Files
17 Total
No files were found. Try changing your query...
01:30 Kapital Dev bir Avrupa yatırım bankasının yeni atanan CEO'su Marc Tourneuil, banka sahibinin kanser olmasıyla beraber tüm sorumluluklar üstüne kalır. Yakın zamanda bankanın üstünde dönen oyunları farkeder ve kendi kurallarıyla onlarla mücadele etmeye başlar. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
03:25 Kumun Altında Marie, 25 yıllık eşi Jean ile birlikte her yaz olduğu gibi tatile çıkar. Marie yüzmek için denize girer fakat çıktığı zaman kocasını bulamaz. Zaman geçtikçe farklı düşüncelere kapılır. Kocası gerçekten kayıp mı oldu? Yoksa kocası tarafından terk mi edildi? (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
05:10 Kabakçığın Hayatı Babasız büyüyen 9 yaşındaki Icare, annesini de kaybettikten sonra yardımsever polis Raymond'un yardımıyla bir yetimhaneye yerleşir. Burada kendini “Kabak” diye adlandırır. Okuldaki hayata alışmaya çalışırken dostluk ve aşkı da keşfedecektir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
06:30 Ben Bir Katilim Sadece kadınları hedef alan ve vahşi cinayetler işleyen katili bulmak üzere oluşturulan ekibin başına genç Janusz Jasinski getirilir. Ancak tecrübesiz Janusz, gücünü aşan böyle bir görev karşısında kendisiyle ve sistemin zayıflıklarıyla mücadele etmek zorunda kalır. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
09:00 Çöl Dansçısı Dans tutkunu olan Afshin Ghaffarian, İran'da dans etmenin yasak olduğu bu dönemde arkadaşlarını organize edip gizli bir dans ekibi kurar. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
10:50 Paris'te Son Konser Eski orkestra şefi Andrei Filipov, orkestrasının üyelerini yeniden bir araya toplama fırsatını hemen değerlendirir. Tek bir konser için Moskova'dan Paris'e gidecek ve kendilerini Bolşoy Filarmoni olarak tanıtacaklardır. Ancak Andrei'in Paris'te bir işi daha vardır; solo kemancıları olacak genç bir kadınla görüşmesi gerekmektedir. Karanlık sırları nedir? Peki ya gerçek Bolşoy onları yakalarsa? (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
13:00 Kapital Dev bir Avrupa yatırım bankasının yeni atanan CEO'su Marc Tourneuil, banka sahibinin kanser olmasıyla beraber tüm sorumluluklar üstüne kalır. Yakın zamanda bankanın üstünde dönen oyunları farkeder ve kendi kurallarıyla onlarla mücadele etmeye başlar. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
15:00 Her Şeye Rağmen Doğuştan beyin felci ile yaşayan Mateusz, ebeveynlerinin ilgisi ve çabasına rağmen "bitki gibi bir varlık" tanısı konduğu için zihinsel özürlülere has bir kliniğine yatırılır. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
17:05 Dünya'daki Bir Yer Antoine, en yakın arkadaşı 7 yaşındaki Mateo olan neşeli ama bir o kadar da saygısız bir fotoğrafçıdır. Bir gün piyano sesi duyar ve ona hayran kalır. Gizemli piyanist Elena onun için takıntılı hale gelir ve her fırsatta onu fotoğraflamaya başlar. Bu ikili arasında yoğun bir ilişki gelişir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
19:05 Cesaretin Var mı Aşka? Birbirlerinin en iyi arkadaşları olan Julien ve Sophie, çocukken başladıkları tuhaf oyunu, yetişkinlik dönemlerinde de sürdürürler. Zamanla hayatın zorlukları da oynadıkları oyunun bir parçası haline gelir. Oynadıkları cesaret oyunu sayesinde aralarındaki bağ gün geçtikçe güçlenir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
