Files
17 Total
No files were found. Try changing your query...
01:00 Az Sonra...
01:20 Çılgın Plaj Orta yaşlardaki bir doktor, bir Yunan adasında genç bir turistten hoşlanmaya başlar. Genç kadınla daha çok zaman geçirebilmek için kadının sıradışı arkadaşlarına da katlanmak zorundadır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
03:10 Hollywood Dosyası Hollywood'dan son haberler, filmlerin yapımcı, yönetmen ve oyuncularıyla röportajlar ve Bu bölümde Gangster Squad/Suç Çetesi ve Beautiful Creatures/Muhteşem Yaratıklar filmleri özel dosya olarak yer alıyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
04:05 Rüzgar Kız Olimpiyat seçmelerine hazırlanırken sakatlanan yetenekli bir genç atlet, o zamana kadar hiç yapmadığı bir şey yapmaya karar verir; bir günlük kaçamak! (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
05:40 Hollywood Dosyası Hollywood'dan son haberler, filmlerin yapımcı, yönetmen ve oyuncularıyla röportajlar ve Bu bölümde Gangster Squad/Suç Çetesi ve Beautiful Creatures/Muhteşem Yaratıklar filmleri özel dosya olarak yer alıyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
06:30 Büyük Baba Lance Clayton sakin bir hayat süren bir adamdır. Gençken çok zengin ve ünlü bir yazar olmayı hayal ederken, ancak lisede öğretmen olabilmiştir. Tek oğlu Kyle ise katlanması zor bir baş belasıdır ve babasına hayatı dar eder. Lance, okulun çekici sanat öğretmeni Claire'den çok hoşlanmaktadır. Bir gün yaşadığı bir kaza ise hayatının her anlamda en büyük dönüm noktası olacaktır. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
08:20 Aşkın Büyüsü 23 yaşındaki Jacob Jankowski, ailesinin bir trafik kazasında öldüğü haberini alınca Cornell Üniversitesi’ndeki eğitimini yarıda bırakarak bir sirkte çalışmaya başlar. Sirkte eğitilemeyen asi fil olarak bilinen Rosie ile kurduğu iletişim sayesinde onu eğitmenin bir yolunu bulur. Bu arada sirkteki kötü davranışları ile tanınan baş eğitmen August’un karısı Marlena ile aşk yaşar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
10:30 Onun Hakkında Her Şey Gazetelere bulmaca hazırlayarak geçimini sağlayan Mary, CCN kanalında kameramanlık yapan Steve'e aşık olur. Ancak Steve birbirleri için yaratıldıklarını düşünmemektedir. Mary tüm ülkeyi gezerek çeşitli haberlerle kendisini Steve'e göstermeye karar verir. Böylece birbirleri için yaratıldıklarını kanıtlamaya çalışacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
12:15 Biz Buraya Ait Değiliz Nancy Green dağılmak üzere olan ailesini bir arada tutmayı pek beceremeyen mutsuz bir annedir. Oğlu Maxwell Green ortadan kaybolunca aileyi bir arada tutabilmek için sınırlarını zorlamaya başlar. Üç kızıyla birlikte, bu kayıbın üstesinden gelebilmek için geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalacaklardır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
14:00 Darrow & Darrow 2 Miles'ın küçük kız kardeşi cinayetten tutuklanması Claire'in hukuk kariyerinin en büyük sorununa dönüşür. Daha önce hiç bir cinayet davasına bakmamış olan Claire, gerçeği ortaya çıkarmak için Miles ile birlikte çalışmaya karar verir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
15:40 Şimşek Çarpması Ricky, yalnız, bekar 40 yaşında bir restoran müdürüdür. İdeal kadınını, bir arkadaşlık web sitesi aracılığıyla bulur. Ancak önemli bir sorun ortaya çıkar. Danita, evlidir ve kocasını öldürmek için Ricky'nin yardımını istemektedir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
17:30 İnanılmaz Örümcek-Adam 2 Peter Parker, bir yandan kahramanlığa alışmaya, diğer yandan ise Gwen'le vakit geçirmeye çalışırken sahip olduğu yeteneklerin büyük bedeli en korkutucu haliyle karşısına dikilir. New York'u tehdit eden en büyük tehlikelerden biri olan Electro bir anda ortaya çıkar ve Peter Parker'ın şimdiye dek gördüğü en güçlü düşmanını alt etmesi gerekir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
20:15 Fakir: Bir Hint Fakiri'nin Olağanüstü Yolculuğu Hint Fakiri Aja, annesinin ölümünün ardından yapayalnız kalmıştır. Babasını tanımayan Aja, onu bulmaya karar verir ve bunun için Fransa’ya gider. Babasını bulmak için çıktığı bu yolculuk Aja’nın hiç de düşlediği gibi gitmez. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
22:15 100 Sokak Hepsi Londra'nın yüzlerce sokağından birinde yaşayan 3 kişi ve bu 3 kişinin yaşadığı 3 sıradışı hikaye ektrana geliyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
