiğinde ya riskli bir kalp ameliyatına girmesi ya da iki-üç sene içerisinde kendisini bekleyen ölümle yavaş yavaş yüzleşmesi gerektiğini öğrenir.
08:15 Poliklinik Yeme bozukluğu olan her beş hastadan biri ya intihar etmekte ya da ciddi hastalıklara yakalanmaktadır. Üniversite öğrencisi Karen bazı günler çok yemek yedikten sonra kendisini günlerce aç bırakmaktadır. İki yıldır regl de olmayan genç kadının, iyileşmek istiyorsa, aşması gereken çok çetin bir dağ vardır.
09:00 Poliklinik Charles Patterson, kısa bir süre önce kanser riski olan bademciklerini aldırmıştır. Bu bölümde, Charles ve ameliyat sonrasında eşinin her şeyiyle ilgilenen Brigid'in hikayesine tanık oluyoruz.
09:45 Poliklinik 28 yaşındaki Carrie ile, 3. sezonda, Dr. 'Shilts' Shah'ı ziyaret ettiğinde tanışmıştık. Bu bölümde, Carrie'nin hayatının nasıl geçtiğini öğreniyoruz.
10:30 Poliklinik Sherece Penfold, 3. sezonda tanıştığımız ilk hastaydı. Dr. Sara Kayat'tan anksiyetesi için yardım almaya gelen Sherece, 17 yaşından beri depresyonla mücadele etmekteydi. Bu bölümde, Sherece'i o noktaya nelerin getirdiğinii öğreniyoruz.
11:15 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
11:40 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
12:00 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
12:25 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
12:45 Yavru Köpek Okulu Her yıl çeyrek milyon insan evlerine yeni bir yavu köpek getiriyor. Bu belgesel evini bu yavru köpeklere açan insanların hikayelerine ve köpeklerin yolculuğuna odaklanıyor. Her bölümde, hayatının kilit noktasında evine yavru köpek getiren 3 insanın hikayesine tanık olacaksınız. Bunun yanında yavru köpek okulunun uzman eğitmeni Oli Juste, köpek davranış terapisti Hannah Molloy ve eski sosyal hizmetler uzmanı Katie Patmore'u iş üzerindeyken izleyin!
13:30 Doğanın Çağrısı Florida'da, bir rakun kapıya sıkışmış ve kurtarılmayı dört gözle bekliyor. Alaska'da bir kahverengi yarasa kolonisi, kışı geçirebilmeleri için yerleri değiştirilmelidir.
14:15 Doğanın Çağrısı Sürpriz! Araba motorunda bir kokarca! Tucson'da saklambaç oynamayı seven bir kokarcanın, bütün park yerini kokutmadan önce yakalanması gerekiyor. Bir yarasa kolonisi, Chicago'da bir banliyönün çatı katında hasara yol açıyor ve yarasalar evi ele geçirmeden önce tahliye edilmesi gerekiyor.
15:00 Doğanın Çağrısı Tucson'da Jeff ve Marc, birinin arka bahçesindeki bir kulübe ile tuğla duvar arasına sıkışmış bir kokarcayı kurtarıyor. Jacksonville'de Ryan, bir ev sahibinin hayvanlarına zarar veren bir vaşak için bayrak kapanı kurar.
15:45 Özgür Yaşa Colbert yükselen suları kulübesine malzeme taşımak için kullanır. Bu esnada Thorn'un kamp alanına bir ayı gelir.
16:30 Özgür Yaşa Thorn kunduz avına çıkmak için bir tekne inşa eder. Tony ve Amelia ağaçlardan şurup çıkarır ve Derik vahşi katırlarını evcilleştirmeye çalışır.
17:20 Yukon Veterineri Yukon bölgesinde bütün hayvan türlerine bakan tek veteriner Dr. Michelle Oakley için her gün yeni bir macera!
18:10 Yetenekli Dr. Pol Brenda, Darcy adında bir köpek üzerinde çalışırken, Dr. Emily labradoodle yavru köpeği olan Cooper ile ilk fıstık ezmesi macerasına tanık oluyoruz.
