Files
17 Total
No files were found. Try changing your query...
00:00 Bitmeyen Gece Genç bir annenin 4 Temmuz'da ortadan kaybolmasının ardından, acılı anılar soruşturmacılara hayatının son bir kaç saati hakkında kritik ipuçları sağlar.
01:00 Amerikan Canavarı Arthur Burney, eğlenceyi seven, koruyucu bir baba ve büyük babadır. Ama bir gün, bir başka kadına aşık olunca ailesini terkeder.
02:00 Amerikan Canavarı Video çekimleri, polis röportaj kayıtları ve mahkeme salonu çekimleri, ABD'nin en ürkütücü katilleri ve adam kaçıranlarının yakalanmadan önceki çifte hayatlarını ortaya çıkarıyor.
04:00 Amerikan Canavarı Video kayıtları, polis sorgu kayıtları ve mahkeme görüntüleri ABD'nin en korkunç katilleri ve insan hırsızlarının yakalanmadan önceki ikili hayatlarını ortaya çıkartıyor.
04:45 Amerikan Canavarı Video kayıtları, polis sorgu kayıtları ve mahkeme görüntüleri ABD'nin en korkunç katilleri ve insan hırsızlarının yakalanmadan önceki ikili hayatlarını ortaya çıkartıyor.
05:30 Cinayet Beni Seçti Dostları iyi niyetli Vietnam gazisi olan Drexelle'in cansız bedenini bulur. Dedektif Rod Demery kurbanın son saatlerini ortaya çıkarana kadar ipucu azdır.
06:20 Aphrodite Jones'la Cinayet Dosyası Kızını öldürmekten yargılanan Casey, tuhaf yalanlarına rağmen suçsuz bulununca Aphrodite şaşkınlığa uğruyor. Peki, o kadar kişinin gözden kaçırıp da jürinin fark ettiği şey ne?
07:10 Aphrodite Jones'la Cinayet Dosyası Sevgililer Günü'nde karısına sürpriz yapmak için eve gelen doktor, eşini ölü buluyor. Ancak Aphrodite, bu olayda hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını öğreniyor.
08:00 Bataklık Cinayetleri Genç kadın dik kafalı erkek arkadaşının peşinden gitmek için hiddetle evden ayrılır. Ancak cesedi Hudson Nehri'nin pis sahiline vurmuş olarak bulunur.
08:55 Şüphenin Gölgesi Küçük kasaba kızı, hayatı tanımak için Missouri'ye taşınır. Ölünce, polis yeni ilişkisinin ölümüyle ilişkili olduğundan şüphelenir.
09:50 Lone Star Adaleti Üç emekli soruşturmacı, Smith County Şerif Ofisi'nin ele aldığı ulusu şoke eden en unutulmaz ve şiddet dolu davalarını irdeliyor.
10:45 Lone Star Adaleti Üç emekli soruşturmacı, Smith County Sheriff's Office'te ele alınmış, ulusu şoke eden, en unutulmaz ve en şiddetli vakaların bazıları hakkında fikir beyan ediyor.
11:40 Makul Şüphe Craig White'ın kaybolmasından 17 yıl sonra, kuzeni Jesse Watkins birden bire onu öldürmekle tutuklanır. Chris ve Fatima 1990'da neler yaşandığını soruşturur.
12:35 Makul Şüphe Kim Cain, mücevherlerini çalarken yakalandığı, 71 yaşındaki bir Palm Beach sakinini öldürmekle suçlanır. Chris ve Fatima, Cain'in masumiyetini ispatlayabilir mi?
13:30 En Kötü Ünlü katillerden Bundy, Gacy, Ridgway ve Sells ile tanışın ve onlar hakkında şaşırtıcı bazı bilgileri öğrenin. Canilerin en kötüsü psikopatlar mı dersiniz? Dr Stone inceliyor.
14:25 Güneyin Sıcak Cinayetleri ABD'nin güneydoğu eyaletlerinde sıcaklık, nem ve mükemmel gizlenme yerleri, karanlık ve alçak amaçlar için ideal bir ortam oluşturur. İncil Kuşağı'nda yaşanan hikâyeleri izliyoruz.
15:20 Güneyin Sıcak Cinayetleri Susan Cummings, 1997 yılında erkek arkadaşını öldürerek nam salmış bir Amerikalı mirasyedi. Önce adam öldürmekle suçlanıyor, ancak ardından kasten adam öldürmekten hüküm giyiyor.
