Files
17 Total
No files were found. Try changing your query...
00:00 Cardinal (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Cardinal ve Delorme, Terri'in anıları, kardeşi ve olası bir şüpheli arasında bağlantı kurmasına yardımcı olurken, mağaradaki ritüel cinayete yeni bir suç mahallinden kanıtlar bağlar.
00:45 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) SVU, geleceği parlak olan bir şarkıcıyı, her şey için çok geç olmadan önce, istismarcı hip-hop'çı sevgilisinden ayrılmaya ikna edebilecek mi?
01:30 Elementary (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Teknoloji milyarderi Odin Reichenbach, istemeden Holmes ve Watson'a onu adalete teslim edecek kanıtlar yakalayabilecekleri bir ipucu veriyor.
02:15 Deep State (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Leyla, İran ile ABD arasındaki bağlantıları araştırıyor. Fransa'da White ve ikinci komutanı Khalid Walker, Max'i baskılamak için Anna'yı kullanır.
03:10 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Senaryosu gerçek bir hikayeden esinlenen Bull, tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor.
03:50 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Hukuk ekibi, yanlış mahkumiyet içeren davaları üstlenir.
04:30 Elementary (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Teknoloji milyarderi Odin Reichenbach, istemeden Holmes ve Watson'a onu adalete teslim edecek kanıtlar yakalayabilecekleri bir ipucu veriyor.
05:10 Deep State (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Leyla, İran ile ABD arasındaki bağlantıları araştırıyor. Fransa'da White ve ikinci komutanı Khalid Walker, Max'i baskılamak için Anna'yı kullanır.
06:00 Elementary (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Holmes ve Watson, cezaevine konmasına yardım ettikleri zeki bir genç suçlu olan Cassie Lenue'nin, bir cinayeti çözme konusunda yardım istediğinde, art niyet ararlar.
06:40 Elementary (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Holmes ve Watson, uzun süredir eylemde bulunmayan bir seri katilin, New York'ta bir heykeltıraş cinayeti sonrasında yeniden su yüzüne çıkıp çıkmadığını belirlemeye çalışıyor.
07:20 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Bull, ölümle sonuçlanan bir kazaya karışan kilise minibüsünün direksiyonunda bulunan rahibin davasını almayı kabul eder. Fakat rahip, asıl sürücünün başkası olduğunu iddia eder ve adını verir ancak itirafla gelen gizlilik nedeniyle o kişinin kimliğini ifşa edemez.
08:00 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Senaryosu gerçek bir hikayeden esinlenen Bull, tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor.
08:45 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Senaryosu gerçek bir hikayeden esinlenen Bull, tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor.
09:30 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Bull'un Diana ile yeni ilişkisi, eski eşi Isebella'ya karşı olan duyguları yüzünden karışmaşık bir hal alır.
10:15 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Senaryosu gerçek bir hikayeden esinlenen Bull, tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor.
11:05 Homeland (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Carrie eski bir müttefik ile iletişime geçer. Tasneem tavsiye arar. Saul umutlanır.
11:55 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) SVU ve DA's Office, evli ve gizli gay adamları tespit edip daha sonra onlara saldıran gay bir adamın olduğu vakada doğru stratejiyi bulmak için zorlanırlar.
12:45 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Benson ve avukat Bayard Ellis, avukatı tarafından cinsel istismara uğrama hikayesi göz ardı edilen bir idam mahkumuna yardım ederler.
13:35 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) FBI ajanı Dana Lewis, bir tecavüzcüye, ısrarla işlemediğini iddia ettiği bir cinayeti itiraf ettirmek için agresif bir şekilde baskı yapınca SVU şüpheye düşer.
14:25 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Hamile olan kız kardeşinin, bebeğinin babasını ödürmesinin ardından, Amanda'nın aslında sadece kız kardeşinin zengin olmak uğruna planladığı bir oyunda piyon olduğu ortaya çıkar.
15:15 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) SVU, geleceği parlak olan bir şarkıcıyı, her şey için çok geç olmadan önce, istismarcı hip-hop'çı sevgilisinden ayrılmaya ikna edebilecek mi?