19:00 Yavru Köpek Okulu Her yıl çeyrek milyon insan evlerine yeni bir yavu köpek getiriyor. Bu belgesel evini bu yavru köpeklere açan insanların hikayelerine ve köpeklerin yolculuğuna odaklanıyor. Her bölümde, hayatının kilit noktasında evine yavru köpek getiren 3 insanın hikayesine tanık olacaksınız. Bunun yanında yavru köpek okulunun uzman eğitmeni Oli Juste, köpek davranış terapisti Hannah Molloy ve eski sosyal hizmetler uzmanı Katie Patmore'u iş üzerindeyken izleyin!
19:50 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
20:15 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
20:40 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
21:05 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
21:30 Yorkshire Veterineri Kısmen emekli olmuş Peckitt'lerin ineği ölüm kalım savaşı vermeye başlayınca Julian acil olarak çiftliğe çağrılır.
22:20 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
22:45 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
23:10 Yetenekli Dr. Pol Brenda, Darcy adında bir köpek üzerinde çalışırken, Dr. Emily labradoodle yavru köpeği olan Cooper ile ilk fıstık ezmesi macerasına tanık oluyoruz.
00:00 Yavru Köpek Okulu Her yıl çeyrek milyon insan evlerine yeni bir yavu köpek getiriyor. Bu belgesel evini bu yavru köpeklere açan insanların hikayelerine ve köpeklerin yolculuğuna odaklanıyor. Her bölümde, hayatının kilit noktasında evine yavru köpek getiren 3 insanın hikayesine tanık olacaksınız. Bunun yanında yavru köpek okulunun uzman eğitmeni Oli Juste, köpek davranış terapisti Hannah Molloy ve eski sosyal hizmetler uzmanı Katie Patmore'u iş üzerindeyken izleyin!
00:45 Yorkshire Veterineri Kısmen emekli olmuş Peckitt'lerin ineği ölüm kalım savaşı vermeye başlayınca Julian acil olarak çiftliğe çağrılır.
01:30 Bondi Veterineri Acil servis uzmanı Dr. Alex Hynes, vahşi yaşam uzmanı Dr. Peter Ricci, Bondi yerlisi Dr. Kate Adams, yeni mezun Dr. Danni Dusek, özel klinik sahibi Dr. Lewis Hunt ve mobil veteriner kız kardeşler Dr. Alisın ve Audrey Shen'in hayatlarına hoşgeldiniz! Bu özel veterinerlerle evcil ve egzotik hayvanların hayatlarını kurtardıkları heyecan, drama ve sevinç gözyaşlarıyla dolu anlara şahit olun.
02:15 Cankurtaranlar Güney Kaliforniya'nın cankurtaranları hipotermi geçiren bir kadını kurtarır ve ardından kızını soğuk sudan kurtarmak için acele eder.
02:35 Cankurtaranlar Bir yüzücü sahilde kaybolurken, Güney Kaliforniya'nın cankurtaranları çıplak bir plajda benzersiz zorluklarla uğraşmak zorunda.
02:55 Cankurtaranlar Güney Kaliforniya'nın cankurtaranları sudan çıkıyor ve tehlikeli uçurumlara doğru gidiyor. Kıyıda ise hain dalgalar için hazırlanıyorlar.
03:20 Cankurtaranlar Güney Kaliforniya'nın cankurtaranları tehlikeli bir nehir kurtarma girişiminde bulunuyor. Ve okyanusta, yorucu bir okyanus yarışını izlerler.
03:40 Cankurtaranlar Güney Kaliforniya'nın cankurtaranları bir plajda ''The Wedge'' denilen büyük bir dalga için hazırlar ve diğer bir plajda yaralı bir kurbanın gereken yardımı alması için acele eder.
04:05 Cankurtaranlar Güney Kaliforniya'nın cankurtaranları, yaralı bir sörfçüye yardım etmek için çalışıyorlar.
04:30 Cankurtaranlar Bu bölümde, San Diego'daki cankurtaranlar, La Jolla Koyu'ndaki birkaç yüzücüyü aynı anda kurtarmalı. Umutlu cankurtaran adayları HuntingtonPlajı'nda cankurtaran olmak için soğuk sularda şanslarını deniyor.
04:50 Cankurtaranlar Bu bölümde devlet cankurtaranları ve San Diego cankurtaranları, yüzücüleri Torrey Pines State Plajı'ndaki ünlü bir akıntıdan kurtarmak için birlikte çalışıyor.