21:00 Korkunun Kraliçesi Genç bir yıldız olan Robertina, yeni bir oyun sahneleyecektir ve bu tek kişilik oyun, onun kariyerinin doruk noktasıdır. Ancak o, günlerini oyuna hazırlanarak geçirmek yerine, büyük bir kaygı içinde geçirir. Kendisini birilerinin takip ettiğine inanır ve çevresindekilerle kavga etmeye başlar. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
23:15 İspanyol Pansiyonu Xavier, İspanyolca öğrenmek için Barcelona'ya gelir ve farklı ülkelerden 6 gencin yaşadığı bir daireye yerleşir. Farklı kültürlerden gelen gençler birlikte yaşamaya başladıkça birbirlerini daha yakından tanırlar. Konuştukları dil farklı olsa da, aşk ve dostluğun evrensel dilinde birleşirler. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
01:40 Binlerce Kez İyi Geceler Rebecca işi gereği hayatı boyunca dünyanın en tehlikeli yerlerinde bulunmuştur. Dünyanın en önemli savaş fotoğrafçılarından biri olan başarılı kadın, hem özel hayatını hem de aile hayatını her daim ikinci plana atmak zorunda kalmaktadır. Ancak son zamanlarda kocasının duyduğu endişe iyiden iyiye artınca Rebecca için zorlu bir seçim yapmanın zamanı gelir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
03:45 Her Şeye Rağmen Doğuştan beyin felci ile yaşayan Mateusz, ebeveynlerinin ilgisi ve çabasına rağmen "bitki gibi bir varlık" tanısı konduğu için zihinsel özürlülere has bir kliniğine yatırılır. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
06:30 Dünya'daki Bir Yer Antoine, en yakın arkadaşı 7 yaşındaki Mateo olan neşeli ama bir o kadar da saygısız bir fotoğrafçıdır. Bir gün piyano sesi duyar ve ona hayran kalır. Gizemli piyanist Elena onun için takıntılı hale gelir ve her fırsatta onu fotoğraflamaya başlar. Bu ikili arasında yoğun bir ilişki gelişir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
08:45 Cesaretin Var mı Aşka? Birbirlerinin en iyi arkadaşları olan Julien ve Sophie, çocukken başladıkları tuhaf oyunu, yetişkinlik dönemlerinde de sürdürürler. Zamanla hayatın zorlukları da oynadıkları oyunun bir parçası haline gelir. Oynadıkları cesaret oyunu sayesinde aralarındaki bağ gün geçtikçe güçlenir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
10:30 Korkunun Kraliçesi Genç bir yıldız olan Robertina, yeni bir oyun sahneleyecektir ve bu tek kişilik oyun, onun kariyerinin doruk noktasıdır. Ancak o, günlerini oyuna hazırlanarak geçirmek yerine, büyük bir kaygı içinde geçirir. Kendisini birilerinin takip ettiğine inanır ve çevresindekilerle kavga etmeye başlar. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
12:30 Binlerce Kez İyi Geceler Rebecca işi gereği hayatı boyunca dünyanın en tehlikeli yerlerinde bulunmuştur. Dünyanın en önemli savaş fotoğrafçılarından biri olan başarılı kadın, hem özel hayatını hem de aile hayatını her daim ikinci plana atmak zorunda kalmaktadır. Ancak son zamanlarda kocasının duyduğu endişe iyiden iyiye artınca Rebecca için zorlu bir seçim yapmanın zamanı gelir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
14:40 Çiçeklerin Günü Biri aktivist solcu, diğeri ise sorumsuz bir parti kızı olan iki kardeş, babalarının vasiyetini yerine getirmek için Küba'ya doğru yola çıkarlar. Çıktıkları bu yolda tuhaf tehlikelerle karşılaşırlar ve aileleriyle ilgili daha önce duymadıkları bazı sırları öğrenirler. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
