Files
17 Total
No files were found. Try changing your query...
00:55 Soğuk Altın Dev bir fırtına atlatan madenciler kamptaki hasarı onarmak için elele veriyorlar. Ama başaracaklarından ümitleri kesilince gerginlikler artıyor.
01:55 Alaska Demiryolu Jim ile Nancy, Alaska kışı onları evlerinden sürmeden tamirleri bitirmeye çalışıyorlar. Dan kabinini satmak istiyor ama önce bir alıcı bulması lazım.
02:40 Doğa Evi Ustaları Chase Morrill ve ekibi sahibinin kendi çocukluk anılarını paylaşabilmek için babasından satın aldığı Maine'deki Oakland kasabasında bulunan eski kulübeyi kurtarmaya çalışır.
03:25 Yaban Evler Arizona'da doğanın ortasında, 29 yaşında bir kadın üç yatak odalı ve üç banyolu, 185 metrekarelik bir evi tamamen çamurdan inşa ediyor.
04:10 Tamirat Tadilat Mike bir 1994 Mitsubishi 3000GT VR-4 ile 90'ların nostaljisine adım atmaya çalışıyor. Bu aracı orijinal haline dönüştürmek tam da Ant'a göre bir iş.
04:55 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığı yakın plana alınmaya devam ediyor. Bu bölümde çekiçler, İsviçre peyniri, tekerlekli paten ve boya kalemleri ekrana gelecek.
05:20 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığı yakın plana alınmaya devam ediyor. Bu bölümde karbon elyaftan bisikletler, demir döküm şamdanlar ve tükenmez kalemler ekranlarınızda.
05:40 Nasıl Yapılır? Bir robot çiftliği nasıl yönetilir? Bir defada 30 ton keresteyi kaldırabilen bir makine nasıl yapılır? Ve dünyanın en kıymetli piyanosu nasıl nakledilir?
06:00 Nasıl Yapılır? Kanallarda teknelerin ve altı düz mavunaların tepelere tırmanabilmelerini sağlayacak havuz kapıları nasıl yapılır? Tayvan'ın ünlü köpüklü çayının içine köpükler nasıl konur?
06:25 Nasıl Yapılır? Acı portakallar, nasıl kraliçenin kahvaltıda en çok sevdiği şeylerden olan marmelad haline getirilir? Ve, defilelerde sunulacak kadar güzel bir elbise nasıl basılabilir?
06:55 Nasıl Yapılır? Binlerce ton greyfurt nasıl toplanır ve nasıl işlenir? Ve her yıl milyonlarca parça bagaj taşıyan döner bantlar nasıl yapılır?
07:25 Nasıl Yapılır? Bir robot çiftliği nasıl yönetilir? Bir defada 30 ton keresteyi kaldırabilen bir makine nasıl yapılır? Ve dünyanın en kıymetli piyanosu nasıl nakledilir?
07:55 Hurda Avcıları Drew, Elizabeth dönemine ait bir malikaneye gidiyor. Ayrıca Galler müzesinde bir jet motoru seçiyor, Sheffield'de eski bir arkadaşı ile görüşüp modern hazineleri arıyor.
08:55 Hurda Avcıları Drew, Tyne and Wear'de müşteriyi yüzyıl ortası şıklığı ile etkilemeye çalışıyor.
09:55 Hurda Avcıları: Tamirat Becerikli zenaatkarlar Drew Pritchard'ın bulduklarına yeniden hayat veriyorlar. Yüksek müşteri talebi ciroyu yükselterek değersiz şeylerden servet üretiyor.
10:55 Doğa Evi Ustaları Büyük bir fırtına Chase ve ekibin şimdiye dek üstlendikleri en büyük projelerden birinin ilerleyişini engelleme riski doğurur ve onları zor kış şartlarında çalışmaya zorlar.
11:55 Ninja Warrior: Amerika ABD'nin dört bir yanından gelen yarışmacılar giderek zorlaşan engellerle dolu muazzam bir aşamayı tamamlıyor. Kim herkesi yenerek nakit para ödülünü alacak?
13:55 Yolda Ne Yiyoruz? Guy, Tucson'da Doğu Avrupa spesiyaliteleri sunan bir Bosna restoranını deniyor , Wilmington'daki bir mekanda da kızartmaların tadına bakıyor.