05:15 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego cankurtaranları, kıyıya yakın 14 metrelik büyük beyaz köpekbalığını farkettikten sonra halkı korumalıdır. Ve Del Mar'daki dört kız kardeş, ailelerinin cankurtaranlık geleneğini devam ettiriyor.
05:35 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego'daki cankurtaranlar ve sağlık görevlileri kalp krizi geçiren bir kişiyi kurtarmak için birlikte çalışıyorlar. Ayrıca, iki mızrak balıkçısı tehlikeli açık sörf bölgesinde mahsur kalıyor.
06:00 Özgür Yaşa Colbert yükselen suları kulübesine malzeme taşımak için kullanır. Bu esnada Thorn'un kamp alanına bir ayı gelir.
06:45 Cankurtaranlar Bu bölümde, San Diego'daki cankurtaranlar, La Jolla Koyu'ndaki birkaç yüzücüyü aynı anda kurtarmalı. Umutlu cankurtaran adayları HuntingtonPlajı'nda cankurtaran olmak için soğuk sularda şanslarını deniyor.
07:10 Cankurtaranlar Bu bölümde devlet cankurtaranları ve San Diego cankurtaranları, yüzücüleri Torrey Pines State Plajı'ndaki ünlü bir akıntıdan kurtarmak için birlikte çalışıyor.
07:30 Poliklinik 28 yaşındaki Carrie ile, 3. sezonda, Dr. 'Shilts' Shah'ı ziyaret ettiğinde tanışmıştık. Bu bölümde, Carrie'nin hayatının nasıl geçtiğini öğreniyoruz.
08:15 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
08:40 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
09:00 Bondi Veterineri Acil servis uzmanı Dr. Alex Hynes, vahşi yaşam uzmanı Dr. Peter Ricci, Bondi yerlisi Dr. Kate Adams, yeni mezun Dr. Danni Dusek, özel klinik sahibi Dr. Lewis Hunt ve mobil veteriner kız kardeşler Dr. Alisın ve Audrey Shen'in hayatlarına hoşgeldiniz! Bu özel veterinerlerle evcil ve egzotik hayvanların hayatlarını kurtardıkları heyecan, drama ve sevinç gözyaşlarıyla dolu anlara şahit olun.
09:45 Poliklinik Sherece Penfold, 3. sezonda tanıştığımız ilk hastaydı. Dr. Sara Kayat'tan anksiyetesi için yardım almaya gelen Sherece, 17 yaşından beri depresyonla mücadele etmekteydi. Bu bölümde, Sherece'i o noktaya nelerin getirdiğinii öğreniyoruz.
10:30 Özgür Yaşa Colbert yükselen suları kulübesine malzeme taşımak için kullanır. Bu esnada Thorn'un kamp alanına bir ayı gelir.
11:15 Cankurtaranlar Bu bölümde, San Diego'daki cankurtaranlar, La Jolla Koyu'ndaki birkaç yüzücüyü aynı anda kurtarmalı. Umutlu cankurtaran adayları HuntingtonPlajı'nda cankurtaran olmak için soğuk sularda şanslarını deniyor.
11:40 Cankurtaranlar Bu bölümde devlet cankurtaranları ve San Diego cankurtaranları, yüzücüleri Torrey Pines State Plajı'ndaki ünlü bir akıntıdan kurtarmak için birlikte çalışıyor.
12:00 Egzotik Hayvanlara İlk Yardım Susan Kelleher, Güney Florida'daki en işlek egzotik hayvan bakım evlerinden birine sahip ve işletmekte, kangurulardan maymunlara, kuşlara, tavşanlara, domuzlara, balıklara ve aralarında akla gelebilecek her hayvana kadar değişen dinamik bir hasta grubunu tedavi etme maceralarına katılın.
12:45 Yorkshire Veterineri Kısmen emekli olmuş Peckitt'lerin ineği ölüm kalım savaşı vermeye başlayınca Julian acil olarak çiftliğe çağrılır.
13:30 Poliklinik Sherece Penfold, 3. sezonda tanıştığımız ilk hastaydı. Dr. Sara Kayat'tan anksiyetesi için yardım almaya gelen Sherece, 17 yaşından beri depresyonla mücadele etmekteydi. Bu bölümde, Sherece'i o noktaya nelerin getirdiğinii öğreniyoruz.
