Files
17 Total
No files were found. Try changing your query...
01:30 Kanun Gücü Ahmet, kanun çiğneyenlerle savaşan başarılı bir polistir. Kendini işine adayan Ahmet, yeni ortağı ile birlikte 'akrep' adlı azılı bir suçlunun peşine düşer. Bu arada bir cinayetin ardından Zeynep adlı bir kadınla tanışır ve aralarında bir yakınlık başlar.
02:50 Bir Teselli Ver Usta olarak çalıştığı bir fabrikada, fabrika sahibinin kızıyLa son derece iyi ilişkiler kuran, müziğe tutkun bir gencin öyküsü.
04:25 Kaderim Kanla Yazıldı Yeraltı dünyasıyla kanun dışı ilişkiler kuran kardeşini kurtarmak için kendini feda eden bir adamın öyküsü.
05:35 Kadın Değil Baş Belası Murat, kendisine bırakılan mirası alabilmek için idama mahkum bir kadınla formalite evliliği yapar. İdama mahkum Çengi Naciye, suçlarından aklanınca kocası Murat'ın yanına gider. Fakat Naciye kaba ve kültürsüz olduğu için istenmez. Mahalle arkadaşlarınınyardımıyla Naciye, prenses rolüne girer ve Murat'ı kendisine aşık eder.
07:00 Hayattan Korkma Mandıracılık yapan Talat, tavuk yetiştiren Bedrettin ve babadan kalan fırınında ekmek üreten Rıfkı, doğduklarından beri aynı kasabada yaşayan, çocukluklarından beri birbirlerinden hiç ayrılmamış üç arkadaştır. Talat'ın çocuğunun hastalanması ile hayat bir anda değişmeye başlar.
09:00 Bana Adını Sor Yetiştirme yurdunda birlikte büyüyen Yasemin ve Hakan hiç ayrılmamıştır. Aralarındaki bağı bu kadar kuvvetli yapansa Yasemin'in Hakan'a tek taraflı hissettiği duygulardır. Beklemedikleri bir anda Merve'nin hayatlarına girmesiyle Hakan'ın da Yasemin'in de hayatı değişir. Fakat Hakan'ı bekleyen ve hepsinin hayatını sonsuza kadar değiştirecek kötü bir sürpriz vardır. Bir yanda sabırlı bir aşık, diğer yanda her şeyden, vazgeçmeyi göze almış bir kadın.
10:50 Süreyya Dışa vurulamayan bir sevgi çıkmazını anlatan bir aşk filmi.
12:30 Bordo Bereliler Suriye Tür: Dram Yönetmen: Erhan Baytimur Oyuncular: Feyza Çipa, Açelya Elmas, Sedat Mert, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Arda Esen
14:20 Öğretmen Film, köyden İstanbul'a yerleşen başarılı bir öğretmenin geçim sıkıntısı yüzünden aklını kaybetmesini anlatıyor.
16:10 Eğreti Gelin Ali genç yaşına rağmen gelenekler gereği evlenmenin eşiğinde olan bir çocuktur. Ancak ne bir eğitimi ne de bir işi vardır. Evlenmek üzere olduğu Neşe ise evliliğe hem ruhsal hem de bedensel olarak hazırdır. İki tarafın aileleri de bu evlilikle ilgili planlar yapmışlardır.Tek çare, Ali’ye evlilik konusunda bir tecrübe kazandırmak olacaktır. Bunun için, güzelliği dillere destan bir eğreti gelin çağrılacaktır.
18:20 Hasip ile Nasip Hasip ve Nasip, kasabada söz sahibi olan varlıklı kimselerdir. İkilinin babaları, Halis ve Muhlis hac ziyaretleri sırasında ölür. Bunun üzerine ikili belediye başkanlığı için mücadele etmeye başlar. Perihan'ın kasabaya gelişi mücadelenin onlar için önemini arttırır. Fakat olaylar ikilinin beklediklerinden farklı bir biçimde gelişecektir.