14:25 Yolda Ne Yiyoruz? Guy, Tucson'da Chicago usülü kalın hamurlu turta da dahil, her tür yemeği deniyor. Ayrıca, Miami'de NFL koçu Jon Gruden ile birlikte bir Küba mekanında yemeklerin tadına bakıyor.
14:55 Ateş ve Yemek Barbekü dünyasının efsanelerinden biri de tütsülenmiş ettir. Roger Mooking ağır ağır pişen etini sandviç içinde kullanmanın farklı yollarını arıyor.
15:25 Ateş ve Yemek Roger, Alabama tarzı yemekler yapan ödüllü ızgara ustası Chris Lilly ile buluşuyor. Roger, Lilly'nin eşsiz beyaz sosa batırılmış efsanevi tütsülenmiş tavuğunu deniyor.
15:55 Restoran Sırları San Francisco'daki Chapeau'nun sahibi çalışanları hakkında aldığı şikâyetlerin araştırılması için yardım istiyor ama gizli müşteriler daha büyük bir sorunu keşfediyor!
16:25 Restoran Sırları Alameda, California'daki Speisekammer'ın ortağı eski kocasının berbat bir ekip kurduğu endişesi ile Charles Stiles'ı restoranına çağırıyor.
16:55 Nasıl Yapılmış? Asansörlerin, kevlar elyaftan kanoların, keçi peynirinin ve paralı müzk makinelerinin nasıl üretildikleri ele alınıyor.
17:25 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığı yakın plana alınmaya devam ediyor. Bu bölümde çekiçler, İsviçre peyniri, tekerlekli paten ve boya kalemleri ekrana gelecek.
17:55 Gümrük Kontrol: Amerika ABD Gümrük ve Sınır Koruma memurlarını; yolculara karada, havada ve limanlarında geçiş izni verirken, kargoları denetlerken ve ülke sınırlarını güvence altına alırken takip eder.
18:25 Gümrük Kontrol: Amerika ABD Gümrük ve Sınır Koruma memurlarını; yolculara karada, havada ve limanlarında geçiş izni verirken, kargoları denetlerken ve ülke sınırlarını güvence altına alırken takip eder.
18:55 Alaska'nın Uç Noktası Amerika'da doğa şartları en sert şehir Alaska'nın en ücra köşesindeki McCarthy. Cesur 42 insan, oralara ilk gidenler gibi yaşamak için doğa koşullarıyla mücadele etmek zorundalar.
19:55 Alaska: Son Sınır Kilcher ailesi çiftlikte yazı karşılarken Atz Lee, doğada hayatta kalma üzerine acil durum kursu almak için Perl adasına gitmek üzere trekking yapar.
20:55 Alaska Demiryolu Bir iletişim kopukluğu, Alaska demiryollarındaki en ağır yükü taşımakta olan bir trenin son hızla bir 'ölü bölge'ye doğru sürüklenmesine yol açıyor.
21:55 Doğa Evi Ustaları Morrill ve ekibi Belgrade Gölündeki eski bir kulübe işini alır. Kulübeyi mükemmel bir aile inzivasına dönüştürmek için 40.000 dolarlık bir bütçeleri ve altı haftaları var.
22:55 Ninja Warrior: Amerika ABD'nin dört bir yanından gelen yarışmacılar giderek zorlaşan engellerle dolu muazzam bir aşamayı tamamlıyor. Kim herkesi yenerek nakit para ödülünü alacak?
00:55 Mega-fırtına: Dünyanın En Büyük Tayfunu Kasım 2013'te Filipinleri vuran tarihin en şiddetli fırtınası yakın planda. İnsan öyküleri, görülmemiş sahneler ve feleketle ilgili bilimsel veriler de filmde yer alıyor.
01:55 Alaska Demiryolu Bir iletişim kopukluğu, Alaska demiryollarındaki en ağır yükü taşımakta olan bir trenin son hızla bir 'ölü bölge'ye doğru sürüklenmesine yol açıyor.
02:40 Alaska: Son Sınır Kilcher ailesi çiftlikte yazı karşılarken Atz Lee, doğada hayatta kalma üzerine acil durum kursu almak için Perl adasına gitmek üzere trekking yapar.