14:15 Özgür Yaşa Thorn kunduz avına çıkmak için bir tekne inşa eder. Tony ve Amelia ağaçlardan şurup çıkarır ve Derik vahşi katırlarını evcilleştirmeye çalışır.
15:00 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego cankurtaranları, kıyıya yakın 14 metrelik büyük beyaz köpekbalığını farkettikten sonra halkı korumalıdır. Ve Del Mar'daki dört kız kardeş, ailelerinin cankurtaranlık geleneğini devam ettiriyor.
15:25 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego'daki cankurtaranlar ve sağlık görevlileri kalp krizi geçiren bir kişiyi kurtarmak için birlikte çalışıyorlar. Ayrıca, iki mızrak balıkçısı tehlikeli açık sörf bölgesinde mahsur kalıyor.
15:45 Yavru Köpek Okulu Her yıl çeyrek milyon insan evlerine yeni bir yavu köpek getiriyor. Bu belgesel evini bu yavru köpeklere açan insanların hikayelerine ve köpeklerin yolculuğuna odaklanıyor. Her bölümde, hayatının kilit noktasında evine yavru köpek getiren 3 insanın hikayesine tanık olacaksınız. Bunun yanında yavru köpek okulunun uzman eğitmeni Oli Juste, köpek davranış terapisti Hannah Molloy ve eski sosyal hizmetler uzmanı Katie Patmore'u iş üzerindeyken izleyin!
16:30 Yetenekli Dr. Pol Brenda, Darcy adında bir köpek üzerinde çalışırken, Dr. Emily labradoodle yavru köpeği olan Cooper ile ilk fıstık ezmesi macerasına tanık oluyoruz.
17:20 Bondi Veterineri Acil servis uzmanı Dr. Alex Hynes, vahşi yaşam uzmanı Dr. Peter Ricci, Bondi yerlisi Dr. Kate Adams, yeni mezun Dr. Danni Dusek, özel klinik sahibi Dr. Lewis Hunt ve mobil veteriner kız kardeşler Dr. Alisın ve Audrey Shen'in hayatlarına hoşgeldiniz! Bu özel veterinerlerle evcil ve egzotik hayvanların hayatlarını kurtardıkları heyecan, drama ve sevinç gözyaşlarıyla dolu anlara şahit olun.
18:10 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
18:35 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
19:00 Poliklinik Bu bölümde, 3. sezonda tanıştığımız Kayla ve Kevin çiftinin hikayesine odaklanıyoruz. Dr. Eleanor Beecaft'a tedavi olmaya gelen Kevin Duckham, kısa bir süre önce akciğer kanserinden hayatını kaybetmiştir. Kevin'in terminal evrede kanser olduğunu öğrendikten sonra kanser hastaları için bir dernek kuran çift, terminal evrede kanser olan kişiler için günübirlik geziler organize etmeye başlar. Kevin'ın vefatının ardından Kayla ile yapılan röportajda, Kevin ve Kayla'nın hayat hikayelerini dinliyoruz.
19:50 Özgür Yaşa Çöl göçebesi Tobias Arizona Çölünde tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
20:40 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego cankurtaranları, kalbi durmuş bir dalgıça yardım etmek için zamana karşı yarışıyor. Ve cankurtaranlar, La Jolla'da bir uçurumun eteğinde mahsur kalan iki kız kardeşe yardım etmek zorundadır.
21:05 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego'daki kurtarma ekipleri, 16 yaşında yaralı bir çocuğu uçurumun kenarından kurtarmak için helikopter kullanıyor. Bunun yanında, Torrey Pines State Plajı'nda bir çocuk kayboluyor.
21:30 Egzotik Hayvanlara İlk Yardım Susan Kelleher, Güney Florida'daki en işlek egzotik hayvan bakım evlerinden birine sahip ve işletmekte, kangurulardan maymunlara, kuşlara, tavşanlara, domuzlara, balıklara ve aralarında akla gelebilecek her hayvana kadar değişen dinamik bir hasta grubunu tedavi etme maceralarına katılın.
22:20 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
22:45 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
23:10 Yetenekli Dr. Pol Brenda, Darcy adında bir köpek üzerinde çalışırken, Dr. Emily labradoodle yavru köpeği olan Cooper ile ilk fıstık ezmesi macerasına tanık oluyoruz.
