Files
17 Total
No files were found. Try changing your query...
01:20 Şov Köpekleri Rottweiler polis köpeği Max, yalnız çalışmayı tercih eden, maço bir köpektir. Ancak kendisine verilen yeni görevde bir ortağa ihtiyacı olacaktır. Dedektif Frank, bu işte Max'le çalışması için seçilir. İkili bebek bir pandanın kaçırılmasını da kapsayan bir hayvan kaçakçılığı operasyonunu çökertmeye çalışmaktadır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
03:00 Göz Bebeğim Travmatik bir at kazası, genç bir kızın gözlerini kaybetmesine neden olur. Kılavuz köpeklerin baş antrenörü Charles, midilli cinsi at Apple'ı kızın görmesine yardım etmesi için eğitmeye başlar.(Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
04:35 Angry Birds Film Akıllı telefonlardaki oyunları tüm dünyada fenomen olan Angry Birds beyazperde uyarlaması ile karşımızda! Uçma yetileri olmayan kuşların barış içinde yaşadıkları bir adada Red, Bomba ve Chuck diğer kuşlar tarafından dışlanmıştır. Bir gün bir gemi dolusu domuz çıkagelir. Red, ada halkını domuzlar konusunda defalarca uyarır ve güvenmemelerini ister ama başarılı olmaz. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
06:20 Hailey Dean Gizemi 5 Okul tatile girdiğinde okulda yapılacak tamir ve tadilatlar için Hailey'in yeğeni görev alır. Para toplama işlerini de müzik öğretmeni üstlenmiş fakat müzik öğretmeni ortadan kaybolmuştur. Onu bulması gereklidir öldürüldüğünden şüphe edince ipuçlarını takip eder ve kendini bir cinayetin içinde bulur. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
07:50 Müthiş Dadı Daniel ve Miranda'nın evlilikleri hiç iyi gitmemektedir. Miranda, Daniel'in ne kadar iyi baba olduğunun farkında olsa da onu çok sorumsuz bulmaktadır. Karısına ve çocuklarına karşı büyük bir sevgi besleyen Daniel istemeye istemeye boşanmayı kabul eder. Filmin En İyi Makyaj dalında Oscar ödülü bulunuyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
10:05 Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı Rick Riordan'ın çok satan, aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan film, babasının Mitolojik Yunan Tanrısı Poseidon ve annesinin ise sıradan bir insan olduğu Percy adındaki gencin zorlu hikayesini anlatıyor. Serinin bu ilk filminde Percy kendini ispatlamak için Zeus'un çalınan şimşeğini bulup hırsız olmadığını herkese göstermek zorunda kalıyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
12:05 Az Sonra
12:10 Kraliyet Çöpçatanı New York'un popüler çöpçatanlarından biri olan Kate, bir kral tarafından oğlu Sebastian'a uygun bir eş bulması için işe alınır. Kate'in zamanı dolmak üzereyken bir şeyin farkına varır ve harekete geçer. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
13:40 Az Sonra
13:45 Altıncı Adam Antoine ve Kenny birer basketbol oyuncusudur. Takımın yıldızı olan Antoine'nin beklenmedik ölümünün ardından Kenny onun boşluğunu kapatmaya çalışır. Bir süre sonra Antoine hayalet olarak geri döner ve Kenny'e yardım etmeye çalışır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
15:35 Az Sonra
15:40 Sadık Dostum "Sadık Dostum", sahibini bulmak için 400 mil yol kat eden bir köpeğin hikayesini konu ediyor. Sevimli bir köpek yavrusu olan Bella'yı terk edilmiş bir binada bulan Lucas, ne yapacağına karar veremez. Yavru köpeği tek başına bırakmak istemeyen Lucas, onu eve götürmek ister ancak annesi ile birlikte yaşadığı evin sahibi, eve köpek sokmaya izin vermez. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
17:20 Az Sonra
17:25 Zathura: Bir Uzay Macerası Danny ve Walter, birbirleri ile güçlükle anlaşan iki erkek kardeştirler. Ailelerinin dikkatini başka yöne çekerken kız kardeşleri de onlarla mücadele etmektedir. Onca kavga ve anlaşmazlığa rağmen iki kardeş, Zathura adında eski bir mekanik oyunu oynarlarken birlik olabilecek kadar uzlaşmayı başarırlar.