16:15 Kasabada Cinayet Korkunç suçlar işleyen unutulmuş toplulukları ve gözden kaçan kişileri araştıran bu dizi, ıssız ve ücra yerlerde neler olabileceğini gözler önüne seriyor.
17:10 Kasabada Cinayet Korkunç suçlar işleyen unutulmuş toplulukları ve gözden kaçan kişileri araştıran bu dizi, ıssız ve ücra yerlerde neler olabileceğini gözler önüne seriyor.
18:05 Burnumuzun Dibindeki Kabus Starr Haris evinin arkasındaki ormanda ölü bulunduğunda, ağaçlar katilin kimliğinden çok daha fazlasını saklıyordu. Fakat kararlı polisler çok geçmeden kesin bir delil buluyor.
19:00 Şüphenin Gölgesi 2012'de Dr. Joseph Sonnier, Teksas'taki evinde öldürülmüş bulunur. Sevilen bir doktoru ve babayı öldürmeyi kim ister?
20:00 Chris Hansen'le Katil İçgüdüsü Hansen, Amerika'nın en korkunç cinayetlerini ortaya çıkarmak için gazetecilik yeteneğini kullanarak önemli şahitler, hayatta kalanlar, komşular ve kanun uygulayıcılarla görüşür.
21:00 Chris Hansen'le Katil İçgüdüsü Hansen, Amerika'nın en korkunç cinayetlerini ortaya çıkarmak için gazetecilik yeteneğini kullanarak önemli şahitler, hayatta kalanlar, komşular ve kanun uygulayıcılarla görüşür.
22:00 Cinayet Bildirimleri Bir kadın 911'i arayarak oğlunu evde ölü bulduğunu söyler. İlk etapta olay rayından çıkan bir soygun gibi görünür ancak polisler bu ölümün kişisel nedenlere dayandığını keşfeder.
23:00 Harikalar Diyarı Cinayetleri İki genç kadın zalimce öldürüldüğünde Dedektif Molly Daul, cinsel motivasyonu olan bir saldırganın peşinde olduğunu anlar. Üçüncü kez saldırmadan, bu saldırganı yakalayabilecek mi?
00:00 Lanetli Köy 1996'nın Ekim ayında iki amigo ortadan kaybolunca, Dryden'ın hikayesi feci bir sona ulaşır. Çevre sakinlerinin aralarında bir sosyopatın yıllardır yaşadığı hakkında fikri yoktur.
01:00 Kötüyü Dinleme Minnesota'nın Little Falls bölgesinde bir emeklinin evine zorla girilir, olay ikili cinayete dönüşür. Cinayetlerin ses kayıtları neler olduğunu ortaya çıkarır.
02:00 Kötüyü Dinleme Georgia'da bir anne, kayboluşunun ardından öldürülür. Teknoloji saplantılı kocasının yaptığı ses kayıtları önemli ipuçları sunduğu gibi, rahatsız edici bir sırrı da ortaya çıkarır.
03:00 Kötüyü Dinleme Bir anne, çocuğunun yanında vurularak öldürülünce, tutku, kaçırma ve tehditle ilişkili bir soruşturmanın açılmasına neden olur. Bir diktafon onun katilini ortaya çıkarabilir mi?
04:00 Kötüyü Dinleme 1983'te Gizli Servis bir hainin izini sürer. Bir kadına işkence yaptığını kanıtlayan ses kayıtlarını bulur, kayıtlar tarihin en ahlaksız seri katillerinden birini ortaya çıkarır.
04:45 Kötüyü Dinleme Bir çiftin kavgası, aralarından bir tanesi vurulunca trajediyle son bulur. Bir ses kaydı kurbanın son sözlerini ortaya çıkarınca, cinayet davasına bu kayıtlar kanıt olur.
05:30 Kusursuz Cinayet 9 Temmuz 2004 gününün geç saatlerinde Santa Barbaralı Dedektif Greg Sorenson evindeyken güçlü bir silah sesi duydu ve çok geçmeden olay yerine çağrıldı.
06:20 Kusursuz Cinayet Petrol şirketi yöneticisi New Jersey'deki evinin önünde kayboluyor. Polis acil bir tıbbi durumdan şüphelenirken, çevreci terörist bir gruptan fidye mektubu gelince işler değişiyor.
07:10 Şüphenin Gölgesi 2012'de Dr. Joseph Sonnier, Teksas'taki evinde öldürülmüş bulunur. Sevilen bir doktoru ve babayı öldürmeyi kim ister?