16:05 MacGyver (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Eski MI6 ajanı Russ Taylor, eski Phoenix Vakfı üyeleri Mac, Riley, Bozer, Matty ve Desi'yi, büyük bir ABD şehrine yapılacak olan yıkıcı bir saldırı için gizemli bir kuruluş tarafından kullanılması planlanan bir biyo-silahı etkisiz hale getirmek için işe alır.
16:55 The Rookie (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Nolan, gizli görevdeki bir ulusal güvenlik ajanını içeren yüksek profilli bir dava üzerinde çalışırken Jessica ile ve Grace ile gelişen bir ilişkiyi sürdürmeye çalışır. Bu sırada Memur Chen, Memur Bradford'un aşk hayatına karışır.
17:45 NCIS: New Orleans (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Pride, elindeki DNA örnekleri Jefferson Parish Şerif Ofisi'ndeyken baktığı 20 yıllık vakayla eşleşince New York'a gider.
18:35 Cardinal (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Cardinal ve Delorme, Terri'in anıları, kardeşi ve olası bir şüpheli arasında bağlantı kurmasına yardımcı olurken, mağaradaki ritüel cinayete yeni bir suç mahallinden kanıtlar bağlar.
19:30 Homeland (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Carrie eski bir müttefik ile iletişime geçer. Tasneem tavsiye arar. Saul umutlanır.
20:25 Deep State (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) İlk Bölüm: M16/CIA takımının Londra başkanı George White, emekli ajan Max Easton'ı kendi iradesiyle yeniden göreve getirir. Max'in son on yıldır Pyrenees'te birlikte yaşadığı eşi Anna, kocasının geçmişi hakkında araştırma başlatır.
21:25 Deep State (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Washington'da CIA'den Amanda Jones'la tanışıyoruz. Max, Leyla ile konuştuktan sonra Beyrut'ta kime güveneceğini bilmez.
22:20 Deep State (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Amanda Jones, Londra'ya gelirken, CIA'in gücünü korumakta zorlanan White'a duyduğu memnuniyetsizliği de beraberinde getiriyor. Şimdi Beyrut'ta Max ve Leyla, The Section'ın Tahran görevinin gerçek amacını çözmek için birlikte çalışır.
23:15 Deep State (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Anna, Fransa'daki kızlarını korumak için kardeşi Noah ile çabalıyor. Tahran'daki takımı yöneten Alexander Said, White'ı görmek için Londra'ya gelse de başkan, bağışlama havasında değil.
00:10 Deep State (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Leyla, İran ile ABD arasındaki bağlantıları araştırıyor. Fransa'da White ve ikinci komutanı Khalid Walker, Max'i baskılamak için Anna'yı kullanır.
01:05 Snowfall (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Franklin ve Cissy yerel halk için bir yatırım yapmayı düşünürken Andre, neyin mahvettiğini bulmaya çalışır.
01:50 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Bull, ölümle sonuçlanan bir kazaya karışan kilise minibüsünün direksiyonunda bulunan rahibin davasını almayı kabul eder. Fakat rahip, asıl sürücünün başkası olduğunu iddia eder ve adını verir ancak itirafla gelen gizlilik nedeniyle o kişinin kimliğini ifşa edemez.
02:35 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Senaryosu gerçek bir hikayeden esinlenen Bull, tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor.
03:15 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Senaryosu gerçek bir hikayeden esinlenen Bull, tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor.
03:55 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Bull'un Diana ile yeni ilişkisi, eski eşi Isebella'ya karşı olan duyguları yüzünden karışmaşık bir hal alır.
04:35 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Senaryosu gerçek bir hikayeden esinlenen Bull, tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor.
05:15 Elementary (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Holmes ve Watson, teknoloji milyarderinin yeni suç önleme sistemini test etmelerini istediğinde, düşmanları Odin Reichenbach'tan işbirliği yapma konusunda şok edici bir istek alıyor.
06:00 Elementary (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Holmes ve Watson, teknoloji milyarderi Odin Reichenbach'ın suç önleme sisteminin sökülmesine yardım etmek için geniş suç ağını oluşturmak üzere Holmes'un babası Morland ile güçlerini birleştirir.
06:40 Elementary (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Teknoloji milyarderi Odin Reichenbach, istemeden Holmes ve Watson'a onu adalete teslim edecek kanıtlar yakalayabilecekleri bir ipucu veriyor.