19:20 Az Sonra
19:25 Küçük Kardeşim Bay ve Bayan Little, kendisi küçük ama kalbi büyük Suart'ı evlat edinirler. Çünkü küçük oğulları George bir erkek kardeş istemektedir. Bay ve Bayan Little, Stuart'ı görür görmez çok sevmişlerdir ama aynı şey George için geçerli değildir. Bu minik kardeş ne işe yarar diye düşünmektedir. Filmin en iyi görsel efekt dalında Oscar adaylığı bulunuyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
21:10 Az Sonra
21:15 Beyaz Diş Jack, babasının daha önceden keşfettiği altın madenini bulmak için Yukon'a gelir. Doğduğundan beri şehirde yaşayan genç çocuk, soğuk yaban hayatına alışık olmasa da ayak uydurabileceğine inanmaktadır ve babasının mektubunu da yanına alarak onun eski arkadaşı Alex Larson'u bulur, kendisini madene götürmesini ister. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
23:20 Az Sonra
23:25 Uzaylı Arkadaşım Ti, özel okula giden oğlu Dicky'nin masraflarını karşılamak için zor şartlarda çalışmaktadır. Dicky ise okula ve arkdaşlarına uyum sağlayamamıştır. Bir gün Ti, Dicky'nin sınıf arkadaşlarının hepsinde olan bir oyuncağı bulmak için çöpü karıştırırken ilginç bir küre bulur. Eve getirdiğinde garip bir yaratığa dönüşen bu uzaylı, baba ve oğluna hayata dair önemli dersler verecektir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe)
01:15 Sadık Dostum "Sadık Dostum", sahibini bulmak için 400 mil yol kat eden bir köpeğin hikayesini konu ediyor. Sevimli bir köpek yavrusu olan Bella'yı terk edilmiş bir binada bulan Lucas, ne yapacağına karar veremez. Yavru köpeği tek başına bırakmak istemeyen Lucas, onu eve götürmek ister ancak annesi ile birlikte yaşadığı evin sahibi, eve köpek sokmaya izin vermez. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
03:20 Altıncı Adam Antoine ve Kenny birer basketbol oyuncusudur. Takımın yıldızı olan Antoine'nin beklenmedik ölümünün ardından Kenny onun boşluğunu kapatmaya çalışır. Bir süre sonra Antoine hayalet olarak geri döner ve Kenny'e yardım etmeye çalışır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
05:15 Zathura: Bir Uzay Macerası Danny ve Walter, birbirleri ile güçlükle anlaşan iki erkek kardeştirler. Ailelerinin dikkatini başka yöne çekerken kız kardeşleri de onlarla mücadele etmektedir. Onca kavga ve anlaşmazlığa rağmen iki kardeş, Zathura adında eski bir mekanik oyunu oynarlarken birlik olabilecek kadar uzlaşmayı başarırlar.
07:05 Kraliyet Çöpçatanı New York'un popüler çöpçatanlarından biri olan Kate, bir kral tarafından oğlu Sebastian'a uygun bir eş bulması için işe alınır. Kate'in zamanı dolmak üzereyken bir şeyin farkına varır ve harekete geçer. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
08:40 Uzaylı Arkadaşım Ti, özel okula giden oğlu Dicky'nin masraflarını karşılamak için zor şartlarda çalışmaktadır. Dicky ise okula ve arkdaşlarına uyum sağlayamamıştır. Bir gün Ti, Dicky'nin sınıf arkadaşlarının hepsinde olan bir oyuncağı bulmak için çöpü karıştırırken ilginç bir küre bulur. Eve getirdiğinde garip bir yaratığa dönüşen bu uzaylı, baba ve oğluna hayata dair önemli dersler verecektir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe)
10:15 Küçük Kardeşim Bay ve Bayan Little, kendisi küçük ama kalbi büyük Suart'ı evlat edinirler. Çünkü küçük oğulları George bir erkek kardeş istemektedir. Bay ve Bayan Little, Stuart'ı görür görmez çok sevmişlerdir ama aynı şey George için geçerli değildir. Bu minik kardeş ne işe yarar diye düşünmektedir. Filmin en iyi görsel efekt dalında Oscar adaylığı bulunuyor. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
11:50 Beyaz Diş Jack, babasının daha önceden keşfettiği altın madenini bulmak için Yukon'a gelir. Doğduğundan beri şehirde yaşayan genç çocuk, soğuk yaban hayatına alışık olmasa da ayak uydurabileceğine inanmaktadır ve babasının mektubunu da yanına alarak onun eski arkadaşı Alex Larson'u bulur, kendisini madene götürmesini ister. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