08:00 Chris Hansen'le Katil İçgüdüsü Hansen, Amerika'nın en korkunç cinayetlerini ortaya çıkarmak için gazetecilik yeteneğini kullanarak önemli şahitler, hayatta kalanlar, komşular ve kanun uygulayıcılarla görüşür.
08:55 Chris Hansen'le Katil İçgüdüsü Hansen, Amerika'nın en korkunç cinayetlerini ortaya çıkarmak için gazetecilik yeteneğini kullanarak önemli şahitler, hayatta kalanlar, komşular ve kanun uygulayıcılarla görüşür.
09:50 Cinayetin Etkisi Billy Frietag, kışın ailesine ait meyve ve sebze çiftliğinde çalışır. Dürüstlüğü ve cömertliği, trajik bir şekilde onu ölümüne sürükler.
10:45 Cinayetin Etkisi Ohio'daki Chardon Lisesinde sıradan bir gün, ekstrem şiddet eğilimi olan genç bir adamın ortaya çıkmasıyla vahşete dönüşür.
11:40 Burnumuzun Dibindeki Kabus Gerçek suçları işleyen bu program, Amerika'daki küçük kasabaların huzurlu görünüşünü ele alıyor ve badanalı beyaz çitlerinin ardında gizlenen karanlık sırları ortaya çıkarıyor.
12:35 Heartland'de Cinayet Mütevazı Orta Amerika şehirlerinin hikayeleri ve buralarda meydana gelerek bölgeyi dehşete düşüren kışkırtıcı suçlar ekranlarınıza geliyor.
13:30 Heartland'de Cinayet Mütevazı Orta Amerika şehirlerinin hikayeleri ve buralarda meydana gelerek bölgeyi dehşete düşüren kışkırtıcı suçlar ekranlarınıza geliyor.
14:25 Kasabada Cinayet South Bend'in sevilen yerlilerinden Tim Moore, soğuk bir Kasım gecesi kayıplara karışınca yerel halk Tim'in kapı komşularından şüphelenmeye başlıyor.
15:20 Aphrodite Jones'la Cinayet Dosyası En çok satan, kurgusal olmayan suç hikâyelerinin usta yazarı, günümüzün en ünlü cinayet olaylarından bazılarını mercek altına alıyor.
16:15 Aphrodite Jones'la Cinayet Dosyası En çok satan, kurgusal olmayan suç hikâyelerinin usta yazarı, günümüzün en ünlü cinayet olaylarından bazılarını mercek altına alıyor.
17:10 Burnumuzun Dibindeki Kabus Michigan'daki küçük bir kentte, Christopher Green'in öldürülmesi kent sakinlerinin şoke ediyor. Dedektirler ellerindeki birkaç ipucunu izleyerek kan donduran bir sonuca varıyorlar.
18:05 Bir Katili Yakalamak Kaybolan birinin davası ölümcül bir duruma dönüşünce, dedektifler bir adamın peşine düşer. Ancak katil ortaya çıkınca, tutuklama sanıldığı kadar kolay olmaz.
19:00 Çözülen Cinayet Çiftçilerin nehir kıyısında bir genç kızın cesedini bulmasının ardından, dedektifler şüpheli bulmakta zorlanır. Yıllar sonra, polis katille bağlantılı önemli DNA'yı tespit eder.
20:00 Cinayet Beni Seçti İçkili bir arbede, J.W. Fuller'in ölümüyle sonuçlanır. Cebindeki bir ipucu, polisi, leopar desenli bir elbise giyen bir kadını aramaya yönlendirir.
21:00 Cinayet Beni Seçti 21 yaşındaki bir kadın 8 Mayıs 1969'da öldürülmüştür. Adı Barbara Demery Armstead olan kadın Dedektif Rod Demery'nin annesidir. Dedektif, annesinin ölümünü nasıl çözecek?
22:00 Cinayet Beni Seçti Cinayet Dedektifi Rod Demery'nin suçla kişisel bir kavgası vardır. Annesi öldürülmüştür ve kardeşi bir katildir. Demery, 250'nin üzerinde cinayeti çözmüştür.
23:00 Şeytan Konuşuyor Sharon Garrison'un ailesi kayıp olduğunu bildirdiklerinde, kasabadan ayrılmış olabileceğine dair deliller bulunuyordu. Ancak gizli kasetler çok daha şeytani bir şeyi işaret ediyordu.