07:20 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Beyaz bir üstünlükçü, haksız mahkumiyetini yenmesine yardım etmesi için Adaletsizlik Savunma Grubu'na yalvardığında, takım davayı almaları gerekip gerekmediği konusunda fikir çatışması yaşıyor.
08:05 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Adaletsizlik Savunma Grubu, annesini öldürmekten mahkum olan bir kız çocuğunun davasını ele alır.
08:50 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Madeline, bir polis memurunu öldürdüğü için idam mahkumu olan Davon Watkins'ın adil yargılanması için savaşmak üzere sivil haklar aktivisti Amina Jackson ile birlikte bir yolculuğa çıkar.
09:35 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Ekip, kendisi gibi trans birey olan arkadaşını ve aktivist Vanessa'yı öldürmekten haksız yere mahkum olan Cindy Whitman'ı kullanmaya çalışır.
10:20 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Hukuk ekibi, yanlış mahkumiyet içeren davaları üstlenir.
11:10 NCIS: New Orleans (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Pride, elindeki DNA örnekleri Jefferson Parish Şerif Ofisi'ndeyken baktığı 20 yıllık vakayla eşleşince New York'a gider.
12:00 Cardinal (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Cardinal ve Delorme, Terri'in anıları, kardeşi ve olası bir şüpheli arasında bağlantı kurmasına yardımcı olurken, mağaradaki ritüel cinayete yeni bir suç mahallinden kanıtlar bağlar.
12:50 MacGyver (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Eski MI6 ajanı Russ Taylor, eski Phoenix Vakfı üyeleri Mac, Riley, Bozer, Matty ve Desi'yi, büyük bir ABD şehrine yapılacak olan yıkıcı bir saldırı için gizemli bir kuruluş tarafından kullanılması planlanan bir biyo-silahı etkisiz hale getirmek için işe alır.
13:40 Homeland (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Carrie eski bir müttefik ile iletişime geçer. Tasneem tavsiye arar. Saul umutlanır.
14:30 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Dizi, yeraltı dünyasının karanlık suçlarının peşinde koşan özel bir birimi konu alıyor. New York polis departmanında cinsel suçlar konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekip, sıradan insanları hayrete düşürecek vakalarla uğraşıyor.
15:20 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Dizi, yeraltı dünyasının karanlık suçlarının peşinde koşan özel bir birimi konu alıyor. New York polis departmanında cinsel suçlar konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekip, sıradan insanları hayrete düşürecek vakalarla uğraşıyor.
16:10 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Dizi, yeraltı dünyasının karanlık suçlarının peşinde koşan özel bir birimi konu alıyor. New York polis departmanında cinsel suçlar konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekip, sıradan insanları hayrete düşürecek vakalarla uğraşıyor.
17:00 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Dizi, yeraltı dünyasının karanlık suçlarının peşinde koşan özel bir birimi konu alıyor. New York polis departmanında cinsel suçlar konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekip, sıradan insanları hayrete düşürecek vakalarla uğraşıyor.
17:50 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Dizi, yeraltı dünyasının karanlık suçlarının peşinde koşan özel bir birimi konu alıyor. New York polis departmanında cinsel suçlar konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekip, sıradan insanları hayrete düşürecek vakalarla uğraşıyor.
18:40 MacGyver (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Eski MI6 ajanı Russ Taylor, eski Phoenix Vakfı üyeleri Mac, Riley, Bozer, Matty ve Desi'yi, büyük bir ABD şehrine yapılacak olan yıkıcı bir saldırı için gizemli bir kuruluş tarafından kullanılması planlanan bir biyo-silahı etkisiz hale getirmek için işe alır.
19:35 NCIS: New Orleans (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Pride, elindeki DNA örnekleri Jefferson Parish Şerif Ofisi'ndeyken baktığı 20 yıllık vakayla eşleşince New York'a gider.
20:30 Homeland (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Carrie eski bir müttefik ile iletişime geçer. Tasneem tavsiye arar. Saul umutlanır.
21:25 Cardinal (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Cardinal ve Delorme, Terri'in anıları, kardeşi ve olası bir şüpheli arasında bağlantı kurmasına yardımcı olurken, mağaradaki ritüel cinayete yeni bir suç mahallinden kanıtlar bağlar.
