Files
17 Total
No files were found. Try changing your query...
01:29 Az Sonra
02:00 Online Vahşet Berlin'e yerleşecek olan Alex, arkadaşları ile bir veda gecesi planlar. Gece gayet güzel başlar. Ancak bir süre sonra beklenmedik olaylar yaşanır. Framed adındaki bir uygulama ile canlı yayın yapılabilamektedir. Uygulamada her şey sansürsüz yayınlanmaktadır ve kullanıcılar daha fazla izleyiciye ulaşmak için her şeyi yapmaya hazırdır; şiddet, tecavüz ve daha fazlası. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
03:19 Az Sonra
03:30 Adalet Robert McCall eski bir Black Ops askeridir. Sahte bir ölüm hazırlayarak Boston'da yaşamaya başlayan Robert McCall, emeklilik zamanlarının keyfini çıkartırken, Teri isminde bir kızı kurtarması gerekmektedir. Kurtarması gerektiği kız yüzünden Rus mafyasıyla karşı karşıya gelecek ve büyük bir aksiyonun içine atılacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
05:33 Hollywood's Best Film Directors
06:26 Az Sonra
06:35 Düşmanların En İyisi 1971 yılında Kuzey Carolina'daki okulların ırk ayrımının kaldırılması üzerine düzenlenen zirvede yaşananlar, Durham, İnsan Hakları Aktivisti Ann Atwater ve Ku Klux Klan lideri C . P Ellis'in hayatını sonsuza kadar değiştiriyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
08:44 Az Sonra
08:55 Adalet 2 CIA'in gizli operasyon gücündeyken adaleti sağlayabilmenin huzurunu kaybetmiş olan McCall, hala ruhundaki boşlukları doldurmaya çalışmakta ve bir yol aramaktadır. Umutsuz durumdaki adalet arayıcılarına yardım eden ve haksızlıkları düzeltmek için mücadele veren McCall, günün birinde eski arkadaşı Susan Plummer'dan kötü haberler alır. Şimdi McCall bildiği en iyi şeyi yapmalı, kendi adaletini kendi sağlamalıdır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
10:54 Az Sonra
11:05 Beni Affedebilir misin? En İyi Kadın Oyuncu dahil 3 dalda Oscar adayı olan filmde, biyografi yazarı Lee Israel'ın gerçek hikayesi ekrana geliyor. Zamanla popülerliğini yitiren Lee, kirasını bile ödeyemeyecek duruma gelir. Sonunda suç ortağı Jack ile birlikte bu zor durumdan kurtulmak için hayatını kaybetmiş yazarların mektuplarını taklit etmeye başlar. Fakat çok geçmeden başı polislerle belaya girer. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
12:47 Az Sonra
13:05 İnan Bana: Lisa McVey Olayı 17 yaşındayken bir gece kaçırılan Lisa McVey, hayatta kalmayı ve eve dönmeyi bir şekilde başarmıştır. Ancak kaçırıldığı konusunda ona kimse inanmamaktadır; bir dedektif hariç! (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
14:30 Az Sonra
14:45 Gizemli Misafir Jay İngiltere'den Pakistan'a bir düğüne misafir olarak gider; ancak kendisi sıradan bir misafir değildir. Samira adlı genç kadını düğün öncesi kaçırmak için görevlendirilmiştir. Hindistan – Pakistan arası yolculuklar, sahte pasaportlar, silahlar, planlanmayan şekilde gelişen olaylar büyük sırların ortaya çıkmasına neden olur. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
16:21 Az Sonra
16:40 Zor Zamanlarda Aşk Irkçılığın en üst seviyelerinin yaşandığı 1940'lar Nazi Almanya'sında hayatta kalmak için mücadele eden farklı ırklara ait 2 gencin zorlu hikayesi ekrana geliyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
18:40 Az Sonra
19:10 Çarpık Evdeki Cesetler Zengin ve acımasız bir iş adamı olan Aristide Leonides'in şüpheli ölümü üzerine torunu Sophia, eskiden diplomat olan şimdi ise özel dedektif olarak çalışan eski sevgilisi Charles Hayward'dan olayı soruşturmasını ister. Agatha Christie romanından beyaz perdeye aktarılan filmde, herkesin şüpheli olduğu bir ortamda asıl suçluyu bulmaya çalışan Charles'ın işi kolay olmayacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
21:04 Az Sonra