20:00 Çinliler Geliyor Filmde, bir kasabada zengin olma hayalleriyle yaşayan insanların hikâyesi konu ediliyor.
21:45 "40"
23:20 Çam Sakızı Kaybolan yeğeninin fakir teyzesiyle aşk yaşayan bir gencin öyküsü.
01:00 Kuzu Köyün en fakir ailesinin hanımı olan Medine, oğlu Mert'in sünneti için köyde ufak da olsa bir şölen yaparak toplum içerisinde varlık gösterebilmeyi çok arzular. Şölen için tandırda pişirmek üzere bir kuzuya ihtiyacı vardır. Kocası İsmail'in tek derdiyse şehre gelen şarkıcıdır. Mert'in ablası Vicdan, kardeşini eğer düğün için kesecek kuzu bulamazlarsa onu keseceklerine inandırır. Kesilmekten korkan Mert, düğün için kuzu aramaya başlar.
02:20 Sokaktan Gelen Kadın İş adamı Şinasi Bey, oğlu Selim'in bir bar kızına gönlünü kaptırmasından ötürü dertlidir. Güzelliği ile nam salmış olan hayat kadını Semra'ya, yüklü miktarda ödeme yaparak oğlunun kalbini çalması konusunda yardım ister. Uludağ'da inzivaya çekilmiş olan Selim ile görevini yerine getirmek üzere aynı otele giden Semra'nın hikayesi de yine orada başlar. Ancak isim konusunda bir yanlış anlaşılma neticesinde işler karışır.
03:50 Karınca Katarı Öğretmenlikten atılıp demiryolu işçisi olarak üç arkadaşıyla birlikte yaşamını sürdüren Ferhat'ın, istasyon şefinin kızı Gülsüm'le ilişkisi vardır. Gülsüm, hayatı ciddiye almayan hoppa bir kişiliğe sahiptir. Ferhat, geçirdiği bir kaza sonucu hastaneye yatırılır. Gülsüm, bu acı haber üzerine Ferhat'a gittiğinde bir başka acı gerçekle daha karşı karşıya gelir.
05:20 Süreyya Dışa vurulamayan bir sevgi çıkmazını anlatan bir aşk filmi.
07:00 Hasip ile Nasip Hasip ve Nasip, kasabada söz sahibi olan varlıklı kimselerdir. İkilinin babaları, Halis ve Muhlis hac ziyaretleri sırasında ölür. Bunun üzerine ikili belediye başkanlığı için mücadele etmeye başlar. Perihan'ın kasabaya gelişi mücadelenin onlar için önemini arttırır. Fakat olaylar ikilinin beklediklerinden farklı bir biçimde gelişecektir.
08:30 Çinliler Geliyor Filmde, bir kasabada zengin olma hayalleriyle yaşayan insanların hikâyesi konu ediliyor.
10:20 Çam Sakızı Kaybolan yeğeninin fakir teyzesiyle aşk yaşayan bir gencin öyküsü.
11:50 "40"
13:40 Sokaktan Gelen Kadın İş adamı Şinasi Bey, oğlu Selim'in bir bar kızına gönlünü kaptırmasından ötürü dertlidir. Güzelliği ile nam salmış olan hayat kadını Semra'ya, yüklü miktarda ödeme yaparak oğlunun kalbini çalması konusunda yardım ister. Uludağ'da inzivaya çekilmiş olan Selim ile görevini yerine getirmek üzere aynı otele giden Semra'nın hikayesi de yine orada başlar. Ancak isim konusunda bir yanlış anlaşılma neticesinde işler karışır.
15:20 Takiye: Allah Yolunda Avrupa'da çok yaygın bulunan İslami yatırım şirketlerinden birine tüm parasını kaptıraran bir ailenin dağılması konu ediliyor. Metin, bu şirketlerden biri olan JİMPA'ya tüm parasını yatırmış ve hatta yakın çevresini de ikna etmiştir. Büyük vaatlerde bulunmuş olan JİMPA isimli bu şirket, paraları topladıktan sonra iflâs eder, yöneticileri ortadan yok olur. Para yatıran birçok kişi Metin'den hesap sorar. Metin'in kayınpederi olan Hoca da Metin'i uyarır.