22:20 The Rookie (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Nolan, gizli görevdeki bir ulusal güvenlik ajanını içeren yüksek profilli bir dava üzerinde çalışırken Jessica ile ve Grace ile gelişen bir ilişkiyi sürdürmeye çalışır. Bu sırada Memur Chen, Memur Bradford'un aşk hayatına karışır.
23:15 NCIS: New Orleans (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Pride, elindeki DNA örnekleri Jefferson Parish Şerif Ofisi'ndeyken baktığı 20 yıllık vakayla eşleşince New York'a gider.
00:00 Snowfall (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Sokaktaki montaj sorunlarıyla karşı karşıya olan Franklin iş modelini değiştirirken Andre, Franklin'in ailesine bağlı bir cinayeti araştırır.
00:45 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Beyaz bir üstünlükçü, haksız mahkumiyetini yenmesine yardım etmesi için Adaletsizlik Savunma Grubu'na yalvardığında, takım davayı almaları gerekip gerekmediği konusunda fikir çatışması yaşıyor.
01:30 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Adaletsizlik Savunma Grubu, annesini öldürmekten mahkum olan bir kız çocuğunun davasını ele alır.
02:15 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Madeline, bir polis memurunu öldürdüğü için idam mahkumu olan Davon Watkins'ın adil yargılanması için savaşmak üzere sivil haklar aktivisti Amina Jackson ile birlikte bir yolculuğa çıkar.
03:00 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Ekip, kendisi gibi trans birey olan arkadaşını ve aktivist Vanessa'yı öldürmekten haksız yere mahkum olan Cindy Whitman'ı kullanmaya çalışır.
03:45 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Hukuk ekibi, yanlış mahkumiyet içeren davaları üstlenir.
04:30 The Rookie (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Nolan, gizli görevdeki bir ulusal güvenlik ajanını içeren yüksek profilli bir dava üzerinde çalışırken Jessica ile ve Grace ile gelişen bir ilişkiyi sürdürmeye çalışır. Bu sırada Memur Chen, Memur Bradford'un aşk hayatına karışır.
05:15 NCIS: New Orleans (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Pride, elindeki DNA örnekleri Jefferson Parish Şerif Ofisi'ndeyken baktığı 20 yıllık vakayla eşleşince New York'a gider.
06:00 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Hamile olan kız kardeşinin, bebeğinin babasını ödürmesinin ardından, Amanda'nın aslında sadece kız kardeşinin zengin olmak uğruna planladığı bir oyunda piyon olduğu ortaya çıkar.
06:40 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Bull'un Diana ile yeni ilişkisi, eski eşi Isebella'ya karşı olan duyguları yüzünden karışmaşık bir hal alır.
07:20 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Ekip, kendisi gibi trans birey olan arkadaşını ve aktivist Vanessa'yı öldürmekten haksız yere mahkum olan Cindy Whitman'ı kullanmaya çalışır.
08:00 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Hamile olan kız kardeşinin, bebeğinin babasını ödürmesinin ardından, Amanda'nın aslında sadece kız kardeşinin zengin olmak uğruna planladığı bir oyunda piyon olduğu ortaya çıkar.
08:45 Elementary (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Teknoloji milyarderi Odin Reichenbach, istemeden Holmes ve Watson'a onu adalete teslim edecek kanıtlar yakalayabilecekleri bir ipucu veriyor.
09:30 NCIS: New Orleans (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Pride, elindeki DNA örnekleri Jefferson Parish Şerif Ofisi'ndeyken baktığı 20 yıllık vakayla eşleşince New York'a gider.
10:15 Deep State (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Leyla, İran ile ABD arasındaki bağlantıları araştırıyor. Fransa'da White ve ikinci komutanı Khalid Walker, Max'i baskılamak için Anna'yı kullanır.
11:10 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Hukuk ekibi, yanlış mahkumiyet içeren davaları üstlenir.
12:00 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) SVU, geleceği parlak olan bir şarkıcıyı, her şey için çok geç olmadan önce, istismarcı hip-hop'çı sevgilisinden ayrılmaya ikna edebilecek mi?
12:50 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Senaryosu gerçek bir hikayeden esinlenen Bull, tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor.
13:40 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Hukuk ekibi, yanlış mahkumiyet içeren davaları üstlenir.
14:30 Homeland (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Carrie eski bir müttefik ile iletişime geçer. Tasneem tavsiye arar. Saul umutlanır.
