Files
17 Total
No files were found. Try changing your query...
00:00 Deadpool 2 Deadpool, kahramanlık işlerini devam ettirmekte, bir yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir ancak düzeni, gelecekten gelen Cable'ın ortaya çıkışıyla sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir. Deadpool, Cable'ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar. Aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool'la birlikte maceraya atılır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
01:56 Hollywood's Best Film Directors
02:23 Az Sonra
02:40 Conrad ve Michelle 2014 yılında ölen Conrad Roy ve onu ölüme sürüklemekle yargılanan sevgilisi Michelle Carter'ın hikayesi ekrana geliyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
04:04 Hollywood's Best Film Directors
04:30 Az Sonra
04:45 Çılgın Aileler 4 Temmuz'da tatil için yola çıkan 3 farklı aile kamp alanına ulaştıklarında büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Alanda sadece 1 aile için yer kalmıştır. Yaptıkları planı bozmak istemeyen aileler kalan son yer için diğerleri ile büyük ve komedi dolu bir yarışın içine girerler. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
06:20 Shakespeare Hakkında Tüm Gerçekler Ünlü oyun yazarı Shakespeare'in son günlerine kapsamlı bir bakış… Bir koca ve bir baba olarak kendi başarısızlıkları ve hatalarıyla yüzleşmek zorunda kalan Shakespeare, gerçeği bulmak için kişisel bir arayışa girişir. Bu arayış birbirleriyle savaş halindeki bu ailenin sırlarını ve yalanlarını açığa çıkaracaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
08:10 Hollarlar Çizgi roman yazarlığı yapan John Hollar, annesinin hastalık haberini alır almaz büyüdüğü kasabaya geri döner. Fakat kasaba bıraktığı gibi John'u beklemektedir. Kendisine sürekli asılan eski kız arkadaşı ve rekabet içerisindeki eski sınıf arkadaşı John'u döndüğüne pişman eder. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
09:50 Aile Katie Stone kariyer odaklı, izole yaşayan genç bir kadındır. Uzun zamandır erkek kardeşiyle de görüşmeyen Katie, kardeşinin yeğenine bakmasını rica etmesine kayıtsız kalamaz. Bu teklifi gönüllü olmasa da geri çevirmez. Bir hafta boyunca yeğeniyle vakit geçirince ikilinin arasında muhteşem bir bağ kurulur. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
11:25 Azize Judy Avukat Judy Wood'un göçmen kadınların hayatlarını kurtarmak için verdiği mücadele ve bu mücadele sonucu Amerikan yasalarını nasıl değiştirdiği gerçek bir hikaye ile ekrana geliyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
13:25 Billy Lynn'in Uzun Yürüyüşü Amerika'nın Irak'ı işgal ettiği dönemde geçen filmde, Bravo adlı askeri timin sekiz üyesi, Al-Ansakar'daki çarpışmadan burnu bile kanamadan sağ çıkmayı başarır. Çatışmayı kayda alan muhabir, görüntüleri kanalına gönderir; Fox ise haber olarak yayınlar. Sonrasında grup kahraman olarak ilan edilecek ve bu durum her birinin hayatını değiştirecektir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
15:35 Beyaz Çocuk Rick Gerçek bir hikayeden uyarlama olan film Detroit'in uyuşturucu sorununun en yüksek olduğu bir zamanı ele alıyor. 14 yaşındayken gizli bir muhbir olarak göreve başlayan Richard Wershe Jr.'nin gerçek hayat hikayesini anlatan film, genç adamın 17 yaşında uyuşturucu satış piyasasının önemli oyuncularından biri olmuşken tutuklanmasına kadar izini sürüyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
17:55 Alfa Kurt 20 bin yıl önce Avrupa'dagenç bir adam, kabilesinin en elit grubuyla ilk avına çıktığında yaralanır. Kendine geldiğinde yalnız olduğunu fark eder ve ölüme terk edildiğini anlar. Bu sırada sürüsünden ayrılmış bir kurt bulur. Yavaş yavaş kurt ile birbirlerine alışmaya başlarlar ve güvenmeyi öğrenirler. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
20:00 Yaban En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar'a aday gösterilen filmde; bir kadının kendi trajedisinden kurtulmak için yaptığı 1100 millik doğa yürüyüşünün hikayesi ekrana geliyor. Cheryl daha önce deneyimlemediği bu yolculuk sayesinde kendi yaralarını onarmayı çalışacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
