Files
17 Total
No files were found. Try changing your query...
00:50 Az Sonra...
01:15 Alien Predator'e Karşı Özel bir uydu aracılığı ile, Antarktika’da tanımlanamayan bir ısı kaynağı bulunur ve bunun, yer altında derinlere gömülü bir piramit olduğu fark edilir. Daha detaylı bir araştırma yapmak üzere en iyi arkeologlar ve mühendisler Antarktika’ya giderler. Ancak ekip oraya vardığında bölgenin uzaylı türlerine ait bir savaş alanı olduğunu farkederler ve savaşın ortasında kalırlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
02:53 Az Sonra...
03:00 Değişim Polis şefi Jesse Stone, eski karısı ile ilişkisi kötüleşmeye başlayınca; tekrar alkolik olmaktan korkar. Kafasını başka konulara verebilmek için çözülmemiş dosyalar üzerinde çalışmaya başlar. Bir banka soygunu sırasında yaşanan vurulma olayı ve bir tecavüz davası bu dosyalar arasındadır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
04:24 Az Sonra...
05:15 Keskin Nişancı Kolombiyalı uyuşturucu satıcısı Jesus Morales ve Şeytan lakaplı keskin nişancının tehlikeli ortaklığını izliyoruz. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
06:43 Az Sonra...
06:50 Mistik Olay Benzeri görülmemiş ve nereden geldiği belli olmayan bir mistik olay Central Park'ta patlak vermiştir. Lisede bilim hocası olan Elliot, eşi ve küçük kızı, bu mistik olaydan nasıl kurtulacaklarını düşünmek zorundadırlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
08:16 Az Sonra...
08:25 Çılgın İkili 2 Mike Lowrey ve Marcus Bennett, Miami'deki yeni bir uyuşturucu trafiği için tekrar görevlendirilirler. Araştırmaları onları yeraltının büyük patronuna, patron da onları büyük bir yeraltı savaşına sürükler. Bu arada Mike ve Marcus'un kızkardeşi Syd arasında başlayan romantizm herşeyi içinden çıkılmaz bir hale getirecektir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
10:41 Az Sonra...
10:50 Bakış Açısı ABD başkanı İspanya’dadır ve suikast ihbarı vardır. Bu işten sorumlu olanlar yani Fox ve Quaid iki gizli servis ajanı olark görev yapacaklardır. İki ajanın araştırmaları sonucunda ellerinde 5 farklı tanık ve beş farklı hikaye kalmıştır.
12:19 Az Sonra...
12:30 Charlie'nin Melekleri Eric Knox elektronik sistemlerde uzmanlaşmış bir adamdır. Bir gün kim tarafından olduğu belli olmasa da kaçırıldığı haberi ulaşır. Dylan, Alex ve Natalie'den oluşan Charlie'nin Melekleri ekibi bu esrarengiz olayı çözümlemek üzere görevlendirilirler. Knox'un oldukça önemli bir teknolojiyi temsil eden son buluşu da onunla beraber ortadan kaybolmuştur. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
14:15 1941: Çılgın Dünya Pearl Harbor saldırısının ardından, Japon denizaltları ortalıkta rahatça dolanmaktadır. ABD yurttaşları yeni bir Japon saldırısı ihtimaliyle korku içinde yaşamaktadırlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
16:11 Az Sonra...
16:30 Zincir Şartlı tahliye ile hapisten çıkan John'un paraya ihtiyacı vardır. Para bulmak adına kafes dövüşüne başlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
18:11 Az Sonra...
18:35 Gözcü Genç bir çift, Californiya'daki evlerine yeni taşınmışlardır, fakat yan komşuları onlara karşı zıt bir tavır içine girmiştir. Çocuğunu tek başına yetiştiren bir baba olan polis memuru, geceleri mahallede devriye gezip mahalleliyi huzura kavuştururken birtaraftan da yeni evli çifti giderek daha fazla rahatsız etmeye başlar. Polisin çifte karşı rahatsız edici tavrına karşılık verince, olay bir trajediyle sonuçlanır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
20:24 Az Sonra...
20:45 Ölüm Vuruşu Suudi Arabistan'ın petrol sahasında bir plütonyum bombası patlatmakla tehdit eden teröristleri durdurabilmek için özel bir terörle mücadele timi görevlendirilir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
22:09 Az Sonra...