16:35 Şövalye Ege Denizi'ne balık avına çıkan 6 adam, yatta yaşanan bir arıza nedeniyle denizin ortasında kalırlar. Sorun çözülene dek gemide "Şövalye" adlı bir oyun oynamaya karar verirler. Bu oyunda yaptıkları her şey karşılaştırılacak ve puanlanacak, sonunda galip gelen, şövalye yüzüğünü takmaya hak kazanacaktır. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
18:45 Yuli Yuli'nin babası onun dansa yeteneği olduğunu fark eder ve zorla da Yuli'yi Küba Dans Okulu'na yazdırır. Zaman geçtikçe Yuli'de içindeki sese kulak verir ve Londra Kraliyet Balesi'nin ilk siyah baleti olarak sahneye çıkar. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
21:00 Attila Marcel Onu büyüten iki teyzesi ile birlikte Paris'te yaşayan Paul artık 30'lu yaşlarındadır ve teyzelerinin de teşvikiyle piyano ve müzik tutkusundan vazgeçmemiştir. Kendini dış dünyadan soyutlayıp tamamen müziğe odalanan Paul'un hayatı aynı apartmanın dördüncü katında yaşayan Bayan Proust'la tanıştıktan sonra değişmeye başlayacaktır. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
23:00 Mirasçılar Chela ve Chiquita 30 yıldır birlikte yaşayan, ailelerinden kalan miras nedeniyle ömürleri rahat içinde geçmiş 2 Paraguaylı kadındır. Ancak mirasları bitince eşyalarını satmak zorunda kalırlar, günün birinde Chiquita dolandırıcılık suçlamasıyla hapse düşer. Çaresiz kalan Chela, hayatta kalabilmek için yaşlı kadınlara hizmet eden bir korsan taksi servisinde çalışmaya başlar. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
01:00 Çocuk ve Canavar Annesinin ölümünün ardından evden kaçan Kyuta, Kumatetsu adlı savaşçı bir yaratıkla tanışıp bir anda fantastik bir evrene atılır. Kendisine yardımcı olacak yetenekli bir çırak yetiştirmek isteyen Kumatetsu, Kyuta'yı yanına alır ve zamanla aralarında derin bir bağ oluşur. Ancak kötücül bir karanlık, hem insanların hem de canavarların dünyasını tehdit etmek üzere yola çıkmıştır. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
03:10 Mirasçılar Chela ve Chiquita 30 yıldır birlikte yaşayan, ailelerinden kalan miras nedeniyle ömürleri rahat içinde geçmiş 2 Paraguaylı kadındır. Ancak mirasları bitince eşyalarını satmak zorunda kalırlar, günün birinde Chiquita dolandırıcılık suçlamasıyla hapse düşer. Çaresiz kalan Chela, hayatta kalabilmek için yaşlı kadınlara hizmet eden bir korsan taksi servisinde çalışmaya başlar. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
05:00 Çiçeklerin Günü Biri aktivist solcu, diğeri ise sorumsuz bir parti kızı olan iki kardeş, babalarının vasiyetini yerine getirmek için Küba'ya doğru yola çıkarlar. Çıktıkları bu yolda tuhaf tehlikelerle karşılaşırlar ve aileleriyle ilgili daha önce duymadıkları bazı sırları öğrenirler. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
06:50 Şövalye Ege Denizi'ne balık avına çıkan 6 adam, yatta yaşanan bir arıza nedeniyle denizin ortasında kalırlar. Sorun çözülene dek gemide "Şövalye" adlı bir oyun oynamaya karar verirler. Bu oyunda yaptıkları her şey karşılaştırılacak ve puanlanacak, sonunda galip gelen, şövalye yüzüğünü takmaya hak kazanacaktır. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
09:05 Yuli Yuli'nin babası onun dansa yeteneği olduğunu fark eder ve zorla da Yuli'yi Küba Dans Okulu'na yazdırır. Zaman geçtikçe Yuli'de içindeki sese kulak verir ve Londra Kraliyet Balesi'nin ilk siyah baleti olarak sahneye çıkar. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