15:20 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) SVU, geleceği parlak olan bir şarkıcıyı, her şey için çok geç olmadan önce, istismarcı hip-hop'çı sevgilisinden ayrılmaya ikna edebilecek mi?
16:10 Elementary (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Teknoloji milyarderi Odin Reichenbach, istemeden Holmes ve Watson'a onu adalete teslim edecek kanıtlar yakalayabilecekleri bir ipucu veriyor.
17:00 Deep State (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Leyla, İran ile ABD arasındaki bağlantıları araştırıyor. Fransa'da White ve ikinci komutanı Khalid Walker, Max'i baskılamak için Anna'yı kullanır.
18:00 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Senaryosu gerçek bir hikayeden esinlenen Bull, tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor.
18:50 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Hukuk ekibi, yanlış mahkumiyet içeren davaları üstlenir.
19:40 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Eski bir hayat kadını, Dedektif Cassidy'yi tecavüzle itham eder. Cassidy'nin savunması dedektif Amora'yu içinden çıkılmaz bir karışıklığa iter.
20:30 Homeland (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Carrie eski bir müttefik ile iletişime geçer. Tasneem tavsiye arar. Saul umutlanır.
21:25 Elementary (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Holmes ve Watson'ın teknoloji milyarderi Odin Reichenbach ile olan mücadelesinde, araştırmacılar eski düşmanları ve Sherlock'un eski aşkı Jamie Moriarty'den haberdar olurlar.
22:15 Deep State (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Max, ailesiyle yeniden bir araya geliyor, ancak tehlike geçmiş değil. Londra'ya giderek sonunda White'a ulaşır. Tahran'da Leyla, birimine verilen emirlerle ilgili daha çok ipucu veren bir ABD elçisi ile görüşür.
23:15 Homeland (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Carrie eski bir müttefik ile iletişime geçer. Tasneem tavsiye arar. Saul umutlanır.
00:00 MacGyver (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Eski MI6 ajanı Russ Taylor, eski Phoenix Vakfı üyeleri Mac, Riley, Bozer, Matty ve Desi'yi, büyük bir ABD şehrine yapılacak olan yıkıcı bir saldırı için gizemli bir kuruluş tarafından kullanılması planlanan bir biyo-silahı etkisiz hale getirmek için işe alır.
00:45 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Eski bir hayat kadını, Dedektif Cassidy'yi tecavüzle itham eder. Cassidy'nin savunması dedektif Amora'yu içinden çıkılmaz bir karışıklığa iter.
01:30 Elementary (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Holmes ve Watson'ın teknoloji milyarderi Odin Reichenbach ile olan mücadelesinde, araştırmacılar eski düşmanları ve Sherlock'un eski aşkı Jamie Moriarty'den haberdar olurlar.
02:15 Deep State (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Max, ailesiyle yeniden bir araya geliyor, ancak tehlike geçmiş değil. Londra'ya giderek sonunda White'a ulaşır. Tahran'da Leyla, birimine verilen emirlerle ilgili daha çok ipucu veren bir ABD elçisi ile görüşür.
03:10 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Senaryosu gerçek bir hikayeden esinlenen Bull, tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor.
03:55 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Hukuk ekibi, yanlış mahkumiyet içeren davaları üstlenir.
04:35 Elementary (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Holmes ve Watson'ın teknoloji milyarderi Odin Reichenbach ile olan mücadelesinde, araştırmacılar eski düşmanları ve Sherlock'un eski aşkı Jamie Moriarty'den haberdar olurlar.
05:15 Deep State (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Max, ailesiyle yeniden bir araya geliyor, ancak tehlike geçmiş değil. Londra'ya giderek sonunda White'a ulaşır. Tahran'da Leyla, birimine verilen emirlerle ilgili daha çok ipucu veren bir ABD elçisi ile görüşür.
06:00 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) SVU, geleceği parlak olan bir şarkıcıyı, her şey için çok geç olmadan önce, istismarcı hip-hop'çı sevgilisinden ayrılmaya ikna edebilecek mi?
06:40 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Senaryosu gerçek bir hikayeden esinlenen Bull, tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor.
07:20 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Hukuk ekibi, yanlış mahkumiyet içeren davaları üstlenir.