00:00 Yorkshire Veterineri Kısmen emekli olmuş Peckitt'lerin ineği ölüm kalım savaşı vermeye başlayınca Julian acil olarak çiftliğe çağrılır.
00:45 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego cankurtaranları, kalbi durmuş bir dalgıça yardım etmek için zamana karşı yarışıyor. Ve cankurtaranlar, La Jolla'da bir uçurumun eteğinde mahsur kalan iki kız kardeşe yardım etmek zorundadır.
01:10 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego'daki kurtarma ekipleri, 16 yaşında yaralı bir çocuğu uçurumun kenarından kurtarmak için helikopter kullanıyor. Bunun yanında, Torrey Pines State Plajı'nda bir çocuk kayboluyor.
01:30 Özgür Yaşa Çöl göçebesi Tobias Arizona Çölünde tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
02:15 Poliklinik Bu bölümde, 3. sezonda tanıştığımız Kayla ve Kevin çiftinin hikayesine odaklanıyoruz. Dr. Eleanor Beecaft'a tedavi olmaya gelen Kevin Duckham, kısa bir süre önce akciğer kanserinden hayatını kaybetmiştir. Kevin'in terminal evrede kanser olduğunu öğrendikten sonra kanser hastaları için bir dernek kuran çift, terminal evrede kanser olan kişiler için günübirlik geziler organize etmeye başlar. Kevin'ın vefatının ardından Kayla ile yapılan röportajda, Kevin ve Kayla'nın hayat hikayelerini dinliyoruz.
03:00 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
03:20 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
03:45 Egzotik Hayvanlara İlk Yardım Susan Kelleher, Güney Florida'daki en işlek egzotik hayvan bakım evlerinden birine sahip ve işletmekte, kangurulardan maymunlara, kuşlara, tavşanlara, domuzlara, balıklara ve aralarında akla gelebilecek her hayvana kadar değişen dinamik bir hasta grubunu tedavi etme maceralarına katılın.
04:30 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego cankurtaranları, kalbi durmuş bir dalgıça yardım etmek için zamana karşı yarışıyor. Ve cankurtaranlar, La Jolla'da bir uçurumun eteğinde mahsur kalan iki kız kardeşe yardım etmek zorundadır.
04:55 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego'daki kurtarma ekipleri, 16 yaşında yaralı bir çocuğu uçurumun kenarından kurtarmak için helikopter kullanıyor. Bunun yanında, Torrey Pines State Plajı'nda bir çocuk kayboluyor.
05:15 Poliklinik Bu bölümde, 3. sezonda tanıştığımız Kayla ve Kevin çiftinin hikayesine odaklanıyoruz. Dr. Eleanor Beecaft'a tedavi olmaya gelen Kevin Duckham, kısa bir süre önce akciğer kanserinden hayatını kaybetmiştir. Kevin'in terminal evrede kanser olduğunu öğrendikten sonra kanser hastaları için bir dernek kuran çift, terminal evrede kanser olan kişiler için günübirlik geziler organize etmeye başlar. Kevin'ın vefatının ardından Kayla ile yapılan röportajda, Kevin ve Kayla'nın hayat hikayelerini dinliyoruz.
06:00 Özgür Yaşa Thorn kunduz avına çıkmak için bir tekne inşa eder. Tony ve Amelia ağaçlardan şurup çıkarır ve Derik vahşi katırlarını evcilleştirmeye çalışır.
06:45 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego cankurtaranları, kıyıya yakın 14 metrelik büyük beyaz köpekbalığını farkettikten sonra halkı korumalıdır. Ve Del Mar'daki dört kız kardeş, ailelerinin cankurtaranlık geleneğini devam ettiriyor.
07:10 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego'daki cankurtaranlar ve sağlık görevlileri kalp krizi geçiren bir kişiyi kurtarmak için birlikte çalışıyorlar. Ayrıca, iki mızrak balıkçısı tehlikeli açık sörf bölgesinde mahsur kalıyor.