11:05 Attila Marcel Onu büyüten iki teyzesi ile birlikte Paris'te yaşayan Paul artık 30'lu yaşlarındadır ve teyzelerinin de teşvikiyle piyano ve müzik tutkusundan vazgeçmemiştir. Kendini dış dünyadan soyutlayıp tamamen müziğe odalanan Paul'un hayatı aynı apartmanın dördüncü katında yaşayan Bayan Proust'la tanıştıktan sonra değişmeye başlayacaktır. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
13:00 Çocuk ve Canavar Annesinin ölümünün ardından evden kaçan Kyuta, Kumatetsu adlı savaşçı bir yaratıkla tanışıp bir anda fantastik bir evrene atılır. Kendisine yardımcı olacak yetenekli bir çırak yetiştirmek isteyen Kumatetsu, Kyuta'yı yanına alır ve zamanla aralarında derin bir bağ oluşur. Ancak kötücül bir karanlık, hem insanların hem de canavarların dünyasını tehdit etmek üzere yola çıkmıştır. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
15:10 Kaybolma. Tahran’ın soğuk bir gecesinde iki aşık bir problemi çözmek için amansız bir mücadeleye girişir. Yardım almak için bir hastaneden diğerine gitseler de hiçbiri genç kadına müdahale etmeyi kabul etmez. Önlerinde sadece birkaç saatleri vardır. Üstelik bir şey yapılmazsa korkunç bir son onları beklemektedir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
16:55 Tekne Yoğun sis nedeniyle, kayığıyla kaybolan balıkçı terkedilmiş bir tekneye sığınır. Bir süre sonra balıkçının kayığı kaybolur. Balıkçı sığındığı tekne ile yolculuğa devam etmek ister. Ancak balıkçıyı bekleyen tatsız sürprizler yolculuğu git gide daha korkutucu bir hale getirir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
18:45 Muhbir Fransa sınır devriyesi için muhbirlik yapan bir adamın hikayesi. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
21:00 Mommy Sorunlu bir çocuk olan ve hiperaktivite ile mücadele eden Steve, dul annesi Die tarafından bir enstitüye yatırılır. Ancak bir yasa değişikliği sonucunda oğlunu yanına alması gerekir. Birlikte yaşamakta ilk başta zorlanan ikili, aralarındaki sevgi ve iyi yürekli komşuları Kyla'nın da yardımlarıyla hayata tutunmaya çalışırlar. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
23:45 Unutulan Topraklar Anya ve Piotr kendi düğünlerindeki eğlencededirler. 16 Yaşındaki Valery ve Çernobil nükleer santralinde fizikçi olan babası Alexei bir elma ağacı dikerler. Tam o sırada nükleer santralde felaket meydana gelir. Sarı bir yağmur yağar, ağaçlar kırmızıya döner ve Piotr asla geri dönmez. Alexei ise ortadan kaybolmayı tercih eder. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
02:00 Bizi Ayıran Her Şey Film, Burjuva bir aile ile, gecekondu mahallesinde yaşayan insanların hikayesini konu ediyor. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
03:45 Kaybolma. Tahran’ın soğuk bir gecesinde iki aşık bir problemi çözmek için amansız bir mücadeleye girişir. Yardım almak için bir hastaneden diğerine gitseler de hiçbiri genç kadına müdahale etmeyi kabul etmez. Önlerinde sadece birkaç saatleri vardır. Üstelik bir şey yapılmazsa korkunç bir son onları beklemektedir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
05:15 Tekne Yoğun sis nedeniyle, kayığıyla kaybolan balıkçı terkedilmiş bir tekneye sığınır. Bir süre sonra balıkçının kayığı kaybolur. Balıkçı sığındığı tekne ile yolculuğa devam etmek ister. Ancak balıkçıyı bekleyen tatsız sürprizler yolculuğu git gide daha korkutucu bir hale getirir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
06:45 Muhbir Fransa sınır devriyesi için muhbirlik yapan bir adamın hikayesi. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