17:00 Yakışıklı Kamyonetle gazete dağıtıcılığı yaparak hayatını kazanan Selim bir arkadaşına özenerek aldığı telsizle görüşmeler yapmaya başlar. Telsiz kodu ise yakışıklıdır ve kısa süre sonra bu sayede tanıştığı kızla çıkmaya, ardındanda evlenmeye karar verirler. Ancak hayat şartları nedeniyle iki tarafın aileside karşıdır. Maddi imkansızlıklar ve önlerindeki bin bir zorlukla mücadele etmeye başlayan iki genci trajik komik olaylar beklemektedir.
18:40 Arada Ozan, İstanbul'da bir grupta solistlik yapan bir punk'tır. En büyük hayali ise California'ya gidip kendine bir albüm çıkarabilmektir. Doğum gününde eski bir müzisyen olan babasıyla yaşadıkları tartışmanın ardından evini terkeder. Kaset dükkanı olan arkadaşı Deniz, California'ya giden bir gemi bileti konusunda Ozan'ı bilgilendirir. Artık her şeyi göze almış olan Ozan ve sevgilisi Lara, bileti bulabilmek için İstanbul'da müthiş bir koşuşturmacaya girerler.
20:20 Yırtık Niyazi Fakir bir genç olan niyazi ile cep hırsızı olan gülün aşkların öyküsü.
21:45 Yusuf Yusuf Yusuf & Yusuf'ta, çocukluğundan beri otomobil yarışlarına ilgi duyan, hep rallici olma hayalleri kuran, ancak hayat şartlarına yenilip Ankara'da dolmuş şoförlüğü yapmaya başlayan Yusuf'un, dolmuşuna binen bir suikastçiyi engelleme çabalarını izleyeceğiz.Üstelik bu suikastçinin de adı Yusuf'tur.
23:30 120 Van, 1915 Ocak. Kış. 1. Dünya Harbi'nin ilk ayları. Eli tüfek tutan herkes Ruslarla ölüm kalım harbindeyken sınır birliklerinde cephane tükenir. Vanlı çocuklar gönüllü olurlar, yaşları 12 - 17 arasında değişen 120 isimsiz kahraman çocuk. Cephaneyi sırtlanırlar, karlı dağlarda günlerce, gecelerce yürürler. İsimleri unutulmuş olsa da bu büyük yolculuğu gerçek bir kahramanlığa dönüştüren gençlerin öyküsü.
01:20 Eğreti Gelin Ali genç yaşına rağmen gelenekler gereği evlenmenin eşiğinde olan bir çocuktur. Ancak ne bir eğitimi ne de bir işi vardır. Evlenmek üzere olduğu Neşe ise evliliğe hem ruhsal hem de bedensel olarak hazırdır. İki tarafın aileleri de bu evlilikle ilgili planlar yapmışlardır.Tek çare, Ali’ye evlilik konusunda bir tecrübe kazandırmak olacaktır. Bunun için, güzelliği dillere destan bir eğreti gelin çağrılacaktır.
03:20 Birleşen Yollar Bilal ile Feyza aynı üniversitede okurlar. Feyza, bir iddiaya uğruna Bilal'e yakınlaşmaya çalışır. Feyza ve Bilal arasında bir aşk başlar. Bilal, arkadaşlarından Feyza'nın girdiği iddiayı öğrenir ve ayrılır. Bilal bir süre sonra evlenir ve mahalleyi terk eder. Feyza, Bilal'i kıskandırmak için arkadaşı Selim'le evlenir, fakat bu evlilik uzun sürmez. Bilal de eşini doğum yaparken kaybeder. Bilal ile Feyza'nın yolları tekrar kesişecektir.