22:20 Gerçeğin İki Yüzü Yetenekli ve çekici bir doktor Afrika'nın çatışma bölgelerinden birinde görevini sürdürmektedir ve bu esnada aynı bölgede çalışan birine aşık olur. Savaş yıkıntıları arasındaki Liberya'da, onları çevreleyen çatışmanın en iyi nasıl çözülebileceği üzerine ortak bir tutkuyla savaşan Miguel ve Wren, ilişkilerini olağanüstü zor koşullarda canlı tutmanın bir yolunu bulmalılardır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
00:55 Piramitin Laneti Bir grup Amerikalı arkeolog, Mısır çöllerinin derinliklerine gömülmüş olan antik çağ piramitlerinden birini gün yüzüne çıkartır. Fakat sonsuz gibi görünen, karanlık duvarları arasında kaybolurlar. Dışarı çıkacak bir yol ararken, gün ışığını bir daha görme umutlarını gitgide kaybederler. Piramitte hem kıstırılmışlardır, hem de tek tek avlanmaktadırlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
03:05 Billy Lynn'in Uzun Yürüyüşü Amerika'nın Irak'ı işgal ettiği dönemde geçen filmde, Bravo adlı askeri timin sekiz üyesi, Al-Ansakar'daki çarpışmadan burnu bile kanamadan sağ çıkmayı başarır. Çatışmayı kayda alan muhabir, görüntüleri kanalına gönderir; Fox ise haber olarak yayınlar. Sonrasında grup kahraman olarak ilan edilecek ve bu durum her birinin hayatını değiştirecektir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
05:35 Alfa Kurt 20 bin yıl önce Avrupa'dagenç bir adam, kabilesinin en elit grubuyla ilk avına çıktığında yaralanır. Kendine geldiğinde yalnız olduğunu fark eder ve ölüme terk edildiğini anlar. Bu sırada sürüsünden ayrılmış bir kurt bulur. Yavaş yavaş kurt ile birbirlerine alışmaya başlarlar ve güvenmeyi öğrenirler. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
07:25 Beyaz Çocuk Rick Gerçek bir hikayeden uyarlama olan film Detroit'in uyuşturucu sorununun en yüksek olduğu bir zamanı ele alıyor. 14 yaşındayken gizli bir muhbir olarak göreve başlayan Richard Wershe Jr.'nin gerçek hayat hikayesini anlatan film, genç adamın 17 yaşında uyuşturucu satış piyasasının önemli oyuncularından biri olmuşken tutuklanmasına kadar izini sürüyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
09:30 Yaban En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar'a aday gösterilen filmde; bir kadının kendi trajedisinden kurtulmak için yaptığı 1100 millik doğa yürüyüşünün hikayesi ekrana geliyor. Cheryl daha önce deneyimlemediği bu yolculuk sayesinde kendi yaralarını onarmayı çalışacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
11:35 Ölümcül Moda Psikolojik sorunları olan bir moda fotoğrafçısı, lisede ezik bir öğrenci olan genci bir süpermodele dönüştürür. Ancak fotoğrafçının gence olan saplantısı onu cinayete kadar gidecek bir deliliğe sürüklemektedir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
13:20 Cellat Kendi halinde bir aile babasıyken alkollü araç kullandığı için bir kişinin ölümüne sebep olan Harlon, bir anda kendini yaşamından tamamen zıt koşullar içinde bulduğu hapishane ortamında şiddet ve türevleriyle tanışır. Harlon eski kimliğini, yaşamı ve ailesiyle ilişkisini yitirmeye başlarken etrafında gelişen olaylar da büründüğü yeni hali şekillendirmeye devam eder. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
15:35 Holmes & Watson Arthur Conan Doyle tarafından yaratılmış dünyanın en ünlü dedektiflerinden biri olan Sherlock Holmes ve onun yakın arkadaşı Dr. Watson'ın gizemli olayları çözme konusunda yaşadıklarına komedi dolu bir açıdan bakıyoruz. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
17:30 Dul Kadınlar Ölen eşlerinin bıraktıkları borçtan kurtulmaya çalışan 4 kadının tek derdi sevdikleri adamları özlemekle de sınırlı değildir. Ölen eşleri yasadışı işlere bulaşmışlardır. Asıl mesele, ölen eşlerin geride kalan dullarına suç dünyasında işledikleri suçları borç bırakmış olmasıdır. Ellerinde borçları ödeyecek para olmayan dul kadınların tek şansı, riskli bir soyguna girişmektir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