07:30 Poliklinik Sherece Penfold, 3. sezonda tanıştığımız ilk hastaydı. Dr. Sara Kayat'tan anksiyetesi için yardım almaya gelen Sherece, 17 yaşından beri depresyonla mücadele etmekteydi. Bu bölümde, Sherece'i o noktaya nelerin getirdiğinii öğreniyoruz.
08:15 Yavru Köpek Okulu Her yıl çeyrek milyon insan evlerine yeni bir yavu köpek getiriyor. Bu belgesel evini bu yavru köpeklere açan insanların hikayelerine ve köpeklerin yolculuğuna odaklanıyor. Her bölümde, hayatının kilit noktasında evine yavru köpek getiren 3 insanın hikayesine tanık olacaksınız. Bunun yanında yavru köpek okulunun uzman eğitmeni Oli Juste, köpek davranış terapisti Hannah Molloy ve eski sosyal hizmetler uzmanı Katie Patmore'u iş üzerindeyken izleyin!
09:00 Yetenekli Dr. Pol Brenda, Darcy adında bir köpek üzerinde çalışırken, Dr. Emily labradoodle yavru köpeği olan Cooper ile ilk fıstık ezmesi macerasına tanık oluyoruz.
09:45 Poliklinik Bu bölümde, 3. sezonda tanıştığımız Kayla ve Kevin çiftinin hikayesine odaklanıyoruz. Dr. Eleanor Beecaft'a tedavi olmaya gelen Kevin Duckham, kısa bir süre önce akciğer kanserinden hayatını kaybetmiştir. Kevin'in terminal evrede kanser olduğunu öğrendikten sonra kanser hastaları için bir dernek kuran çift, terminal evrede kanser olan kişiler için günübirlik geziler organize etmeye başlar. Kevin'ın vefatının ardından Kayla ile yapılan röportajda, Kevin ve Kayla'nın hayat hikayelerini dinliyoruz.
10:30 Özgür Yaşa Thorn kunduz avına çıkmak için bir tekne inşa eder. Tony ve Amelia ağaçlardan şurup çıkarır ve Derik vahşi katırlarını evcilleştirmeye çalışır.
11:15 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego cankurtaranları, kıyıya yakın 14 metrelik büyük beyaz köpekbalığını farkettikten sonra halkı korumalıdır. Ve Del Mar'daki dört kız kardeş, ailelerinin cankurtaranlık geleneğini devam ettiriyor.
11:40 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego'daki cankurtaranlar ve sağlık görevlileri kalp krizi geçiren bir kişiyi kurtarmak için birlikte çalışıyorlar. Ayrıca, iki mızrak balıkçısı tehlikeli açık sörf bölgesinde mahsur kalıyor.
12:00 Bondi Veterineri Acil servis uzmanı Dr. Alex Hynes, vahşi yaşam uzmanı Dr. Peter Ricci, Bondi yerlisi Dr. Kate Adams, yeni mezun Dr. Danni Dusek, özel klinik sahibi Dr. Lewis Hunt ve mobil veteriner kız kardeşler Dr. Alisın ve Audrey Shen'in hayatlarına hoşgeldiniz! Bu özel veterinerlerle evcil ve egzotik hayvanların hayatlarını kurtardıkları heyecan, drama ve sevinç gözyaşlarıyla dolu anlara şahit olun.
12:45 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
13:10 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
13:30 Poliklinik Bu bölümde, 3. sezonda tanıştığımız Kayla ve Kevin çiftinin hikayesine odaklanıyoruz. Dr. Eleanor Beecaft'a tedavi olmaya gelen Kevin Duckham, kısa bir süre önce akciğer kanserinden hayatını kaybetmiştir. Kevin'in terminal evrede kanser olduğunu öğrendikten sonra kanser hastaları için bir dernek kuran çift, terminal evrede kanser olan kişiler için günübirlik geziler organize etmeye başlar. Kevin'ın vefatının ardından Kayla ile yapılan röportajda, Kevin ve Kayla'nın hayat hikayelerini dinliyoruz.
14:15 Özgür Yaşa Çöl göçebesi Tobias Arizona Çölünde tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
15:00 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego cankurtaranları, kalbi durmuş bir dalgıça yardım etmek için zamana karşı yarışıyor. Ve cankurtaranlar, La Jolla'da bir uçurumun eteğinde mahsur kalan iki kız kardeşe yardım etmek zorundadır.