05:20 Öğretmen Film, köyden İstanbul'a yerleşen başarılı bir öğretmenin geçim sıkıntısı yüzünden aklını kaybetmesini anlatıyor.
07:00 Takiye: Allah Yolunda Avrupa'da çok yaygın bulunan İslami yatırım şirketlerinden birine tüm parasını kaptıraran bir ailenin dağılması konu ediliyor. Metin, bu şirketlerden biri olan JİMPA'ya tüm parasını yatırmış ve hatta yakın çevresini de ikna etmiştir. Büyük vaatlerde bulunmuş olan JİMPA isimli bu şirket, paraları topladıktan sonra iflâs eder, yöneticileri ortadan yok olur. Para yatıran birçok kişi Metin'den hesap sorar. Metin'in kayınpederi olan Hoca da Metin'i uyarır.
08:40 Kızın Varsa Derdin Var Film, çocukları birbiriyle evlenen iki aile arasındaki kültür farkını konu edinir.
09:50 Arada Ozan, İstanbul'da bir grupta solistlik yapan bir punk'tır. En büyük hayali ise California'ya gidip kendine bir albüm çıkarabilmektir. Doğum gününde eski bir müzisyen olan babasıyla yaşadıkları tartışmanın ardından evini terkeder. Kaset dükkanı olan arkadaşı Deniz, California'ya giden bir gemi bileti konusunda Ozan'ı bilgilendirir. Artık her şeyi göze almış olan Ozan ve sevgilisi Lara, bileti bulabilmek için İstanbul'da müthiş bir koşuşturmacaya girerler.
11:30 Yırtık Niyazi Fakir bir genç olan niyazi ile cep hırsızı olan gülün aşkların öyküsü.
13:00 Yusuf Yusuf Yusuf & Yusuf'ta, çocukluğundan beri otomobil yarışlarına ilgi duyan, hep rallici olma hayalleri kuran, ancak hayat şartlarına yenilip Ankara'da dolmuş şoförlüğü yapmaya başlayan Yusuf'un, dolmuşuna binen bir suikastçiyi engelleme çabalarını izleyeceğiz.Üstelik bu suikastçinin de adı Yusuf'tur.
14:50 Birleşen Yollar Bilal ile Feyza aynı üniversitede okurlar. Feyza, bir iddiaya uğruna Bilal'e yakınlaşmaya çalışır. Feyza ve Bilal arasında bir aşk başlar. Bilal, arkadaşlarından Feyza'nın girdiği iddiayı öğrenir ve ayrılır. Bilal bir süre sonra evlenir ve mahalleyi terk eder. Feyza, Bilal'i kıskandırmak için arkadaşı Selim'le evlenir, fakat bu evlilik uzun sürmez. Bilal de eşini doğum yaparken kaybeder. Bilal ile Feyza'nın yolları tekrar kesişecektir.
16:40 Yemekteydik Ve Karar Verdim Rıza Gürsoy, geleneksel Kurban Bayramı yemeği için dört bir taraftaki ailesinin fertlerini evine çağrır. Aile babasının günden güne huysuzlaştığından şikayet eden kızlar, damatlar ve ailenin diğer fertleri bayram sofrası vesilesiyle bir araya gelir; fakat bu toplanma aile bireylerinin eteklerindeki taşları da yerlere dökecektir.
18:10 Akma Tuna 1529 yılında Kanuni Sultan Süleyman Döneminde geçen bir kahramanlık öyküsü.
19:40 Bu İşte Bir Yalnızlık Var Bir rock grubunda çalan Mehmet eşinden boşanmış, müziği bırakmış yalnız bir adamdır.Onu hayata bağlayan tek şey kızı Ezgi'dir. Mehmet, senelerdir dostları olan Ayşe ve eşiyle hala aynı apartmanda yaşamaktadır. Bir gece Ayşe'yle kocası arasında şiddetli bir kavga çıkar ve eşi evi terk eder. Mehmet durumu öğrenmek için Ayşe'nin kapısını çalar. Mehmet'in de Ayşe'nin de kapısını çalar. Mehmet'in de Ayşe'nin de kaderleri o saniyeden sonra değişecektir.