22:45 Charlie'nin Melekleri: Tam Gaz Güzel ve tehlikeli melekler Dylan, Alex ve Natalie, FBI tarafından tanık koruma programına alınan kişilerin listesini incelerken aralarından birinin öldürüldüğünü fark ederler. Teşkilatta bir köstebek olma ihtimali güçlenmiştir. Katili bulma görevine atanan güzel meleklere bu kez eski meleklerden biri de katılacak ve yine hep birlikte tehlikeli bir mücadeleye girişeceklerdir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
00:30 Az Sonra...
00:45 Superfly Priest adında bir kokain satıcısının, son bir anlaşmayla birlikte emekli olmayı planlamasını anlatan film. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe)
02:35 Az Sonra...
02:50 1941: Çılgın Dünya Pearl Harbor saldırısının ardından, Japon denizaltları ortalıkta rahatça dolanmaktadır. ABD yurttaşları yeni bir Japon saldırısı ihtimaliyle korku içinde yaşamaktadırlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
04:45 Az Sonra...
06:00 Zincir Şartlı tahliye ile hapisten çıkan John'un paraya ihtiyacı vardır. Para bulmak adına kafes dövüşüne başlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
07:39 Az Sonra...
08:55 Ölüm Vuruşu Suudi Arabistan'ın petrol sahasında bir plütonyum bombası patlatmakla tehdit eden teröristleri durdurabilmek için özel bir terörle mücadele timi görevlendirilir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
10:19 Az Sonra...
10:35 Gözcü Genç bir çift, Californiya'daki evlerine yeni taşınmışlardır, fakat yan komşuları onlara karşı zıt bir tavır içine girmiştir. Çocuğunu tek başına yetiştiren bir baba olan polis memuru, geceleri mahallede devriye gezip mahalleliyi huzura kavuştururken birtaraftan da yeni evli çifti giderek daha fazla rahatsız etmeye başlar. Polisin çifte karşı rahatsız edici tavrına karşılık verince, olay bir trajediyle sonuçlanır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
12:23 Az Sonra...
12:35 Charlie'nin Melekleri: Tam Gaz Güzel ve tehlikeli melekler Dylan, Alex ve Natalie, FBI tarafından tanık koruma programına alınan kişilerin listesini incelerken aralarından birinin öldürüldüğünü fark ederler. Teşkilatta bir köstebek olma ihtimali güçlenmiştir. Katili bulma görevine atanan güzel meleklere bu kez eski meleklerden biri de katılacak ve yine hep birlikte tehlikeli bir mücadeleye girişeceklerdir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
14:19 Az Sonra...
14:50 Yıldız Gemisi Askerleri: Kızıl Gezegen Federasyon askeri Johnny Rico, ölümcül tehlikelerle örülü Mars'taki yeni bir uydu görevine atanır ve bu görevde bir grup çaylakla birlikte çalışması emredilir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
16:40 Riskli Yatırım Dört yakın arkadaş başlarını büyük bir belaya sokarlar. Bir mafya babası için kirli işler yapacaklar ve bunun karşılığında da iyi para kazanacaklardır. Ancak mafya babasının istediği işler tahmin ettikleri kadar kolay değildir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
18:40 Dünya - Yeni Bir Başlangıç Dünya, içerisinde yaşayanlar tarafından terk edilmiş, insanlar artık yaşamlarını başka gezegenlerde sürdürmeye başlamıştır. Dünya'ya yaptıkları bir yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanan küçük Kitai ve babası Jack, burada tuhaf yaratıklar ve korku dolu tehlikeli olaylarla mücadele etmek zorunda kalırlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
20:45 Yakın Tehdit Kyle Miller büyük paralarla oynayan mücevher sektöründeki bir iş adamıdır. Zengin ve huzurlu bir hayat süren Miller ailesinin yaşamı, evlerine giren soyguncuların ardından altüst olur. Önce evi soymak için gelen haydutların, yavaş yavaş daha fazlasını istedikleri anlaşılacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
22:30 Gece Görevi California'da görev sırasında alkol kullandığı için detektif Stone teşkilattan uzaklaştırılır. Massachusetts Paradise kasabasının yerel polis birimine katılan Jesse, emekli bir detektifin öldürüldüğü ilk davasında, zorlu bir bulmaca ile başbaşa kalır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