21:30 İstikamet: Düğün Frank ve Lindsay davetli olarak katıldıkları düğüne giderken yolda tanışırlar. Yaşadıkları hayattan mutsuz olan Frank ve Lindsay tanıştıkları ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmamalarına rağmen bütün hafta sonunu birlikte geçirmek zorunda kalırlar. Yaşadıkları maceralar ikilinin yakınlaşmasına neden olur. Filmin başrollerini Winona Ryder ve Keanu Reeves paylaşıyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
22:52 Az Sonra
23:25 Venom: Zehirli Öfke Eddie Brock hırslı bir muhabirdir ve sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir organizmanın bir araştırma firması tarafından keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir. Ancak araştırmasında fazla ilerleyen Eddie, Venom adı verilen bu öfkeli organizmanın sıradaki taşıyıcısı olur. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
01:17 Az Sonra
01:35 Uzun Kabus Massachusetts'in küçük bir kasabasında, bir grup arkadaş Slender Man efsanesini çürütmek için bir ritüel gerçekleştirirler. Gruptaki kızlardan biri esrarengiz bir şekilde kaybolunca, onun aslında Slender Man'in son kurbanı olabileceğinden şüphelenirler. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
03:05 Hollywood's Best Film Directors
03:31 Az Sonra
03:55 İnan Bana: Lisa McVey Olayı 17 yaşındayken bir gece kaçırılan Lisa McVey, hayatta kalmayı ve eve dönmeyi bir şekilde başarmıştır. Ancak kaçırıldığı konusunda ona kimse inanmamaktadır; bir dedektif hariç! (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
05:17 Hollywood's Best Film Directors
05:42 Az Sonra
06:00 Gizemli Misafir Jay İngiltere'den Pakistan'a bir düğüne misafir olarak gider; ancak kendisi sıradan bir misafir değildir. Samira adlı genç kadını düğün öncesi kaçırmak için görevlendirilmiştir. Hindistan – Pakistan arası yolculuklar, sahte pasaportlar, silahlar, planlanmayan şekilde gelişen olaylar büyük sırların ortaya çıkmasına neden olur. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
07:33 Az Sonra
07:45 Çarpık Evdeki Cesetler Zengin ve acımasız bir iş adamı olan Aristide Leonides'in şüpheli ölümü üzerine torunu Sophia, eskiden diplomat olan şimdi ise özel dedektif olarak çalışan eski sevgilisi Charles Hayward'dan olayı soruşturmasını ister. Agatha Christie romanından beyaz perdeye aktarılan filmde, herkesin şüpheli olduğu bir ortamda asıl suçluyu bulmaya çalışan Charles'ın işi kolay olmayacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
09:39 Az Sonra
09:50 Zor Zamanlarda Aşk Irkçılığın en üst seviyelerinin yaşandığı 1940'lar Nazi Almanya'sında hayatta kalmak için mücadele eden farklı ırklara ait 2 gencin zorlu hikayesi ekrana geliyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
11:50 Az Sonra
12:05 İstikamet: Düğün Frank ve Lindsay davetli olarak katıldıkları düğüne giderken yolda tanışırlar. Yaşadıkları hayattan mutsuz olan Frank ve Lindsay tanıştıkları ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmamalarına rağmen bütün hafta sonunu birlikte geçirmek zorunda kalırlar. Yaşadıkları maceralar ikilinin yakınlaşmasına neden olur. Filmin başrollerini Winona Ryder ve Keanu Reeves paylaşıyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
13:27 Az Sonra
13:45 Ölene Dek Beraberiz Gerçek bir hikayeden esinlenerek beyaz perdeye aktarılan filmde, bir anne ve hasta kızı arasındaki problemli ilişki konu ediniyor. Filmin başrolünü Oscar ödüllü oyuncu Marcia Gay Harden üstleniyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
15:12 Az Sonra
15:25 Diane Dul bir kadın olan Diane, emekli hayatını bir yandan eroin bağımlısı huysuz oğlu ile uğraşarak bir yandan da ölüm döşeğindeki kuzenini hastanede ziyaret ederek geçirmektedir. Oğluna, kuzenine ve çevresindeki diğer insanlara kol kanat geren Diane'in aklını uzun süredir bir şey kurcalamaktadır. Hayatına dokunduğu insanların kaderinden sorumlu olup olmadığı... (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
