Files
17 Total
No files were found. Try changing your query...
00:00 Karma Dövüş Gecesi, Frankfurt, Almanya, 22.06.2019 Hangi disiplini tercih ederseniz edin Karma Dövüş Galası'nda sizin için bir şey mutlaka var. Alman dövüş sahnelerinin ayrılmaz bir parçası olan Karma Dövüş Galası, son dokuz yıldır izleyicilerine muhteşem bir eğlence sunuyor. Kickboks, Karma Dövüş Sanatları, Muay Thai ya da boks, Karma Dövüş Galası en iyi disiplinleri tek bir programa sığdırıyor.
02:25 RXF Gerçek Xtrem Dövüş, Romanya, 19.11.2018 Karma Dövüş Sanatları'yla ilgili düzenlenen en önemli etkinliklerden olan Gerçek Xtreme Dövüş (RFX) Romanya'daki en büyük etkinlik olma özelliğini taşıyor.
05:05 Son Dövüş Deneyimi - UCE 90'ların başlarından beri gerçekleşen en büyük MMA organizasyonu olan UCE, yıllardır bizlere klasik bir dövüş gösterisi sunuyor. ABD'nin Utah eyaletinde gerçekleşen bu organizasyonu, kurucularından ve kendisi de bir dövüşçü olan Mike Stidham karşınıza getiriyor. Dünyadaki birçok yetenekli dövüşçü UCE kafesinden geçerek bu kariyerlerine sahip oldular.
06:35 Çaylak Dövüşü Çaylak Dövüşü, alanında basamakları tırmanmak için özel bir şans elde etmiş kick boxçuların rekabetini sunuyor. Çaylaklar burada profesyonel olma ve en tepeye çıkma şansını buluyorlar. Her dövüşçü hayallerini gerçeğe dönüştürmek için elinden gelenin en iyisini ortaya koyuyor. Yaptıkları şey, geleceklerini ve adlarını sonsuzluğa taşımak. Çaylak Dövüşü, alanında basamakları tırmanmak için özel bir şans elde etmiş kick boxçuların rekabetini sunuyor. Çaylaklar burada profesyonel olma ve en tepeye çıkma şansını buluyorlar. Her dövüşçü hayallerini gerçeğe dönüştürmek için elinden gelenin en iyisini ortaya koyuyor. Yaptıkları şey, geleceklerini ve adlarını sonsuzluğa taşımak. Çaylak Dövüşü, alanında basamakları tırmanmak için özel bir şans elde etmiş kick boxçuların rekabetini sunuyor. Çaylaklar burada profesyonel olma ve en tepeye çıkma şansını buluyorlar. Her dövüşçü hayallerini gerçeğe dönüştürmek için elinden gelenin en iyisini ortaya koyuyor. Yaptıkları şey, geleceklerini ve adlarını sonsuzluğa taşımak. Çaylak Dövüşü, alanında basamakları tırmanmak için özel bir şans elde etmiş kick boxçuların rekabetini sunuyor. Çaylaklar burada profesyonel olma ve en tepeye çıkma şansını buluyorlar. Her dövüşçü hayallerini gerçeğe dönüştürmek için elinden gelenin en iyisini ortaya koyuyor. Yaptıkları şey, geleceklerini ve adlarını sonsuzluğa taşımak. Çaylak Dövüşü, alanında basamakları tırmanmak için özel bir şans elde etmiş kick boxçuların rekabetini sunuyor. Çaylaklar burada profesyonel olma ve en tepeye çıkma şansını buluyorlar. Her dövüşçü hayallerini gerçeğe dönüştürmek için elinden gelenin en iyisini ortaya koyuyor. Yaptıkları şey, geleceklerini ve adlarını sonsuzluğa taşımak.
07:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 66 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
07:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 67 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
08:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 68 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
08:15 Krallar Kralı Dünya Serisi & MMA Bushido Kahramanları, Vilnius, Litvanya, 16.11.2019, Bölüm I Kralların Kralı, Kickboks dünyasının en önemli markalarından biri ve FightBox HD'ye geri dönüyor. Kralların Kralı, bu sporun hayranlarını muhteşem gösteriler için dünyanın en büyük arenalarına götürüyor.