20:00 Dönme Dolap 1950'lerde New York'ta yaşayan Ginny, lunapark operatörü Humpty ile pek de mutlu olmayan bir yaşam süren bir kadındır ve yakışıklı cankurtaran Mickey'den hoşlanmaktadır. Günün birinde hiç beklenmedik bir şey olur, Humpty'nin yıllardır görmediği kızı Carolina çıkagelir. Peşindeki belalı kocasından kaçarak babasının evine sığınan Carolina, Ginny ve Humpty'i de tehlikeye atmıştır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
22:00 Davetsiz Misafir Annie ve Scott mutlu evlilikleri olan bir çifttir. İstedikleri evi alıp çocuklarını bu evde yetiştirmek isterler. Napa Vadisi’nde buldukları evi satın alan çift kısa zamanda yeni evlerine alışırlar; ancak kısa bir süre sonra evin eski sahibi Charlie Peck aileyi huzursuz etmeye başlar. Annie ve Scott istemedikleri korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
00:05 Kadavra Megan Reed madde bağımlılığı yüzünden mesleğini kaybeden eski bir polistir. Genç kadın, bağımlılığından kurtulduğu hastanenin geceyarısı vardiyasında bekçi olarak çalışmaktadır. Bir süre sonra hastane morguna şeytan çıkarma ayininde hayatını kaybeden Hannah Grace'e ait bir ceset getirilir. Megan cesedin gelişiyle birlikte garip ve ürpertici deneyimler yaşamaya başlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
02:40 Ölümcül Moda Psikolojik sorunları olan bir moda fotoğrafçısı, lisede ezik bir öğrenci olan genci bir süpermodele dönüştürür. Ancak fotoğrafçının gence olan saplantısı onu cinayete kadar gidecek bir deliliğe sürüklemektedir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
05:20 Cellat Kendi halinde bir aile babasıyken alkollü araç kullandığı için bir kişinin ölümüne sebep olan Harlon, bir anda kendini yaşamından tamamen zıt koşullar içinde bulduğu hapishane ortamında şiddet ve türevleriyle tanışır. Harlon eski kimliğini, yaşamı ve ailesiyle ilişkisini yitirmeye başlarken etrafında gelişen olaylar da büründüğü yeni hali şekillendirmeye devam eder. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
07:30 Dul Kadınlar Ölen eşlerinin bıraktıkları borçtan kurtulmaya çalışan 4 kadının tek derdi sevdikleri adamları özlemekle de sınırlı değildir. Ölen eşleri yasadışı işlere bulaşmışlardır. Asıl mesele, ölen eşlerin geride kalan dullarına suç dünyasında işledikleri suçları borç bırakmış olmasıdır. Ellerinde borçları ödeyecek para olmayan dul kadınların tek şansı, riskli bir soyguna girişmektir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
09:45 Holmes & Watson Arthur Conan Doyle tarafından yaratılmış dünyanın en ünlü dedektiflerinden biri olan Sherlock Holmes ve onun yakın arkadaşı Dr. Watson'ın gizemli olayları çözme konusunda yaşadıklarına komedi dolu bir açıdan bakıyoruz. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
11:25 Dönme Dolap 1950'lerde New York'ta yaşayan Ginny, lunapark operatörü Humpty ile pek de mutlu olmayan bir yaşam süren bir kadındır ve yakışıklı cankurtaran Mickey'den hoşlanmaktadır. Günün birinde hiç beklenmedik bir şey olur, Humpty'nin yıllardır görmediği kızı Carolina çıkagelir. Peşindeki belalı kocasından kaçarak babasının evine sığınan Carolina, Ginny ve Humpty'i de tehlikeye atmıştır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
13:15 Sevgili Eleanor Soğuk savaşın hüküm sürdüğü 1960lı yılların başlarında Amerika'yı baştan aşağı gezen iki genç kızın yaşadıkları ekrana geliyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
15:00 Adalet Robert McCall eski bir Black Ops askeridir. Sahte bir ölüm hazırlayarak Boston'da yaşamaya başlayan Robert McCall, emeklilik zamanlarının keyfini çıkartırken, Teri isminde bir kızı kurtarması gerekmektedir. Kurtarması gerektiği kız yüzünden Rus mafyasıyla karşı karşıya gelecek ve büyük bir aksiyonun içine atılacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
17:35 Kral Olacak Çocuk İngiltere'de yaşayan Alex, 12 yaşında bir çocuktur. Arkadaşları olsa da okulun en havalı çocuğu olmaktan çok uzaktadır ve okuldaki kabadayılarla her gün uğraşmak zorundadır. Ancak sıradan hayatında çok büyük gördüğü günlük sorunları, muhteşem bir keşif yapmasıyla birlikte ufacık kalır. Alex şans eseri, tarihteki en büyülü objelerden biri olan efsanevi kılıç Excalibur'u bulur. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