21:45 Yanımda Kal Emir, otuzlu yaşlarda yakışıklı, zengin, başarılı bir adamdır. Bir işçi ailesinin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir ve kendini çalışmaya adamıştır.İnsanlarla ilişki kurmayı öğrenme fırsatı olmadığından Emir'in içinde büyük bir boşluk oluşmuştur. Bir gece, Emir'in hayatı dünyanın en kötü sokak şarkıcısı Zeynep ile karşılaşmasıyla değişir ve ikisi de farkında olmadan birbirlerine yardım etmeye başlarlar.
23:30 Sen Ne Dilersen Eleni ve İstavro birbirine âşıktır. Ancak Eleni’nin kız kardeşi Eftimiya da aynı adama âşıktır. Eftimiya annesiyle konuşur ve babasının İstavro ile konuşmasını ister. Baba İstavro ile konuşur ve Eftimiya ile evlenmesi ister. Bunun üzerine Eleni ve İstavro kaçarlar. Bir kızları olur. Ancak kızları olduktan sonra başlarına pek çok felaket gelecektir.
01:30 Yakışıklı Kamyonetle gazete dağıtıcılığı yaparak hayatını kazanan Selim bir arkadaşına özenerek aldığı telsizle görüşmeler yapmaya başlar. Telsiz kodu ise yakışıklıdır ve kısa süre sonra bu sayede tanıştığı kızla çıkmaya, ardındanda evlenmeye karar verirler. Ancak hayat şartları nedeniyle iki tarafın aileside karşıdır. Maddi imkansızlıklar ve önlerindeki bin bir zorlukla mücadele etmeye başlayan iki genci trajik komik olaylar beklemektedir.
03:00 Katil Kim Kardeşinin suçsuzluğuna inanan genç bir kadının , asıl katili bulmak için tek başına verdiği mücadelenin öyküsü .
04:00 Ah Nerede Vah Nerede Sevdiği kızın peşinden İstanbul'a giden bir gencin aşk ve macera öyküsü.
05:10 120 Van, 1915 Ocak. Kış. 1. Dünya Harbi'nin ilk ayları. Eli tüfek tutan herkes Ruslarla ölüm kalım harbindeyken sınır birliklerinde cephane tükenir. Vanlı çocuklar gönüllü olurlar, yaşları 12 - 17 arasında değişen 120 isimsiz kahraman çocuk. Cephaneyi sırtlanırlar, karlı dağlarda günlerce, gecelerce yürürler. İsimleri unutulmuş olsa da bu büyük yolculuğu gerçek bir kahramanlığa dönüştüren gençlerin öyküsü.
07:00 Bu İşte Bir Yalnızlık Var Bir rock grubunda çalan Mehmet eşinden boşanmış, müziği bırakmış yalnız bir adamdır.Onu hayata bağlayan tek şey kızı Ezgi'dir. Mehmet, senelerdir dostları olan Ayşe ve eşiyle hala aynı apartmanda yaşamaktadır. Bir gece Ayşe'yle kocası arasında şiddetli bir kavga çıkar ve eşi evi terk eder. Mehmet durumu öğrenmek için Ayşe'nin kapısını çalar. Mehmet'in de Ayşe'nin de kapısını çalar. Mehmet'in de Ayşe'nin de kaderleri o saniyeden sonra değişecektir.
09:00 Halef Mahir, portakal hasadı için Adana'ya ailesinin yanına gider. Fakat gittiğinde büyük bir sürpriz onu beklemektedir. Abisinin yıllar önce kaybeden Mahir evde abisinin reenkarnasyonu olduğunu iddia eden Halef ile tanışır. Durumu saçma bulan Mahir başlarda Halef'ten uzak durmaya çalışır. Fakat Halef'in çocukluklarına dair anlattıkları şeyler Mahir'in kafasının bir hayli karışmasına neden olur.