00:00 Acımasız Kış Dondurucu bir Minnesota gecesinde, genç bir polis gaddarca bir silahlı saldırı sonucunda bir yol kenarında hayatta kalmaya çalışmaktadır. Üç şüpheli için gergin bir insan avı başlar.
01:00 Bitmeyen Gece Kansas Overland Park'ta genç bir kadın alışveriş merkezini ziyaretten sonra ortadan kaybolduğunda, mağaza kameralı bir kaçırılmayı ortaya çıkarır. Günler sonra cesedi ormanda bulunur.
02:00 Bitmeyen Gece Genç bir annenin 4 Temmuz'da ortadan kaybolmasının ardından, acılı anılar soruşturmacılara hayatının son bir kaç saati hakkında kritik ipuçları sağlar.
03:00 Kan Donduran Öyküler 1999'da 17 yaşındaki bir gencin öldürülmesi, kırsal toplumu şoke eder. Polis soruşturması yavaşlayınca aile olayı çözmeye karar verir.
04:00 Kan Donduran Öyküler İki küçük çocuğun öldürülmesi, kısa hayatlarına trajik bir şekilde son verir. Dava çözülemeyince, anneleri kendi soruşturmasını başlatır.
04:45 Kan Donduran Öyküler Bir annenin ortadan kayboluşu başta bir uçak kazasına bağlanır. Ama bu çabuk kapanan dosya daha sonradan 22 yıl süren bir soruşturmaya dönüşür.
05:30 Cinayet Beni Seçti İçkili bir arbede, J.W. Fuller'in ölümüyle sonuçlanır. Cebindeki bir ipucu, polisi, leopar desenli bir elbise giyen bir kadını aramaya yönlendirir.
06:20 Burnumuzun Dibindeki Kabus Michigan'daki küçük bir kentte, Christopher Green'in öldürülmesi kent sakinlerinin şoke ediyor. Dedektirler ellerindeki birkaç ipucunu izleyerek kan donduran bir sonuca varıyorlar.
07:10 Kasabada Cinayet South Bend'in sevilen yerlilerinden Tim Moore, soğuk bir Kasım gecesi kayıplara karışınca yerel halk Tim'in kapı komşularından şüphelenmeye başlıyor.
08:00 Aphrodite Jones'la Cinayet Dosyası En çok satan, kurgusal olmayan suç hikâyelerinin usta yazarı, günümüzün en ünlü cinayet olaylarından bazılarını mercek altına alıyor.
08:55 Aphrodite Jones'la Cinayet Dosyası En çok satan, kurgusal olmayan suç hikâyelerinin usta yazarı, günümüzün en ünlü cinayet olaylarından bazılarını mercek altına alıyor.
09:50 Bir Katili Yakalamak Kaybolan birinin davası ölümcül bir duruma dönüşünce, dedektifler bir adamın peşine düşer. Ancak katil ortaya çıkınca, tutuklama sanıldığı kadar kolay olmaz.
10:45 Çözülen Cinayet Çiftçilerin nehir kıyısında bir genç kızın cesedini bulmasının ardından, dedektifler şüpheli bulmakta zorlanır. Yıllar sonra, polis katille bağlantılı önemli DNA'yı tespit eder.
11:40 Burnumuzun Dibindeki Kabus Michigan'daki küçük bir kentte, Christopher Green'in öldürülmesi kent sakinlerinin şoke ediyor. Dedektirler ellerindeki birkaç ipucunu izleyerek kan donduran bir sonuca varıyorlar.
12:35 Cinayet Beni Seçti İçkili bir arbede, J.W. Fuller'in ölümüyle sonuçlanır. Cebindeki bir ipucu, polisi, leopar desenli bir elbise giyen bir kadını aramaya yönlendirir.
13:30 Cinayet Beni Seçti 21 yaşındaki bir kadın 8 Mayıs 1969'da öldürülmüştür. Adı Barbara Demery Armstead olan kadın Dedektif Rod Demery'nin annesidir. Dedektif, annesinin ölümünü nasıl çözecek?
14:25 Kasabada Cinayet Yerel içki kaçakçısı Billy Triplett ile karısı ölü bulununca yerel halk bu cinayetin Billy'nin yasa dışı işleriyle bir ilgisi olduğunu düşünüyor.