13:50 Gilbert İntikam Peşinde Gilbert'ın yumurtaya olan alerjisi her zaman alay konusu olmuştur. Her ne kadar bu alerji sorununu bir sır olarak saklamaya çalışsa da ona bakmak için gelen akrabası Doris'in hain planlarına maruz kalan Gilbert, Doris'ten intikam almak için harekete geçer. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
15:30 En Tatlı Kalp Cupcake işini kurtarabilmek için her şeyi yapan Maddie, bir bankacının yardımını alır. Aralarında romantik bir yakınlaşma da başlayan çift için her şey iyi giderken, Maddie'nin ilk aşkı Nate çıkagelir ve işler karışır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
17:05 Huck Finn'in Maceraları 1840'larda evinden kaçan Huckleberry Finn, Mississippi Nehri üzerinde ilerlerken kölelikten kaçmış Jim ile karşılaşır. İkili yollarına birlikte devam ederken birçok macera yaşayacak, Huck'ın kölelik ve siyahlara karşı bakışı değişmeye başlayacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
19:10 Jumanji 26 yıl boyunca bir oyunun içinde tıkılı kalan Alan Parrish, iki çocuğun oyunu yeniden oynamasıyla gerçek hayata geri dönüyor. Ancak onunla birlikte egzotik ve vahşi hayvanlar da gerçek hayata geliyorlar. Alan, şehri kurtarmak zorundadır, bunun için de oyunu en son onunla oynayan eski arkadaşı Sarah Whittle'ın yardımına ihtiyacı vardır. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
21:15 Pıtırcık Tatilde Bir okul döneminin daha sonuna gelinmiştir ve heyecanla beklenen tatil kapıdadır. Küçük Nicolas, ailesiyle birlikte deniz kenarına tatile gider ve Hotel Beau-Rivage'da yaza merhaba der. Sahilde kendisine her zamanki gibi yeni arkadaşlar edinen Nicolas, komik karakterlerin yanı sıra Isabella adında gözlerini kocaman açan bir kızla da tanışacaktır! (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
23:15 Hokus Pokus Max adında bir çocuk, cadılar bayramında, Salem kasabasında 300 yıl önce idam edilen cadıların evine gider ve mumu yakar. Cadılar hayata döner ama sadece o gün için hayattalardır. İhtiyaçları olan büyü kitabı ise Max'in elindedir ve kovalamaca başlar... (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
01:15 En Tatlı Kalp Cupcake işini kurtarabilmek için her şeyi yapan Maddie, bir bankacının yardımını alır. Aralarında romantik bir yakınlaşma da başlayan çift için her şey iyi giderken, Maddie'nin ilk aşkı Nate çıkagelir ve işler karışır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
03:05 Gilbert İntikam Peşinde Gilbert'ın yumurtaya olan alerjisi her zaman alay konusu olmuştur. Her ne kadar bu alerji sorununu bir sır olarak saklamaya çalışsa da ona bakmak için gelen akrabası Doris'in hain planlarına maruz kalan Gilbert, Doris'ten intikam almak için harekete geçer. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
04:45 Huck Finn'in Maceraları 1840'larda evinden kaçan Huckleberry Finn, Mississippi Nehri üzerinde ilerlerken kölelikten kaçmış Jim ile karşılaşır. İkili yollarına birlikte devam ederken birçok macera yaşayacak, Huck'ın kölelik ve siyahlara karşı bakışı değişmeye başlayacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
06:40 Hokus Pokus Max adında bir çocuk, cadılar bayramında, Salem kasabasında 300 yıl önce idam edilen cadıların evine gider ve mumu yakar. Cadılar hayata döner ama sadece o gün için hayattalardır. İhtiyaçları olan büyü kitabı ise Max'in elindedir ve kovalamaca başlar... (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
08:25 Jumanji 26 yıl boyunca bir oyunun içinde tıkılı kalan Alan Parrish, iki çocuğun oyunu yeniden oynamasıyla gerçek hayata geri dönüyor. Ancak onunla birlikte egzotik ve vahşi hayvanlar da gerçek hayata geliyorlar. Alan, şehri kurtarmak zorundadır, bunun için de oyunu en son onunla oynayan eski arkadaşı Sarah Whittle'ın yardımına ihtiyacı vardır. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