20:00 Son 5 Yıl Bir aktrist ve bir roman yazarının kendi mesleki alanlarında verdikleri mücadele aralarındaki aşk ilişkisinin sınanmasına yol açar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
22:00 Yemin Amerika'da vatandaşlardan Şükran Günü'nden sonra Başkan'a bağlılık yemini imzalamaları istenmiştir. Sinirli bir adam olan Chris ve karısı Kai ise buna karşı çıkarlar. Yeminin son günü yaklaşırken, tartışmaya meyilli akrabalar, Chris'in gerginliği ve iki hükümet ajanının beklenmedik ziyareti üst üste gelir ve halihazırda gergin olan Şükran Günü yemeğinde işler çığırından çıkar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
23:55 Leaving Neverland (Bölüm 1) Ocak 2019’da Sundance Film Festivali’nde ilk gösterimini yaptıktan sonra tüm dünyada olay olan, 2009 yılında vefat eden popstar Michael Jackson’ın bilinmeyen hayatına dair sansasyonel bilgiler içeren olay belgeselin ilk bölümü ekrana geliyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
03:00 Sevgili Eleanor Soğuk savaşın hüküm sürdüğü 1960lı yılların başlarında Amerika'yı baştan aşağı gezen iki genç kızın yaşadıkları ekrana geliyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
05:35 Kral Olacak Çocuk İngiltere'de yaşayan Alex, 12 yaşında bir çocuktur. Arkadaşları olsa da okulun en havalı çocuğu olmaktan çok uzaktadır ve okuldaki kabadayılarla her gün uğraşmak zorundadır. Ancak sıradan hayatında çok büyük gördüğü günlük sorunları, muhteşem bir keşif yapmasıyla birlikte ufacık kalır. Alex şans eseri, tarihteki en büyülü objelerden biri olan efsanevi kılıç Excalibur'u bulur. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
07:45 Adalet Robert McCall eski bir Black Ops askeridir. Sahte bir ölüm hazırlayarak Boston'da yaşamaya başlayan Robert McCall, emeklilik zamanlarının keyfini çıkartırken, Teri isminde bir kızı kurtarması gerekmektedir. Kurtarması gerektiği kız yüzünden Rus mafyasıyla karşı karşıya gelecek ve büyük bir aksiyonun içine atılacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
10:05 Son 5 Yıl Bir aktrist ve bir roman yazarının kendi mesleki alanlarında verdikleri mücadele aralarındaki aşk ilişkisinin sınanmasına yol açar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
11:50 Küvetteki Kız Patronunun evinde ölü bulunan genç avukat Julia Law'un gerçek hikayesi ekrana geliyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
13:30 Siyah Giyen Kadınlar 1959 yılında Avustralya'nın Sydney kentinde bir mağazada çalışan bir grup kadının yaşamlarına ortak oluyoruz. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
15:35 Çarpık Evdeki Cesetler Zengin ve acımasız bir iş adamı olan Aristide Leonides'in şüpheli ölümü üzerine torunu Sophia, eskiden diplomat olan şimdi ise özel dedektif olarak çalışan eski sevgilisi Charles Hayward'dan olayı soruşturmasını ister. Agatha Christie romanından beyaz perdeye aktarılan filmde, herkesin şüpheli olduğu bir ortamda asıl suçluyu bulmaya çalışan Charles'ın işi kolay olmayacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
17:55 Gloria Bell Gloria Bell 50'li yaşlarda eşinden ayrılan özgür ruhlu bir kadındır. Gündüzleri ofisinde çalışan Gloria'nın en önemli tutkusu danstır. İş çıkışında akşamları kendisini dans pistine bırakır; yine böyle bir gecede Arnold adında bir adamla tanışır; ancak bu yeni aşkta kendisini bekleyen yeni sınavlar vardır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
20:00 Takip 3: Son Karşılaşma Bryan Mills, aksiyon dolu günlerini geride bırkatığını umarak sakin bir hayat sürmektedir. Kızı Kim ve eski karısı Lenore'ın can güvenliğini sağlamış, kendi kozasına çekilmiştir. Kafasını arkadaşlarıyla boşaltmaya çalışırken, Bryan'ın başına hiç umulmadık yeni belalar gelecek ve eski ajan büyük bir kovalamacanın içinde kendisini gerçeğin peşinden koşarken bulacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
22:10 Parti Teknesi En yakın arkadaşı Kiley'in doğum günü için onun sevgilisi Greg ile iş birliği yapan Max, Kiley için en büyük doğum günü partisini organize etmeye karar verir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)