10:20 Dünya Karate Federasyonu 2014 Dünya Karate Federasyonu kimin iyinin de en iyisi olduğunu öğrenmek için tüm dünyadaki karate sporularını bir araya getiriyor. Almanya, Bremen'de yapılacak Dünya Karate Turnuvası'nda on farklı siklette kadın ve erkek sporcunun arasından en iyi olan seçilecek.
11:45 WGP Kikboks Brezilya, Bölüm 10 WGP Kikboks Brezilya, Güney Amerika'nın önde gelen kikboks etkinliğidir. 2011'den beri düzenlenen, Brezilya Kikboks Konfederasyonu ve WAKO PRO tarafından desteklenen etkinlik, Güney Amerika'dan ve Hollanda, Rusya, Fas gibi dünyanın önde gelen kikboks ülkelesrinden tüm dünyadan en iyi sporcuların katıldığı birçok profesyonel kikboks etkinliği düzenliyor.
15:00 Dünya Dövüş Grand Prix TNA, Tatneft Arena, Kazan, Rusya, 26.04.2019 TNEFT KUPASI"'nın ikinci çeyrek finali Kazan Rusya'daki Buz Sporları Sarayı'nda yer alan "Tatneft Arena"'da gerçekleşecek. Rusya, Türkiye, İsrail, Sırbistan, Romanya ve Belarus'tan dövüşçülerin katılımıyla üç ağırlık kategorisinde altı adet müsabaka gerçekleşecek.
18:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 66 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
18:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 67 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
18:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 68 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
19:00 Kralların Kralı - Dünya Serisi, Düseldorf, Almanya, 30.11.2019 - Bölüm I Kralların Kralı, Kickboks dünyasının en önemli markalarından biri ve FightBox HD'ye geri dönüyor. Kralların Kralı, bu sporun hayranlarını muhteşem gösteriler için dünyanın en büyük arenalarına götürüyor.
21:00 Kunlun Dövüşü Profesyonel Lig (KCPL) 18 & 19,Tongling, Çin, 17.05.2019 Kunlun Dövüşü Profesyonel Lig (KCLP), Çin'in Kunlun Dövüş Şampiyonası'na bağlı olarak gerçekleştirdiği ilk Dövüş Ligi Serisi. KCLP'de 16 farklı Çin takımını temsilen, 16 kickboks dövüşçüsü yer alacak. Bir sene boyunca sürecek ön elemeleri içeren Kunlun Profesyonel Ligi boyunca toplam 125 dövüş gerçekleştirilecek. Elemeler sonucu yalnızca Kuzey ve Güney Bölgelerinden 4 takım şampiyonaya devam etmek için finallerde yer alabilecek.
00:00 Kunlun Dövüşü Profesyonel Lig (KCPL) 18 & 19,Tongling, Çin, 17.05.2019 Kunlun Dövüşü Profesyonel Lig (KCLP), Çin'in Kunlun Dövüş Şampiyonası'na bağlı olarak gerçekleştirdiği ilk Dövüş Ligi Serisi. KCLP'de 16 farklı Çin takımını temsilen, 16 kickboks dövüşçüsü yer alacak. Bir sene boyunca sürecek ön elemeleri içeren Kunlun Profesyonel Ligi boyunca toplam 125 dövüş gerçekleştirilecek. Elemeler sonucu yalnızca Kuzey ve Güney Bölgelerinden 4 takım şampiyonaya devam etmek için finallerde yer alabilecek.
00:10 Karma Dövüş Sanatlarını Seviyoruz 45 Karma Dövüş Sanatları'nı Seviyoruz, bu alanda yapılan, Avrupa'nın en çok bilinen ve en başarılı organizasyonlarından birisi. İlk kez yapıldığı 2010 yılından beri ülkenin en büyük arenalarında çok sayıda hayranı biraraya.
02:45 YENİ Yüksek Patlayıcı Yeni Güreş (Yeni Avrupa Şampiyonası Güreşi) yılın en hardcore etkinliği. "Şiddet" sözcüğü, en yeni yıldızların ve uluslararası yeteneklerin aşırı şart koşulan maçlarda buluşmasıyla tamamen yeni bir anlam taşıyor.
05:35 Bangkok Dövüş Gecesi Bangkok’un alış veriş merkezinin kalbinde bulunan MBK merkezinde, her hafta yüzlerce Muay Thai efsanesi Bangkok Dövüş Gecesinde bir araya geliyor. Özel konumu, sert mücadeleleri ve meraklı izleyicileri Bangkok Dövüş Gecesini unutulmaz bir deneyim haline getiriyor. Tayland’dan canlı “Sekiz Eklem Bilimini” sakın kaçırmayın!
07:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 67 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
07:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 68 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
08:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 69 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
08:10 Kafes Halka Şampiyonası 4 Kafes Dövüşü Şampiyonası 4, şampiyonların gecesi. Program karma dövüş, kikboks ve güreşle dolu. Dövüşçülerin çoğu amatör kemerleri için kikboks ve karma dövüş yapmış.
10:30 YENİ Yılan Çukuru Yeni Güreş (Yeni Avrupa Şampiyonası Güreşi) yılın en hardcore etkinliği. "Şiddet" sözcüğü, en yeni yıldızların ve uluslararası yeteneklerin aşırı şart koşulan maçlarda buluşmasıyla tamamen yeni bir anlam taşıyor.
13:00 Kralların Kralı - Dünya Serisi, Düseldorf, Almanya, 30.11.2019 - Bölüm I Kralların Kralı, Kickboks dünyasının en önemli markalarından biri ve FightBox HD'ye geri dönüyor. Kralların Kralı, bu sporun hayranlarını muhteşem gösteriler için dünyanın en büyük arenalarına götürüyor.
15:00 Kralların Kralı - Dünya Serisi, Düseldorf, Almanya, 30.11.2019 - Bölüm II Kickboks dünyasının en ünlü markalarından bir olan Kralların Kralı dünyanın iyi dövüşçülerini ve en özel hayranlarını özel gösterilerle dünyanın en büyük arenalarına getiriyor.
17:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 68 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
17:40 YENİ Ekstrem IV Yeni Avrupa Güreş Şampiyonası, heyecanlı güreş müsabakası "Güçlü Patlayıcı IV" ile 5.yılını kutlar.
19:35 Dünya Karate Federasyonu 2014 Dünya Karate Federasyonu kimin iyinin de en iyisi olduğunu öğrenmek için tüm dünyadaki karate sporularını bir araya getiriyor. Almanya, Bremen'de yapılacak Dünya Karate Turnuvası'nda on farklı siklette kadın ve erkek sporcunun arasından en iyi olan seçilecek.
21:00 Kolezyum Turnuvası Ses ve ışıkların sıradışı bir gösterisi, kikboks ve karma dövü galası. Romanya ve ötesinden dövüşçüler olacak. Romanya'dan karma dövüşün kahramanları en güçlü rakipleriyle karşılaşacak.
23:45 Grup Savaşları Grup Savaşları, dövüş sporları bambaşka bir düzeye taşıyor. Dövüşler ikişer kişilik iki takım arasında, standart düz ringler yerine üç boyutlu 12 x 12 metrelik bir arenada yapılıyor. Eğer takım üyelerinden biri nakvt olur ve kalkamazsa dövüş ikiye karşı bir kişi olarak sürüyor. Eğer arenada kalan takım üyesi 60 saniye dayanabilirse devre beraberlikle sonuçlanıyor.
00:00 Grup Savaşları Grup Savaşları, dövüş sporları bambaşka bir düzeye taşıyor. Dövüşler ikişer kişilik iki takım arasında, standart düz ringler yerine üç boyutlu 12 x 12 metrelik bir arenada yapılıyor. Eğer takım üyelerinden biri nakvt olur ve kalkamazsa dövüş ikiye karşı bir kişi olarak sürüyor. Eğer arenada kalan takım üyesi 60 saniye dayanabilirse devre beraberlikle sonuçlanıyor.
00:45 Sert Vuruşlar Dövüşü Bölüm 17 HKFC dünyanın ilk MMA gösterilerinden biri olup, tüm dünyadan elit yeni sporcuları sergiliyor. 50'den fazla etkinlik, küresel izleyici kitlesi ve sporcu seçimi sayesinde HKFC dünya çapında bir organizasyon olarak ünlendi. Ronda Rousey, Elias Theodorou ve Misha Cirkunov gibi sporcular, UFC kariyerlerinin başlangıcında HKFC'yi bir hazırlık alanı olarak kullanmıştı.
01:30 Thunderstrike Dövüş Ligi 17 "Gerçek Gece", Lublin, Polonya, 25.05.2019 TFL 17, Karma Dövüş Sanatları'nın 17. etkinliği. Bu etkinlik boyunca sekizgen bir alanda dövüşecek olan sporcular arasında Polonyalı ve çeşitli Avrupa ülkelerinden gelen dövüşçüler yer alıyor.