15:20 Kusursuz Cinayet Christine Schultz silahla vurulmuş olarak yatağında ölü bulunuyor. Oğulları, evden kaçan atkuyruklu ve maskeli bir adamı tarif ediyor. Acaba katil polis olan kızgın eski koca mı?
16:15 Kusursuz Cinayet Karen Gregory erkek arkadaşının Florida'daki evinde tecavüz edilip bıçaklanıyor. Dedektif Tosi olayı çözmek için itfaiyeci arkadaşından yardım alıyor.
17:10 Burnumuzun Dibindeki Kabus Bob Eidman ofisinde güpegündüz öldürülmüş olarak bulunduğunda, kent sakinleri soğukkanlı bir katilin aralarında olmasından korkuyorlar. Acaba başka bir açıklaması olabilir mi?
18:05 En Kötü Dr Stone, cinayetlerin %90'ını erkeklerin işlediği bir dünyada, niçin kadınların cinayet işlemeye sürüklendiklerini ve niçin genellikle en yakınlarını öldürdüklerini araştırıyor.
19:00 En Kötü En kötü şiddet davranışı hangisidir? Dr Stone psikoz bilimini kullanarak, korkunç cinayetler işleyen sapık bir caninin o anda zihninde nelerin olup bittiğini anlamaya çalışıyor.
20:00 Cinayet Gizemi: Chris Watts 2018 yılının Ağustos ayında, hamile bir kadın ve iki çocuğu öldürülür. Kocası ve çocukların babası Chris Watts suçu üstlenince dünya şok olur.
21:00 Sırlarla Evli Bir anne ve iki oğlu Wyoming'in kırsal bölgesinde kaybolur. İpuçları kurur, olay zaman aşımına uğrar. Ta ki, karanlık bir sır açığa çıkarak başka cinayetleri ortaya çıkarana kadar.
22:00 En Kötü Kabusun Sarah, çapkın birinin gözüne çarpar, ve paslaşırlar. Kısa bir süre içinde genç kadın, adamın karanlık sırrını keşfeder. Geç kalmadan ondan uzaklaşabilecek mi?
23:00 Nispeten Kötü Uzun süre ayrı kalan iki kardeş genç yetişkinler olarak tekrar bir araya geldiğinde, henüz yeni kaynaşan aile içinde karanlık bir huzursuzluk baş gösterir ve şok edici bir suça yol açar
00:00 Sarsılmak 2006 yılında, Indianapolis sakinleri bir evden gelen silah seslerinden dolayı 911'i ararlar. Polis, korkunç bir silahlı saldırıcı neticesinde ortaya çıkan yedi ceset bulur.
01:00 Lanetli Köy 1996'nın Ekim ayında iki amigo ortadan kaybolunca, Dryden'ın hikayesi feci bir sona ulaşır. Çevre sakinlerinin aralarında bir sosyopatın yıllardır yaşadığı hakkında fikri yoktur.
02:00 Harikalar Diyarı Cinayetleri İki genç kadın zalimce öldürüldüğünde Dedektif Molly Daul, cinsel motivasyonu olan bir saldırganın peşinde olduğunu anlar. Üçüncü kez saldırmadan, bu saldırganı yakalayabilecek mi?
03:00 Merhametsiz 1975'te Sherry Gibson'ın yanmış bedeni terkedilmiş bir çiftlikte bulunur. İlerleyen yıllar içinde polis, sahte itirafları, suçlamaları ve intiharları izler.
04:00 Merhametsiz Rebecca Simpson'ın lüks bir yaşam tarzı vardır ama daha çok heyecan arar. Hayatını bir kıskançlık krizi ve cinayete sürükleyen bir ilişkiye girer.
04:45 Merhametsiz Denizci James Glass, mükemmel bir aile hayatı olduğunu düşünür ancak zemindeki bir patlama korkunç ve ölümcül bir planı ortaya çıkarır.
05:30 Cinayet Gizemi: Chris Watts 2018 yılının Ağustos ayında, hamile bir kadın ve iki çocuğu öldürülür. Kocası ve çocukların babası Chris Watts suçu üstlenince dünya şok olur.
06:20 Burnumuzun Dibindeki Kabus Bob Eidman ofisinde güpegündüz öldürülmüş olarak bulunduğunda, kent sakinleri soğukkanlı bir katilin aralarında olmasından korkuyorlar. Acaba başka bir açıklaması olabilir mi?