11:00 Yanımda Kal Emir, otuzlu yaşlarda yakışıklı, zengin, başarılı bir adamdır. Bir işçi ailesinin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir ve kendini çalışmaya adamıştır.İnsanlarla ilişki kurmayı öğrenme fırsatı olmadığından Emir'in içinde büyük bir boşluk oluşmuştur. Bir gece, Emir'in hayatı dünyanın en kötü sokak şarkıcısı Zeynep ile karşılaşmasıyla değişir ve ikisi de farkında olmadan birbirlerine yardım etmeye başlarlar.
12:50 Sultan Gelin Sultan, en çok parayı veren zengin bir köylünün oğlu Osman'la evlendirilir. Askerden çürüğe çıkarılan ve kalp hastası olduğu için hayatı tehlikede olan Osman Sultan'a kocalık edemez. Genç kız hayatın karşısına çıkardığı tüm sıkıntılara sabırla katlanır. Ancak başlık parasının boşa gideceğinden korkan aile, oğullarını kaybettikten sonra Sultan'ın evden gitmemesi için en yaralayıcı törelerden birine başvurur.
14:20 Sen Ne Dilersen Eleni ve İstavro birbirine âşıktır. Ancak Eleni’nin kız kardeşi Eftimiya da aynı adama âşıktır. Eftimiya annesiyle konuşur ve babasının İstavro ile konuşmasını ister. Baba İstavro ile konuşur ve Eftimiya ile evlenmesi ister. Bunun üzerine Eleni ve İstavro kaçarlar. Bir kızları olur. Ancak kızları olduktan sonra başlarına pek çok felaket gelecektir.
16:30 Ah Bir Zengin Olsam Sevgilisiyle evlenebilmek için kirli işlere girip paraya kavuşan, ama sonunda adalete teslim olan bir gencin öyküsü.
17:40 Deli Saçması Doktorun iyileştiklerine karar verip taburcu ettiği iki akıl hastası Rıfat ve Tahsin mahallelerine geri dönerler ve Rıfat'ın annesi Ayten Hanım'ın evinde kalmaya başlarlar. Mahalle Kentsel Dönüşüm projesi kapsamına alınmıştır. Mahalledeki bütün evler yıkılacaktır. Bir gece yatak odasının tahta zemini çökünce bizimkiler kendilerini gizli bir bodrumda bulurlar. Bodrum'da kazma kürek ve kazılmış bir tünelin yanı sıra bir de define haritası bulurlar.
19:40 Mustafa Hakkında Her Şey Mustafa, mükemmeliyetçi bir iş adamıdır. Ceren'le evlenerek hayatının aşkına kavuşmuştur. Görünürde mutlu bir evliliği vardır. Bir reklâm ajansının sahibi olan Mustafa, polisler tarafından aranana kadar buna inanmaktadır. Fakat her şey bir anda altüst olur. Eşinin kendisini Fikret adında bir taksi şoförüyle aldattığını öğrendiğinde çok geç olmuştur. Mustafa'nın tek bir amacı vardır: Ceren'in onu neden aldattığını öğrenmek.
21:45 Aşk ve Devrim 1990'ların büyük karmaşasında kendine bir yol çizmeye çalışan üniversite öğrencisi Kemal, siyasal idealleri ve duygusal beklentileri arasında sıkışıp kalmıştır. Platonik bir aşkla bağlı olduğu Leyla ise, Kemal'in bu beklentilerine cevap vermekten uzaktır. Kemal, en yakın arkadaşının ölümüyle kendini bambaşka bir siyasi atmosferin içinde bulur. Kemal artık illegal bir devrimcidir.
23:30 Üç Geline Altı Damat Üç şımarık kızla altı damat adayının öyküsü.