04:30 Japon Pro Tüm Dallar Güreş Şampiyonası (AJPW) 1072 yılından bugüne devam eden bir Japon Güreş Şampiyonası. Sert vuruşları, eğilmez duruşları ve karışık dövüş sanatları etkileri ile tanınan tüm Japon Profesyonel Güreşçileri zorlu bir mücadeleye geliyor.
05:05 RXF Gerçek Xtrem Dövüş, Romanya, 19.11.2018 Karma Dövüş Sanatları'yla ilgili düzenlenen en önemli etkinliklerden olan Gerçek Xtreme Dövüş (RFX) Romanya'daki en büyük etkinlik olma özelliğini taşıyor.
07:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 69 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
08:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 70 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
08:10 Kolezyum Turnuvası Ses ve ışıkların sıradışı bir gösterisi, kikboks ve karma dövü galası. Romanya ve ötesinden dövüşçüler olacak. Romanya'dan karma dövüşün kahramanları en güçlü rakipleriyle karşılaşacak.
11:15 Kralların Kralı - Dünya Serisi, Düseldorf, Almanya, 30.11.2019 - Bölüm II Kickboks dünyasının en ünlü markalarından bir olan Kralların Kralı dünyanın iyi dövüşçülerini ve en özel hayranlarını özel gösterilerle dünyanın en büyük arenalarına getiriyor.
13:40 Kafes Halka Şampiyonası 4 Kafes Dövüşü Şampiyonası 4, şampiyonların gecesi. Program karma dövüş, kikboks ve güreşle dolu. Dövüşçülerin çoğu amatör kemerleri için kikboks ve karma dövüş yapmış.
15:55 Kralların Kralı - Dünya Serisi, Düseldorf, Almanya, 30.11.2019 - Bölüm I Kralların Kralı, Kickboks dünyasının en önemli markalarından biri ve FightBox HD'ye geri dönüyor. Kralların Kralı, bu sporun hayranlarını muhteşem gösteriler için dünyanın en büyük arenalarına götürüyor.
17:55 Kunlun Dövüşü Profesyonel Lig (KCPL) 20 & 21,Tongling, Çin, 18.05.2019 Kunlun Dövüşü Profesyonel Lig (KCLP), Çin'in Kunlun Dövüş Şampiyonası'na bağlı olarak gerçekleştirdiği ilk Dövüş Ligi Serisi. KCLP'de 16 farklı Çin takımını temsilen, 16 kickboks dövüşçüsü yer alacak. Bir sene boyunca sürecek ön elemeleri içeren Kunlun Profesyonel Ligi boyunca toplam 125 dövüş gerçekleştirilecek. Elemeler sonucu yalnızca Kuzey ve Güney Bölgelerinden 4 takım şampiyonaya devam etmek için finallerde yer alabilecek.
21:00 WGP Kikboks Brezilya, Bölüm 1 WGP Kikboks Brezilya, Güney Amerika'nın önde gelen kikboks etkinliğidir. 2011'den beri düzenlenen, Brezilya Kikboks Konfederasyonu ve WAKO PRO tarafından desteklenen etkinlik, Güney Amerika'dan ve Hollanda, Rusya, Fas gibi dünyanın önde gelen kikboks ülkelesrinden tüm dünyadan en iyi sporcuların katıldığı birçok profesyonel kikboks etkinliği düzenliyor.
00:00 WGP Kikboks Brezilya, Bölüm 1 WGP Kikboks Brezilya, Güney Amerika'nın önde gelen kikboks etkinliğidir. 2011'den beri düzenlenen, Brezilya Kikboks Konfederasyonu ve WAKO PRO tarafından desteklenen etkinlik, Güney Amerika'dan ve Hollanda, Rusya, Fas gibi dünyanın önde gelen kikboks ülkelesrinden tüm dünyadan en iyi sporcuların katıldığı birçok profesyonel kikboks etkinliği düzenliyor.
00:20 Kralların Kralı - Dünya Serisi, Düseldorf, Almanya, 30.11.2019 - Bölüm II Kickboks dünyasının en ünlü markalarından bir olan Kralların Kralı dünyanın iyi dövüşçülerini ve en özel hayranlarını özel gösterilerle dünyanın en büyük arenalarına getiriyor.