10:20 Pıtırcık Tatilde Bir okul döneminin daha sonuna gelinmiştir ve heyecanla beklenen tatil kapıdadır. Küçük Nicolas, ailesiyle birlikte deniz kenarına tatile gider ve Hotel Beau-Rivage'da yaza merhaba der. Sahilde kendisine her zamanki gibi yeni arkadaşlar edinen Nicolas, komik karakterlerin yanı sıra Isabella adında gözlerini kocaman açan bir kızla da tanışacaktır! (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
12:05 Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna "Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna", sihirli dünyayı kurtarmaya çalışan Gerda'nın macerasını konu ediyor. Kral Harald, büyük bir tehlikeye neden olmuştur. Yaptığı bir plan, sihrin dünya üzerinden silinmesine, sihirbazların kaçmasına neden olur. Kral Harald, sadece sihir yetenekleri olanların geçebileceği bir kapı olan "Sihirli Ayna"yı kullanarak insanları kandırmıştır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
13:40 Noel Müzikali Gençlik yıllarında müzik ile ilgilenmiş olan Eve, geçici süreli olarak bir okula müdire olarak atanır. Burada kendisini oldukça zorlu bir görev beklemektedir; okulun müzik grubunu kapatmak! Tam da Noel dönemi yaklaşırken Eve, bu zor görev ve geçmişi arasında sıkışıp kalır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
15:15 Küçük Şampiyonlar 3 Serinin 3. filminde küçük yaştaki asi hokey ekibi büyümüştür ve artık sıra, prestijli bir hazırlık okulu için şampiyonayı kazanmaya gelmiştir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
17:10 İyi Çocuklar Ağlamaz Akkie 12 yaşındadır ve bir futbol delisidir. Tüm zamanını okul futbol takımı ve turnuvalar almaktadır. Başına buyruk ve özgür ruhlu bu kız, futbol aşkıyla dalga geçen herkese meydan okumaktadır. Fakat Akkie, bir süre sonra lösemi hastası olduğunu öğrenince yaşamı altüst olur. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
19:05 Sihirbazın Çırağı Balthazar Blake, Manhattan'ı azılı düşmanı Maxim Horvath'tan korumaya çalışan bir modern zaman büyücüsüdür. Bu zorlu görevi yalnız başına yapamayacağı için kendisine bir çırak alır. Sıradan bir genç gibi görünen Dave Stutler, çok tembel ve isteksiz olsa da aslında büyük bir potansiyel taşımaktadır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
21:15 Mike Gibi 14 yaşındaki Calvin Cambridge, bir gün rüyasında ünlü bir NBA basketbolcusu olduğunu görür. Ancak gerçek NBA oyuncularının fiziki yapıları dikkate alındığında Calvin'in bu rüyası gerçekleşecek gibi görünmemektedir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
23:15 Hailey Dean Gizemi 4 Hailey Dean'in, dedektif olan dostu Finch'in eski denizci arkadaşı ölü bulunmuştur. Polis departmanı sıradan bir soygun sonucu öldüğünü açıklarken, Hailey Dean ve dedektif Finch cinayeti araştırmak için işe koyulur. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
01:00 Küçük Şampiyonlar 3 Serinin 3. filminde küçük yaştaki asi hokey ekibi büyümüştür ve artık sıra, prestijli bir hazırlık okulu için şampiyonayı kazanmaya gelmiştir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
03:10 Noel Müzikali Gençlik yıllarında müzik ile ilgilenmiş olan Eve, geçici süreli olarak bir okula müdire olarak atanır. Burada kendisini oldukça zorlu bir görev beklemektedir; okulun müzik grubunu kapatmak! Tam da Noel dönemi yaklaşırken Eve, bu zor görev ve geçmişi arasında sıkışıp kalır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
04:45 İyi Çocuklar Ağlamaz Akkie 12 yaşındadır ve bir futbol delisidir. Tüm zamanını okul futbol takımı ve turnuvalar almaktadır. Başına buyruk ve özgür ruhlu bu kız, futbol aşkıyla dalga geçen herkese meydan okumaktadır. Fakat Akkie, bir süre sonra lösemi hastası olduğunu öğrenince yaşamı altüst olur. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