17:03 Az Sonra
17:20 Öteki Simon'ın monoton hayatı, sevdiği kadına ulaşamayarak, annesine tahammül etmeye çalışarak ve en önemlisi çevresi tarafından görmezden gelinerek geçip gitmektedir. Bir gün işyerine James adında, tıpatıp kendisine benzeyen bir çalışanın gelmesiyle bu rutinleri yok olmaya başlar. James dış görünüş olarak kusursuz bir şekilde Simon'a benzer, karakter anlamındaysa tam tersidir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
18:53 Az Sonra
19:20 Kayıp Aranıyor David Kim'in 16 yaşındaki kızının kaybolmasının ardından, yerel bir soruşturma başlatılır ve davaya bir dedektif atanır. Fakat 37 saat sonra elde hâlâ tek bir ipucu bile olmadığı için, David henüz kimsenin bakmadığı, günümüzde tüm sırların saklandığı yeri aramaya karar verir: Kızının dizüstü bilgisayarını. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
21:02 Az Sonra
21:30 Özel İzin Bir mahkum ölmek üzere olan annesini görebilmek için hapishaneden özel izinle sadece hafta sonu için çıkacaktır ve ona bu izin süresince çaylak bir gardiyan eşlik edecektir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
22:52 Az Sonra
23:20 Hotel Mumbai Konusunu Mumbai’deki Taj Otel’de yaşanan terör saldırısının gerçek hikayesinden alan film; otel çalışanlarının ve konukların yaşadığı kabus dolu saatleri anlatıyor. Kaçma şansı olduğu halde otel misafirlerinin yanından ayrılmayı reddeden şef Hemant ve otelin garsonu Arjun, herkesi güvende tutmak için hayatlarını riske atacaklardır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
01:20 Az Sonra
01:45 Yabani Anna, baba olarak bildiği bir adam tarafından toplumdan uzak bir şekilde kendisi ile ilgili gerçeği bilmeden büyütülmüştür. Polis memuru Ellen'ın koruması altında gerçek dünyaya adım attığında, genç kızın sıradanlıktan çok uzak olduğu anlaşılacaktır. Anna, bir yandan içinde artmakta olan kana susamışlık hissiyle savaşırken, bir yandan da kendini vahşi doğaya çekilirken bulur. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
03:14 Az Sonra
03:25 Ölene Dek Beraberiz Gerçek bir hikayeden esinlenerek beyaz perdeye aktarılan filmde, bir anne ve hasta kızı arasındaki problemli ilişki konu ediniyor. Filmin başrolünü Oscar ödüllü oyuncu Marcia Gay Harden üstleniyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
04:49 Hollywood's Best Film Directors
05:42 Zoom In
05:55 Diane Dul bir kadın olan Diane, emekli hayatını bir yandan eroin bağımlısı huysuz oğlu ile uğraşarak bir yandan da ölüm döşeğindeki kuzenini hastanede ziyaret ederek geçirmektedir. Oğluna, kuzenine ve çevresindeki diğer insanlara kol kanat geren Diane'in aklını uzun süredir bir şey kurcalamaktadır. Hayatına dokunduğu insanların kaderinden sorumlu olup olmadığı... (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
07:45 Kayıp Aranıyor David Kim'in 16 yaşındaki kızının kaybolmasının ardından, yerel bir soruşturma başlatılır ve davaya bir dedektif atanır. Fakat 37 saat sonra elde hâlâ tek bir ipucu bile olmadığı için, David henüz kimsenin bakmadığı, günümüzde tüm sırların saklandığı yeri aramaya karar verir: Kızının dizüstü bilgisayarını. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
09:40 Öteki Simon'ın monoton hayatı, sevdiği kadına ulaşamayarak, annesine tahammül etmeye çalışarak ve en önemlisi çevresi tarafından görmezden gelinerek geçip gitmektedir. Bir gün işyerine James adında, tıpatıp kendisine benzeyen bir çalışanın gelmesiyle bu rutinleri yok olmaya başlar. James dış görünüş olarak kusursuz bir şekilde Simon'a benzer, karakter anlamındaysa tam tersidir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