08:00 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) SVU, geleceği parlak olan bir şarkıcıyı, her şey için çok geç olmadan önce, istismarcı hip-hop'çı sevgilisinden ayrılmaya ikna edebilecek mi?
08:45 Elementary (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Holmes ve Watson'ın teknoloji milyarderi Odin Reichenbach ile olan mücadelesinde, araştırmacılar eski düşmanları ve Sherlock'un eski aşkı Jamie Moriarty'den haberdar olurlar.
09:30 Cardinal (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Cardinal ve Delorme, Terri'in anıları, kardeşi ve olası bir şüpheli arasında bağlantı kurmasına yardımcı olurken, mağaradaki ritüel cinayete yeni bir suç mahallinden kanıtlar bağlar.
10:15 Deep State (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Max, ailesiyle yeniden bir araya geliyor, ancak tehlike geçmiş değil. Londra'ya giderek sonunda White'a ulaşır. Tahran'da Leyla, birimine verilen emirlerle ilgili daha çok ipucu veren bir ABD elçisi ile görüşür.
11:10 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Hukuk ekibi, yanlış mahkumiyet içeren davaları üstlenir.
12:00 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Eski bir hayat kadını, Dedektif Cassidy'yi tecavüzle itham eder. Cassidy'nin savunması dedektif Amora'yu içinden çıkılmaz bir karışıklığa iter.
12:50 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Senaryosu gerçek bir hikayeden esinlenen Bull, tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor.
13:40 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Hukuk ekibi, yanlış mahkumiyet içeren davaları üstlenir.
14:30 The Rookie (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Nolan, gizli görevdeki bir ulusal güvenlik ajanını içeren yüksek profilli bir dava üzerinde çalışırken Jessica ile ve Grace ile gelişen bir ilişkiyi sürdürmeye çalışır. Bu sırada Memur Chen, Memur Bradford'un aşk hayatına karışır.
15:20 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Eski bir hayat kadını, Dedektif Cassidy'yi tecavüzle itham eder. Cassidy'nin savunması dedektif Amora'yu içinden çıkılmaz bir karışıklığa iter.
16:10 Elementary (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Holmes ve Watson'ın teknoloji milyarderi Odin Reichenbach ile olan mücadelesinde, araştırmacılar eski düşmanları ve Sherlock'un eski aşkı Jamie Moriarty'den haberdar olurlar.
17:00 Deep State (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Max, ailesiyle yeniden bir araya geliyor, ancak tehlike geçmiş değil. Londra'ya giderek sonunda White'a ulaşır. Tahran'da Leyla, birimine verilen emirlerle ilgili daha çok ipucu veren bir ABD elçisi ile görüşür.
18:00 Bull (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Senaryosu gerçek bir hikayeden esinlenen Bull, tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor.
18:50 Proven Innocent (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Hukuk ekibi, haksız yere hüküm giymiş kişilerin davalarına bakıyor.
19:40 Law & Order: Special Victims Unit (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Bir tecavüzün ardından hamile kalan bir spor muhabiri için, tecavüzcüsüyle mahkemede yüzleşmek işkenceye dönüşür.
20:30 The Rookie (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Nolan, yeni eğitim subayıyla ilk gününde zor bir başlangıç yapar, memur Bradford yeni kız arkadaşı için doğum günü hediyesi bulmakta zorlanır ve Memur Lopez'in kötü anılarını tetikleyen bir davası var.
21:25 Prison Break (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) İlk Bölüm: Michael Scofield, kardeşi Lincoln Burrows'u bulmak ve hapisten kaçırmak için kendini onunla aynı hapishaneye koymalarını sağlayacak bir suç işler.
22:15 Deep State (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Londra'da Max'in araştırmaları kesin bir nişancının dikkatini ölümcül bir noktaya çekiyor. Washington'daki Jones, bir İran çöl nükleer tesisinden bilimsel kanıt elde etmek için ekip gönderir.
23:15 The Rookie (TÜRKÇE DUBLAJ VE ALT YAZI SEÇENEĞİ İLE) Nolan, yeni eğitim subayıyla ilk gününde zor bir başlangıç yapar, memur Bradford yeni kız arkadaşı için doğum günü hediyesi bulmakta zorlanır ve Memur Lopez'in kötü anılarını tetikleyen bir davası var.