00:20 İstila: Karanlık Kıta Devasa canlıların Amerika kıtasında yarattığı dehşetin üzerinden tam 10 yıl geçmiş, artık tüm dünya bir karantina bölgesi haline dönüşmüştür. Bu korkunç canavarı yok etmek için tüm kaynaklarını kullanan Amerikan ordusu, o sırada Orta Doğu'nun karanlık çöllerinden gelen yeni bir istilayla karşı karşıya kalır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
02:25 Yıldız Gemisi Askerleri: Kızıl Gezegen Federasyon askeri Johnny Rico, ölümcül tehlikelerle örülü Mars'taki yeni bir uydu görevine atanır ve bu görevde bir grup çaylakla birlikte çalışması emredilir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
04:40 Riskli Yatırım Dört yakın arkadaş başlarını büyük bir belaya sokarlar. Bir mafya babası için kirli işler yapacaklar ve bunun karşılığında da iyi para kazanacaklardır. Ancak mafya babasının istediği işler tahmin ettikleri kadar kolay değildir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
06:55 Yakın Tehdit Kyle Miller büyük paralarla oynayan mücevher sektöründeki bir iş adamıdır. Zengin ve huzurlu bir hayat süren Miller ailesinin yaşamı, evlerine giren soyguncuların ardından altüst olur. Önce evi soymak için gelen haydutların, yavaş yavaş daha fazlasını istedikleri anlaşılacaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
08:30 Dünya - Yeni Bir Başlangıç Dünya, içerisinde yaşayanlar tarafından terk edilmiş, insanlar artık yaşamlarını başka gezegenlerde sürdürmeye başlamıştır. Dünya'ya yaptıkları bir yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanan küçük Kitai ve babası Jack, burada tuhaf yaratıklar ve korku dolu tehlikeli olaylarla mücadele etmek zorunda kalırlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
10:20 Gece Görevi California'da görev sırasında alkol kullandığı için detektif Stone teşkilattan uzaklaştırılır. Massachusetts Paradise kasabasının yerel polis birimine katılan Jesse, emekli bir detektifin öldürüldüğü ilk davasında, zorlu bir bulmaca ile başbaşa kalır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
11:55 Kwai Köprüsü Bir Japon esir kampının komutanı olan Saito, kampa yeni gelen İngiliz Albay Nicholson'dan adamlarına Kwai nehri üzerine bir köprü yapmalarını emretmesini istemektedir. Saito'nun amacı bu köprüyü kullanarak Japon birliklerine cephane taşıma konusunda avantaj sağlamaktır. Albay bir süre sonra köprünün mühendisler için de bir moral olacağını düşünerek bu isteği kabul eder. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
14:45 Kahramanlar Çağı James Bond serisinin yazarı Ian Fleming'in kurduğu 30 kişilik komando timinin, 2. Dünya Savaşı'nın kaderini değiştirmek için verdiği mücadele. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
16:35 Hepinizi Mıhlayacağım Bütün ailesi öldürülen bir polis intikam almak için sistemin açıklarından faydalanır. Dâhice bir intikam planı hazırlar ve amacı tüm suçluları cezalandırmaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
18:35 Ölüm Kadar Hızlı Sürat teknesi yarış şampiyonu Ben Aronoff başını uyuşturucu baronlarıyla belaya sokmasıyla birlikte olaylar gelişir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
20:45 Suikast Dünyanın en tehlikeli kiralık katili Arthur Bishop, geçmişini geride bırakır. Artık amacı sakin bir hayat sürerek sevdiği kadınla beraber olmaktır. Fakat bir gün düşmanları hayatının aşkını kaçırır. Şimdi ise Arthur üç imkânsız suikast gerçekleştirmek ve hayatının aşkını kurtarmak zorundadır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
22:45 Düellocu 19. yüzyılda kurulan İmparatorluk Rusya'sında geçen hikayede intikam ruhuna sahip ve kaybetmeyi asla kabullenemeyen bir Düellocu olan Yukovlev, şehirde Düellocu'nun vekili olarak görev yapar ve amacı hem parasını kazanıp hem de onu itibarsızlaştırmaya çalışan kişilerden intikam almaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