11:25 Özel İzin Bir mahkum ölmek üzere olan annesini görebilmek için hapishaneden özel izinle sadece hafta sonu için çıkacaktır ve ona bu izin süresince çaylak bir gardiyan eşlik edecektir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
13:00 Peel Beş yaşında babası tarafından terkedilen Peel Munter, annesi tarafından aşırı koruyucu dış dünyadan uzak büyütülmüştür. Otuz yaşında annesinin beklenmedik ölümü sonrasında tamamen yalnız kalınca kaderinin seyrini değiştirir. İşsiz olan Peel ev kirasını ödeyemeyince kendisine yeni ev arkadaşları bulur ve yaşamı değişmeye başlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
14:55 Lefty Brown'un Türküsü Kovboy Lefty Brown, uzun süredir ortağı olan ve yeni seçilen Senatör Edward Johnson'nın öldürülmesine tanık olduktan sonra katilleri bulmak ve arkadaşının korkunç ölümünün intikamını almak ister. Lefty, büyük ve ıssız Montana ovalarında kanun kaçaklarını takip etmek ve adalete teslim etmek için genç bir silahşör Yeremiah ve alkolik olan eski bir askeri işe alır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
17:05 17'nin Kıyısında 17 yaşındaki Nadine’in lise hayatı, ağabeyi okuldaki en yakın arkadaşı Krista ile çıkmaya başlayınca iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Hailee Steinfeld filmdeki başarılı performansıyla En İyi Kadın oyuncu dalında Altın Küre adayı olmuştur. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
19:15 Baş Aday Genç seçmenlerin kalbini kazanan ve 1988 başkanlık seçimlerinde Demokratik Parti'nin bir numaralı adayı olarak görülen Senatör Hart'ın yükselişinin ve düşüşünün gerçek hikayesi ekrana geliyor. Gary Hart'ın adaylık kampanyası, Donna Rice ile yaşadığı yasak ilişki yüzünden durdurulur. Magazin gazeteciliği ve siyasal gazetecilik birleşir ve senatör yarıştan çekilmek zorunda kalır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
21:30 Garantili Ölüm (Yoksa Paran İade) Yirmi yedi yaşındaki William, dokuzuncu intihar denemesinde de başarılı olamayınca yaşlı bir tetikçi olan Leslie'den yardım alır. Her şey ayarlandığında William hayallerinin kadını ile tanışır.; fakat Leslie'nin de suikastçılar birliği üyeliğini elinde tutabilmek için aylık kotasını doldurması gerekmektedir. İşler iki adam için de karmakarışık bir hal alır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
23:25 Amerikan Celladı Kimliği belirsiz bir adam 2 kişiyi kaçırır ve olan biteni sosyal medyadan canlı yayınlar. Gün bitmeden kaçırdğı adamlardan birini öldüreceğini açıklar. Amacı bu olayı olabildiğince çok kişiye ulaştırarak bazı gerçeklerin ortaya çıkmasını sağlamaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
01:30 Yatağın Altındaki Katil Sarah, kocasının ani ölümünden sonra kızları Chrissy ve Kilee ile birlikte başka bir şehire taşınır. Bundan pek memnun olmayan Kilee, yaşadığı onca zorluğun içinde bir oyuncak bulur ve gerilim dolu anlar başlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
03:05 Peel Beş yaşında babası tarafından terkedilen Peel Munter, annesi tarafından aşırı koruyucu dış dünyadan uzak büyütülmüştür. Otuz yaşında annesinin beklenmedik ölümü sonrasında tamamen yalnız kalınca kaderinin seyrini değiştirir. İşsiz olan Peel ev kirasını ödeyemeyince kendisine yeni ev arkadaşları bulur ve yaşamı değişmeye başlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
05:35 Lefty Brown'un Türküsü Kovboy Lefty Brown, uzun süredir ortağı olan ve yeni seçilen Senatör Edward Johnson'nın öldürülmesine tanık olduktan sonra katilleri bulmak ve arkadaşının korkunç ölümünün intikamını almak ister. Lefty, büyük ve ıssız Montana ovalarında kanun kaçaklarını takip etmek ve adalete teslim etmek için genç bir silahşör Yeremiah ve alkolik olan eski bir askeri işe alır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