06:35 Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna "Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna", sihirli dünyayı kurtarmaya çalışan Gerda'nın macerasını konu ediyor. Kral Harald, büyük bir tehlikeye neden olmuştur. Yaptığı bir plan, sihrin dünya üzerinden silinmesine, sihirbazların kaçmasına neden olur. Kral Harald, sadece sihir yetenekleri olanların geçebileceği bir kapı olan "Sihirli Ayna"yı kullanarak insanları kandırmıştır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
08:10 Hailey Dean Gizemi 4 Hailey Dean'in, dedektif olan dostu Finch'in eski denizci arkadaşı ölü bulunmuştur. Polis departmanı sıradan bir soygun sonucu öldüğünü açıklarken, Hailey Dean ve dedektif Finch cinayeti araştırmak için işe koyulur. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
09:45 Sihirbazın Çırağı Balthazar Blake, Manhattan'ı azılı düşmanı Maxim Horvath'tan korumaya çalışan bir modern zaman büyücüsüdür. Bu zorlu görevi yalnız başına yapamayacağı için kendisine bir çırak alır. Sıradan bir genç gibi görünen Dave Stutler, çok tembel ve isteksiz olsa da aslında büyük bir potansiyel taşımaktadır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
11:45 Mike Gibi 14 yaşındaki Calvin Cambridge, bir gün rüyasında ünlü bir NBA basketbolcusu olduğunu görür. Ancak gerçek NBA oyuncularının fiziki yapıları dikkate alındığında Calvin'in bu rüyası gerçekleşecek gibi görünmemektedir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
13:35 Sırlar Adası Tony yeni tanıştığı bir arkadaşının, bir sualtı mağarasındaki milli hazineleri çalan bir grup kaçakçıya yardım ettiğini farkeder ve bunu engellemek için harekete geçer. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
15:10 Winx Club: Okyanusun Gizemi Winx perilerini yine tehlikeli bir görev bekliyor! Trix cadıları, İmparator'un tahtına göz koymuştur ve güçlerini bütün dünyaya kanıtlamak istemektedir. Ancak tahta oturmaları başka bir şeye neden olur: Politea adındaki kötü kalpli peri uyanır! Politea'nın üzerindeki lanet hala kalkmamıştır ve Trix'lerle anlaşma yapmak ister. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
16:45 Şu Lanet Kedi Küçük bir Massachusetts kasabasında, iki beceriksiz suçlu, tanınmış bir işadamının karısı olduğunu düşünerek yanlışlıkla bir hizmetçiyi kaçırır. Bu olayın tek tanığı ise küçük sevimli bir kedidir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
18:30 Kanca Peter Banning, işkolik bir avukattır. Karısı ve iki çocuğunu fazlasıyla ihmal etmektedir. Ailece İngiltere'deki büyükanne Wendy'i ziyarete gittiklerinde, çocukları Kaptan Hook tarafından kaçırılır. Peter, peri Tinkerbell'in yardımıyla Var Olmayan Ülke'yedöner. Peter Banning, artık Peter Pan olmuştur ve Kaptan Hook ile savaşacaktır. Filmin, En İyi Görsel Efekt ve En İyi Şarkı dahil 5 dalda Oscar adaylığı bulunuyor.
21:15 Hayat Kitabı En İyi Animasyon dalında Golden Globe'a aday gösterilen keyifli yapımda, Manolo, ailesinin beklentilerini karşılamakla yüreğinin sesini dinleyerek hayallerinin peşinde koşmak arasında kararsız kalmış bir gençtir. Çok başarılı bir boğa güreşçisi olsa da asıl istediği gitar çalmaktır. Hayallerinin prensesi Maria'ya kavuşabilmek için birbirinden fantastik maceralara atılacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
23:15 Wiplala Johannes, hiç de istemediği bir arkadaşı Wiplala ile yaşamak zorunda kalmıştır. Onunla sıkıcı bir dostluk kuran Johannes, günün birinde ailesiyle Wiplala'yı tanıştırır. Kendisinden asla emin olamayan Wiplala bir hata eseri Blom ailesini minyatür insanlara çevirir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)