08:40 Mommy Sorunlu bir çocuk olan ve hiperaktivite ile mücadele eden Steve, dul annesi Die tarafından bir enstitüye yatırılır. Ancak bir yasa değişikliği sonucunda oğlunu yanına alması gerekir. Birlikte yaşamakta ilk başta zorlanan ikili, aralarındaki sevgi ve iyi yürekli komşuları Kyla'nın da yardımlarıyla hayata tutunmaya çalışırlar. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
11:00 Unutulan Topraklar Anya ve Piotr kendi düğünlerindeki eğlencededirler. 16 Yaşındaki Valery ve Çernobil nükleer santralinde fizikçi olan babası Alexei bir elma ağacı dikerler. Tam o sırada nükleer santralde felaket meydana gelir. Sarı bir yağmur yağar, ağaçlar kırmızıya döner ve Piotr asla geri dönmez. Alexei ise ortadan kaybolmayı tercih eder. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
12:55 Günlerin Köpüğü Gerçeküstü ve şiirsel bu hikayede , idealist ve mucit bir genç olan Colin , Chloé adında Duke Ellington'ın Blues'larından birinin dünyaya gelmiş haline benzeyen genç bir kadınla tanışır. Bir aşk hikayesi olan evlilikleri Chloé'nin ilginç bir hastalığa yakalanması ve ciğerlerinde büyüyen nilüfer çiçeğiyle hüzüne dönüşür. Fantastik bir Paris'te Colin ise gitgide daha absürd işlerde çalışarak Chloé'yi iyileştirmeye çalışır. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
15:10 Renoir 1915 yılında Cote d'Azur bölgesindeyiz. Burada yaşamakta olan ünlü ressam Auguste Renoir karısının ölümüyle acılara teslim olmuştur. Ünlü ressam, Andree isimli güzeller güzeli bir genç kadının hayatına girmesiyle yeni bir mucizeye tanık olur. Bu sırada savaşta yaralanan oğlu Jean, babasının yanına, aile evine geri döner. Bu, ünlü Fransız yönetmen Jean Renoir'nın sinemaya atılma hikayesinin başladığı yerdir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
17:05 Vallahi Ben Yapmadım 2009 yılında Berlin Film Festivali'nde Kristal Ayı Ödülü, Atlantik Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ve En İyi Kanada Filmi Ödülleri'ni alan filmde, bir sürü soruna ve aşırı zengin bir hayal gücüne sahip Leon'un, annesi ile babası devamlı kavga etmektedir. Leon'un hayatında, bir de Lea vardır, onu çileden çıkaran kız. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
19:05 Madeline Madeline'i Oynuyor Ülkenin en prestijli tiyatro gruplarından biri yılın en önemli oyununu sahnelemeye hazırlanırken genç Madeline bu oyunda başrol olma şansını yakalar. Performansı olağanüstü olsa da tiyatronun yönetmeni Madeline'i daha ruhani bir performans sergileyebilmesi için kırık dökük psikolojisinin uçurumlarına gönderecektir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
21:00 Kırık Çember Elise ve Didier farklılıklarına rağmen ilk görüşte birbirlerine aşık olurlar. Didier romantik bir ateist, Elise ile gerçek bir dindardır. Ne zaman ki kızları ciddi bir hastalığa yakalanır, o zaman aşklarını yargılamaya başlarlar. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
23:15 Sonsuzluk Shmuel, karısı Rikvah’ın ölümü ile adeta yıkıma uğrar. Shmuel, karısı ile ilgili kabuslar görmeye başlar. Vücudun nasıl çürüdüğünü araştırmaya başlayan Shmuel, bir süre sonra bu durumu takıntı haline getirir. Bu konuyu araştırmak için bir biyoloji profesörü olan Albert ile anlaşan Shmuel, araştırmalarını ilerlettikçe kendilerini farklı bir dünyanın içinde bulur. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)