02:45 Ekstrem Dövüş Gecesi Fightbox HD de ilk kez, aşırı kavga gecesi, savaş sporlarından, kickboks ve MMA kuralları altında Tulsa, Oklahoma ABD'den önünüze gelen karşılaşmalar.
04:00 Karma Dövüş Sanatlarını Seviyoruz 45 Karma Dövüş Sanatları'nı Seviyoruz, bu alanda yapılan, Avrupa'nın en çok bilinen ve en başarılı organizasyonlarından birisi. İlk kez yapıldığı 2010 yılından beri ülkenin en büyük arenalarında çok sayıda hayranı biraraya.
06:35 Son Dövüş Deneyimi - UCE 90'ların başlarından beri gerçekleşen en büyük MMA organizasyonu olan UCE, yıllardır bizlere klasik bir dövüş gösterisi sunuyor. ABD'nin Utah eyaletinde gerçekleşen bu organizasyonu, kurucularından ve kendisi de bir dövüşçü olan Mike Stidham karşınıza getiriyor. Dünyadaki birçok yetenekli dövüşçü UCE kafesinden geçerek bu kariyerlerine sahip oldular.
07:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 68 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
07:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 69 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
07:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 70 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
08:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 71 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
08:15 Dünya Karate Federasyonu 2014 Dünya Karate Federasyonu kimin iyinin de en iyisi olduğunu öğrenmek için tüm dünyadaki karate sporularını bir araya getiriyor. Almanya, Bremen'de yapılacak Dünya Karate Turnuvası'nda on farklı siklette kadın ve erkek sporcunun arasından en iyi olan seçilecek.
09:40 Kafes Halka Şampiyonası 4 Kafes Dövüşü Şampiyonası 4, şampiyonların gecesi. Program karma dövüş, kikboks ve güreşle dolu. Dövüşçülerin çoğu amatör kemerleri için kikboks ve karma dövüş yapmış.
12:00 YENİ Yılan Çukuru Yeni Güreş (Yeni Avrupa Şampiyonası Güreşi) yılın en hardcore etkinliği. "Şiddet" sözcüğü, en yeni yıldızların ve uluslararası yeteneklerin aşırı şart koşulan maçlarda buluşmasıyla tamamen yeni bir anlam taşıyor.
14:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 67 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
14:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 68 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
15:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 69 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
15:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 70 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
15:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Büyük Vuruş Los Angeles, Japonya 2019 Bölüm 71 "Abu Dabi Jiu Jitsu Pro™’ye (AJP) hoş geldiniz. Bu yeni, çığır açan Profesyonel Jiu-Jitsu Sporu Organizasyonu, dünya Jiu-Jitsu müsabakalarında devrim yaratmak için doğdu. Altı farklı ülkede her sezon düzenlenen 78 etkinliğiyle AJP, sporumuzu daha önce hiç görülmemiş bir mükemmellik ve profesyonellik düzeyine çıkarmayı hedefliyor."
15:40 WGP Kikboks Brezilya, Bölüm 1 WGP Kikboks Brezilya, Güney Amerika'nın önde gelen kikboks etkinliğidir. 2011'den beri düzenlenen, Brezilya Kikboks Konfederasyonu ve WAKO PRO tarafından desteklenen etkinlik, Güney Amerika'dan ve Hollanda, Rusya, Fas gibi dünyanın önde gelen kikboks ülkelesrinden tüm dünyadan en iyi sporcuların katıldığı birçok profesyonel kikboks etkinliği düzenliyor.
19:00 Kralların Kralı - Dünya Serisi, Düseldorf, Almanya, 30.11.2019 - Bölüm II Kickboks dünyasının en ünlü markalarından bir olan Kralların Kralı dünyanın iyi dövüşçülerini ve en özel hayranlarını özel gösterilerle dünyanın en büyük arenalarına getiriyor.
21:30 Dünya Dövüş Grand Prix TNA, Tatneft Arena, Kazan, Rusya, 26.05.2019 TTNEFT CUP turnuvası çeyrek finallerin üçüncü ayağı Rusya'nın Kazan şehrinde bulunan Buz Sporları Sarayı'ndaki Tafneft Arena'da gerçekleşecek. Etkinliğe Rusya, Türkiye, İsrail, Sırbistan, Romanya ve Belarus'tan katılan sporcular üç farklı ağırlık kategorisinde gerçekleştirilecek altı maçta dövüşecek.