07:35 Baş Aday Genç seçmenlerin kalbini kazanan ve 1988 başkanlık seçimlerinde Demokratik Parti'nin bir numaralı adayı olarak görülen Senatör Hart'ın yükselişinin ve düşüşünün gerçek hikayesi ekrana geliyor. Gary Hart'ın adaylık kampanyası, Donna Rice ile yaşadığı yasak ilişki yüzünden durdurulur. Magazin gazeteciliği ve siyasal gazetecilik birleşir ve senatör yarıştan çekilmek zorunda kalır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
09:35 17'nin Kıyısında 17 yaşındaki Nadine’in lise hayatı, ağabeyi okuldaki en yakın arkadaşı Krista ile çıkmaya başlayınca iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Hailee Steinfeld filmdeki başarılı performansıyla En İyi Kadın oyuncu dalında Altın Küre adayı olmuştur. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
11:30 Garantili Ölüm (Yoksa Paran İade) Yirmi yedi yaşındaki William, dokuzuncu intihar denemesinde de başarılı olamayınca yaşlı bir tetikçi olan Leslie'den yardım alır. Her şey ayarlandığında William hayallerinin kadını ile tanışır.; fakat Leslie'nin de suikastçılar birliği üyeliğini elinde tutabilmek için aylık kotasını doldurması gerekmektedir. İşler iki adam için de karmakarışık bir hal alır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
13:10 Denizanası Sorunlu bir ailenin içinde büyüyen 15 yaşındaki Sarah, yaşadığı kaotik hayattı, okuldaki drama öğretmeninin onu stand-up komediye yönlendirmesiyle değiştirmeye başlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
15:05 Gece Karanlıktı Eşinin uğradığı saldırıya tanık olan genç bir kadın ve oğlunun bu trajedi sonrasında yaşadıkları travmalar ve hayata tutunma mücadeleleri yaşamlarına yeni anlamlar katar. Değiştirdikleri yeni hayat düzeninde anne ve oğul birbirlerini ve yaşamı yeniden keşfederler. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
16:45 Motel İşinde çok profesyonel olan bir kiralık katil bir gün çok iyi para kazanacağı ancak biraz zor bir görev alır. İşi veren ise çok ünlü bir mafya lideridir. Kiralık katilin yapması gereken bir otelde bir kaç adamı öldürmesi ve adamlar otele gelene kadar oradan ayrılmamasıdır. Ancak bu hiç kolay olmayacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
18:55 Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor Her şeyden uzaklaşmak isteyen Max, yazlık evine inzivaya çekilir; ancak doğum günü sürprizi olarak yıllardır görmediği eski arkadaşlarını karşısında bulunca işler karışır. Yıllar önce bıraktığı arkadaşlarının hayatları farklılaşmıştır. Ancak kahkahaların dozu hala aynıdır. Peki ya artık küçük beyaz yalanları saklayacağınız bir yer yoksa eski dostluklardan geriye ne kalır? (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
21:30 Katil Avcısı Rusya Devlet Başkanı Zakarin, kendi devletinin Savunma Bakanı Dmitri Durov tarafından esir alınır. Devlet başkanını kurtarma göreviyse daha öncesinde büyük bir saha tecrübesi olmayan bir denizaltı kaptanı olan Joe Glass'a verilir. Glass, Amerikan Deniz Kuvvetleri'nin de yardımıyla Rus karasularına geçip başkanı kurtararak potansiyel bir 3. Dünya Savaşı'nı önlemeye çalışacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
23:55 Açık Deniz 3: Kafes Dalışı Ekstrem aktivitelerin gösterildiği bir şov programına katılmak isteyen 3 arkadaş, bunun için kafes içinde köpekbalıklarıyla dolu okyanusa dalıp bu deneyimin her anını kameraya almaya karar verir. Ancak dalışa başlaaycakları sırada yükselen dalgalar, içinde bulundukları tekneyi batırınca okyanusun ortasında köpekbalıklarıyla başbaşa kalırlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)