00:55 Alien Predator'e Karşı 2 Bir piramidi araştırmak için yola çıkan bir grup insanın piramidin içine girdiklerinde karşılaşacakları bambaşka dünyaların içinde uzaylıların, yırtıcı hayvanların ve insan ırkının savaşı. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
02:35 Düellocu 19. yüzyılda kurulan İmparatorluk Rusya'sında geçen hikayede intikam ruhuna sahip ve kaybetmeyi asla kabullenemeyen bir Düellocu olan Yukovlev, şehirde Düellocu'nun vekili olarak görev yapar ve amacı hem parasını kazanıp hem de onu itibarsızlaştırmaya çalışan kişilerden intikam almaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
04:50 Kwai Köprüsü Bir Japon esir kampının komutanı olan Saito, kampa yeni gelen İngiliz Albay Nicholson'dan adamlarına Kwai nehri üzerine bir köprü yapmalarını emretmesini istemektedir. Saito'nun amacı bu köprüyü kullanarak Japon birliklerine cephane taşıma konusunda avantaj sağlamaktır. Albay bir süre sonra köprünün mühendisler için de bir moral olacağını düşünerek bu isteği kabul eder. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
07:35 Kahramanlar Çağı James Bond serisinin yazarı Ian Fleming'in kurduğu 30 kişilik komando timinin, 2. Dünya Savaşı'nın kaderini değiştirmek için verdiği mücadele. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
09:15 Suikast Dünyanın en tehlikeli kiralık katili Arthur Bishop, geçmişini geride bırakır. Artık amacı sakin bir hayat sürerek sevdiği kadınla beraber olmaktır. Fakat bir gün düşmanları hayatının aşkını kaçırır. Şimdi ise Arthur üç imkânsız suikast gerçekleştirmek ve hayatının aşkını kurtarmak zorundadır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
11:00 Ölüm Kadar Hızlı Sürat teknesi yarış şampiyonu Ben Aronoff başını uyuşturucu baronlarıyla belaya sokmasıyla birlikte olaylar gelişir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
12:55 Hepinizi Mıhlayacağım Bütün ailesi öldürülen bir polis intikam almak için sistemin açıklarından faydalanır. Dâhice bir intikam planı hazırlar ve amacı tüm suçluları cezalandırmaktır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
14:40 B Planı: Yemişim A Planını Dövüş sanatlarında ustalaşmış, Berlin'de yaşayan dört arkadaş, bir film çekimine katılmak için gittikleri mekanda acımasız bir mafya liderinin eline düşerler. İçlerinden birini esir alan mafya lideri, Gabriel adında başka bir gangstere ait çok değerli bir parçayı çalmalarını ister, aksi takdirde arkadaşları ölecektir. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)
16:40 Elysium: Yeni Cennet Yıl 2154, insanlar iki sınıfa ayrılıyorlar: bir grup çok varlıklı olup Elysium adı verilen bir uzay istasyonunda yaşarken, geriye kalanlarsa çok kalabalık bir nüfus olarak çökmüş, yıkılmış Dünya'da yaşam savaşı veriyorlar. Bu iki Dünya arasında eşitiği sağlayabilecek tek kişi ise Elysium'a gitmekten başka çaresi olmayan sıradan bir adam olan Max'tir. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
18:55 Tehlikenin İçinde New York'ta yaşayan amcasına ziyarete giden Keung, bir sokak çetesi ve mafyayla savaşmak zorunda kalır. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
20:45 Dünya'nın Uzak Ucu Kaptan Jack Aubrey, ekibiyle birlikte açık denizlerde Fransız ve İspanyol gemileriyle savaşmaktadır. Bir süre sonra geminin doktoru olan Stephen Maturin ile beraber bir karar alırlar ve dünyanın balta girmemiş uzak taraflarını keşfetmek üzere bir maceraya atılırlar. (Dil:Türkçe/Orijinal - Altyazı:Türkçe/İngilizce)
23:30 Yasadışı Deniz komando Jake O'Neil sivil hayata uyum sağlamaya çalışmaktadır. Eski kız arkadaşı Jade Roberts'ın babasının ölümünün arkasındaki gerçekleri bulması konusunda yardımını istemesiyle Jacke kendini cinayet şebekesine bulaşmış bir halde bulur. (Dil: Türkçe/Orijinal - Altyazı: Türkçe/İngilizce)