00:15 Nefesini Tut Kendisi ve kızkardeşi için daha iyi yaşam koşullarına kavuşmak isteyen Rocky, erkek arkadaşı Money ve bir başka arkadaşı Alex ile birlikte çok zengin, ancak gözleri görmeyen bir adamın evini soymaya karar verir. Bu işin çok kolay olacağını düşünmüşlerdir. Ancak bu kör adam çok tehlikeli bir seri katildir ve eğer derhal kaçamazlarsa kurban koleksiyonuna onlar da eklenecektir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
01:50 Biz Buraya Ait Değiliz Nancy Green dağılmak üzere olan ailesini bir arada tutmayı pek beceremeyen mutsuz bir annedir. Oğlu Maxwell Green ortadan kaybolunca aileyi bir arada tutabilmek için sınırlarını zorlamaya başlar. Üç kızıyla birlikte, bu kayıbın üstesinden gelebilmek için geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalacaklardır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
03:30 Hollywood Dosyası Hollywood'dan son haberler, filmlerin yapımcı, yönetmen ve oyuncularıyla röportajlar ve Bu bölümde Gangster Squad/Suç Çetesi ve Beautiful Creatures/Muhteşem Yaratıklar filmleri özel dosya olarak yer alıyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
04:30 Darrow & Darrow 2 Miles'ın küçük kız kardeşi cinayetten tutuklanması Claire'in hukuk kariyerinin en büyük sorununa dönüşür. Daha önce hiç bir cinayet davasına bakmamış olan Claire, gerçeği ortaya çıkarmak için Miles ile birlikte çalışmaya karar verir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
06:00 Şimşek Çarpması Ricky, yalnız, bekar 40 yaşında bir restoran müdürüdür. İdeal kadınını, bir arkadaşlık web sitesi aracılığıyla bulur. Ancak önemli bir sorun ortaya çıkar. Danita, evlidir ve kocasını öldürmek için Ricky'nin yardımını istemektedir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
07:35 Fakir: Bir Hint Fakiri'nin Olağanüstü Yolculuğu Hint Fakiri Aja, annesinin ölümünün ardından yapayalnız kalmıştır. Babasını tanımayan Aja, onu bulmaya karar verir ve bunun için Fransa’ya gider. Babasını bulmak için çıktığı bu yolculuk Aja’nın hiç de düşlediği gibi gitmez. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
09:20 İnanılmaz Örümcek-Adam 2 Peter Parker, bir yandan kahramanlığa alışmaya, diğer yandan ise Gwen'le vakit geçirmeye çalışırken sahip olduğu yeteneklerin büyük bedeli en korkutucu haliyle karşısına dikilir. New York'u tehdit eden en büyük tehlikelerden biri olan Electro bir anda ortaya çıkar ve Peter Parker'ın şimdiye dek gördüğü en güçlü düşmanını alt etmesi gerekir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
11:50 100 Sokak Hepsi Londra'nın yüzlerce sokağından birinde yaşayan 3 kişi ve bu 3 kişinin yaşadığı 3 sıradışı hikaye ektrana geliyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
13:40 Darrow & Darrow 3 Claire ve Miles, mahkum edilen bir kadının masum olduğuna inanmaktadırlar. Olayın üzerinden bir yıl geçmesine rağmen davayı yeniden ele almaya karar verirler. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
15:25 Aşk ve Para Stephanie Plum kocasından yeni ayrılmış ve işsiz kalmış bir kadındır. Kendi ayakları üzerinde durup, maddi durumunu düzeltmeye kararlı olan Stephanie kendisini işe alması için bir tahsilat şirketinde çalışan kuzenini ikna eder. Fakat daha ilk görevinde, lise yıllarında kısa süreli bir ilişki yaşadığı şimdiyse cinayet zanlısı olarak gösterilen Joe Morelli ile karşı karşıya gelir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
17:20 Küçük Beyaz Yalanlar Talihsiz bir kazaya rağmen yıllık tatillerini deniz kıyısında geçirmeye karar veren Parisli bir arkadaş grubunun çalkantılı hikayesini izliyoruz. Mutlu bir evliliği olan Vincent, Max'e aşık olur; Marie Ludo'nun eski sevgilisidir; Eric Lea'yı aldatmaktadır; Antoine eski kız arkadaşına kafayı takmış durumdadır. Günler geçtikçe grubun arkadaşlık ilişkileri, sadakatleri ve dostluk bağları sınanacaktır. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
20:15 Onur Savaşı Danimarka'yı En İyi Yabancı Film kategorisinde Oscar'da temsil eden dramada, Lucas, hayatını yeniden düzene koyabilmenin peşindedir. Kreşte bir iş bulur, yeni bir kız arkadaşı vardır. Artık her şey yoluna girmek üzereyken işler ters gitmeye başlar. Sadece öylesine söylenmiş küçük bir yalan, Lucas'ı bir onur savaşının içine sürükler. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
22:30 Ya Aşksa Wallace'ın, çevresindeki herkes aşktan yana şanslıdır. Bir tek o aşkla ilgili planlarını bilmediği bir tarihe dek ertelemiştir. Ancak bu esnada Chantry ile yolları kesişir ve kısa zamanda çok iyi anlaşan bir ikiliye dönüşürler. Bu uyum, ilişkinin arkadaşlıktan öte bir yere gidebileceğinin sinyallerini verse de bu kararı almak kolay olmayacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)