07:10 Kasabada Cinayet Yerel içki kaçakçısı Billy Triplett ile karısı ölü bulununca yerel halk bu cinayetin Billy'nin yasa dışı işleriyle bir ilgisi olduğunu düşünüyor.
08:00 Kusursuz Cinayet Christine Schultz silahla vurulmuş olarak yatağında ölü bulunuyor. Oğulları, evden kaçan atkuyruklu ve maskeli bir adamı tarif ediyor. Acaba katil polis olan kızgın eski koca mı?
08:55 Kusursuz Cinayet Karen Gregory erkek arkadaşının Florida'daki evinde tecavüz edilip bıçaklanıyor. Dedektif Tosi olayı çözmek için itfaiyeci arkadaşından yardım alıyor.
09:50 En Kötü Dr Stone, cinayetlerin %90'ını erkeklerin işlediği bir dünyada, niçin kadınların cinayet işlemeye sürüklendiklerini ve niçin genellikle en yakınlarını öldürdüklerini araştırıyor.
10:45 En Kötü En kötü şiddet davranışı hangisidir? Dr Stone psikoz bilimini kullanarak, korkunç cinayetler işleyen sapık bir caninin o anda zihninde nelerin olup bittiğini anlamaya çalışıyor.
11:40 Burnumuzun Dibindeki Kabus Bob Eidman ofisinde güpegündüz öldürülmüş olarak bulunduğunda, kent sakinleri soğukkanlı bir katilin aralarında olmasından korkuyorlar. Acaba başka bir açıklaması olabilir mi?
12:35 Cinayet Gizemi: Chris Watts 2018 yılının Ağustos ayında, hamile bir kadın ve iki çocuğu öldürülür. Kocası ve çocukların babası Chris Watts suçu üstlenince dünya şok olur.
13:30 Sırlarla Evli Bir anne ve iki oğlu Wyoming'in kırsal bölgesinde kaybolur. İpuçları kurur, olay zaman aşımına uğrar. Ta ki, karanlık bir sır açığa çıkarak başka cinayetleri ortaya çıkarana kadar.
14:25 Kasabada Cinayet Diana ile Jose ölü bulununca, Algar'ın oturma odası duvarına kazınan üç harf ülke çapındaki bir insan avı için en büyük ipucu oluyor.
15:20 Bataklık Cinayetleri Genç bir kadının karayolu dinlenme tesisindeki gece eğlencesi, eski sevgilisiyle Atchafalaya bataklığında karşılaşmasıyla ölümcül bir sona doğru evrilir.
16:15 Bataklık Cinayetleri Arabaları bozulunca adam karısına yardım getirinceye kadar beklemesini söyler, ancak dakikalar sonra döndüğünde kadın ortadan kaybolmuştur.
17:10 Burnumuzun Dibindeki Kabus Çalışan bir kadın güpegündüz ortadan kaybolur. Çıplak bedeni günler sonra ormana atılmış olarak bulunduğunda, dedektifler katil için insan avı başlatır.
18:05 Güneyin Sıcak Cinayetleri Elizabeth Roxanne Haysom, 1985 yılında eski sevgilisi Jens Söring'in yanı sıra, ebeveynleri Derek ve Nancy Haysom'ı da öldüren Kanadalı bir kadın.
19:00 Güneyin Sıcak Cinayetleri Polis, ortadan kaybolan Genore'un parçalanmış cesedini buluyor. Genore'un hiçbir düşmanını bulamayan polis onu ölümüne seven kişinin kim olduğunu merak ediyor.
20:00 Lone Star Adaleti Üç emekli soruşturmacı, Smith County Sheriff's Office'te ele alınmış, ulusu şoke eden, en unutulmaz ve en şiddetli vakaların bazıları hakkında fikir beyan ediyor.
21:00 Bilinmeyen Katil Adli uzmanların yardımıyla Tulsa Şerifi Regalado ve Dedektif Mike Huff yeni ipuçları keşfederek, eski ve yanlış değerlendirilmiş vakalara yeniden ivme kazandırır.
22:00 En Kötü Kabusun Montana'nın vahşi doğasında koşarken, üniversite öğrencisi Kari Swensen iğrenç planları olan iki dağcı tarafından esir alınır - kaçabilmek için elinden geleni yapar.
23:00 Beden Kameralı Polisler Polis vücut kameralarındaki gerçek görüntüler kullanılarak, polisliğin ön cephesine yakın ve kişisel bir bakış. Devriyede yaşam, rutinden başka her şeyi sunabilir.