15:25 Cankurtaranlar Bu bölümde San Diego'daki kurtarma ekipleri, 16 yaşında yaralı bir çocuğu uçurumun kenarından kurtarmak için helikopter kullanıyor. Bunun yanında, Torrey Pines State Plajı'nda bir çocuk kayboluyor.
15:45 Egzotik Hayvanlara İlk Yardım Susan Kelleher, Güney Florida'daki en işlek egzotik hayvan bakım evlerinden birine sahip ve işletmekte, kangurulardan maymunlara, kuşlara, tavşanlara, domuzlara, balıklara ve aralarında akla gelebilecek her hayvana kadar değişen dinamik bir hasta grubunu tedavi etme maceralarına katılın.
16:30 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
16:55 Büyük Ziyafet Greta Georges, acıkmış kitlelere bir şölen hazırlamak için harcanılan olağanüstü beceri, tutku ve enerjiyi keşfetmek için dünyanın en büyük yemek etkinliklerinin sahne arkasını gözler önüne seriyor.
17:20 Yetenekli Dr. Pol Brenda, Darcy adında bir köpek üzerinde çalışırken, Dr. Emily labradoodle yavru köpeği olan Cooper ile ilk fıstık ezmesi macerasına tanık oluyoruz.
18:10 Yorkshire Veterineri Kısmen emekli olmuş Peckitt'lerin ineği ölüm kalım savaşı vermeye başlayınca Julian acil olarak çiftliğe çağrılır.
19:00 Yukon Veterineri Özel Bölümler Michelle Oakley, ne kadar büyük veya vahşi olursa olsun hastalarını tedavi etmek konusunda risk almaktan korkmuyor. Michelle saldırgan bir eşeğe yönelir ve Grizzly ayılarını yerel bir hayvanat bahçesinde sakinleştirmeye yardımcı olur. Bir porsuğu evcilleştirmek için zor zamanlar geçiriyor.
19:50 Özgür Yaşa Tony ve Amelia ilk hindi avları için yola çıkar. Tobias çölde su bulma konusunda zorlanır.
20:40 Cankurtaranlar Bu bölümde, iki San Diego cankurtaranı boş sezonlarını Yeni Zelanda'nın kıyılarında cankurtaranlık yaparak geçiriyor. Bu arada cankurtaranlar, La Jolla kıyılarında vatozlarla savaşıyor.
21:05 Cankurtaranlar Bu bölümde, San Diego cankurtaranları kayıp bir yüzücüyü bulmak için tüm kaynakları kullanır. Newport Plajı'ndaki cankurtaranlar ise boğulan bir çocuğu kurtarmak için acele ederler.
21:30 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
21:55 Geldiğim Yerde Geldiğim Yerde, DNA analiziyle köklerini keşfettikleri ve yeni keşfedilen soylarını yemek pişirme yoluyla kutladıkları 16 kişinin kişisel yolculuğunu takip eden canlandırıcı bir seridir. Bir şef ile birlikte her kişi, iki kültürünün eşsiz lezzetlerini güzelce harmanlayan lezzetli bir yemek pişirir. Ve bu yemek, sevdiklerinin köklerini tahmin etmeye çalışan aile ve arkadaşlarla samimi bir akşam yemeğinde paylaşılır.
22:20 Egzotik Hayvanlara İlk Yardım Susan Kelleher, Güney Florida'daki en işlek egzotik hayvan bakım evlerinden birine sahip ve işletmekte, kangurulardan maymunlara, kuşlara, tavşanlara, domuzlara, balıklara ve aralarında akla gelebilecek her hayvana kadar değişen dinamik bir hasta grubunu tedavi etme maceralarına katılın.
23:10 Yavru Köpek Okulu Her yıl çeyrek milyon insan evlerine yeni bir yavu köpek getiriyor. Bu belgesel evini bu yavru köpeklere açan insanların hikayelerine ve köpeklerin yolculuğuna odaklanıyor. Her bölümde, hayatının kilit noktasında evine yavru köpek getiren 3 insanın hikayesine tanık olacaksınız. Bunun yanında yavru köpek okulunun uzman eğitmeni Oli Juste, köpek davranış terapisti Hannah Molloy ve eski sosyal hizmetler uzmanı Katie Patmore'u iş üzerindeyken izleyin!