03:25 Hurda Avcıları Drew, Edinburgh'daki hayvanat bahçesinde hayvanlara dair objeler bulmaya çalışıyor. Ayrıca, İskoç sınırında bulunan bir tekstil fabrikasında endüstriyel mobilyalar arıyor.
04:10 Hurda Avcıları Drew, Cornwall malikanesinde aristokrasinin ve klasik arabaların tadını çıkarıyor. Newark'da petrol endüstrisine dair işaretleri ortaya çıkarıyor.
04:55 Nasıl Yapılmış? Gündelik kullandığımız eşyaların mercek altına alınması devam ediyor. Bu bölümde kombineli vida anahtarlarının, mezelik et ürünlerinin ve zeplinlerin nasıl üretildiği ele alınıyor.
05:20 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların mercek altına alınması devam ediyor. Bu bölümde polis kokartlarının, rom içkisinin, araba yıkayıcılarının ve basınçölçerlerin nasıl üretildiği ele alınıyor.
05:40 Nasıl Yapılmış? Aerodinamik karavan, yaban turpu, sanayi tipi buhar kazanı ve deodoranların hayranlık veren üretim süreçleri ekrana gelecek.
06:00 Nasıl Yapılır? Yüksek binaların nasıl Vancouver'in en bulunmaz ağaçlarından yapıldığını ve yetenekle kol gücünün nasıl İspanyol atölyesinde sıradan kili nefis çinilere dönüştürdüğünü izleyin.
06:25 Nasıl Yapılır? Ağır iş yol silindirleri nasıl yapılır? Bir konserve tenekesinin içinde ekmek nasıl yapılır? Ve bir İsviçre saati özeniyle ve onun dakikliğinde bir cep telefonu nasıl yapılır?
06:55 Nasıl Yapılır? Dünyanın en iyi arp telleri nasıl üretilir? Çatılara açılan pencereler nasıl yapılır? Ve gofrete benzeyen Belçika gözlemeleri nasıl yapılır?
07:25 Nasıl Yapılır? Devasa bambu saplarından yüksek bir inşaat iskelesi nasıl yapılır? Ve havai fişeklerin kırmızı yanmasını sağlayan maden yerden nasıl çıkartılır?
08:00 Bilgehan Demir ile Boks Gecesi 2020 CANLI - Müjde! Deontay Wilder vs Tyson Fury WBC Ağır Sıklet Dünya Şampiyonluk Maçı Rövanşı, Şifresiz ve Ücretsiz Olarak, Las Vegas'tan Canlı Yayınla DMAX'te!
10:00 Alaska'nın Uç Noktası Amerika'da doğa şartları en sert şehir Alaska'nın en ücra köşesindeki McCarthy. Cesur 42 insan, oralara ilk gidenler gibi yaşamak için doğa koşullarıyla mücadele etmek zorundalar.
10:55 Alaska: Son Sınır Kilcher ailesi çiftlikte yazı karşılarken Atz Lee, doğada hayatta kalma üzerine acil durum kursu almak için Perl adasına gitmek üzere trekking yapar.
11:55 Hurda Avcıları Drew, Londra'da genç bir çift tarafından yürütülen bir antika yerini ziyaret ediyor. Ayrıca, Surrrey'de bir tarih müzesinde ciddi bir pazarlığa giriyor.
12:55 Hurda Avcıları: Tamirat Becerikli zenaatkarlar Drew Pritchard'ın bulduklarına yeniden hayat veriyorlar. Yüksek müşteri talebi ciroyu yükselterek değersiz şeylerden servet üretiyor.
13:55 Yolda Ne Yiyoruz? Guy Seattle'da bir barbekü restoranında kaburga ve göğüs etli menüyü dener, California'nın güneyinde kızarmış tavuk ve kara lahana yemeğinde ustalaşan bir mekanı ziyaret eder.
14:25 Yolda Ne Yiyoruz? Guy iki sahildeki lezzetli yemekleri buluyor. California'da baharatlı domuz ve pişirilmiş muzu kapıyor ve North Carolina'da köfte servisi yapan fırınlı restoranı ziyaret ediyor.
14:55 Ateş ve Yemek Roger'ı büyüleyici Güney Carolina'da iki özel lezzet buluşması bekliyor: Arka bahçe geleneği tiftiklenmiş et ve fırınlanmış istiridye klasiği.
15:25 Ateş ve Yemek Roger Mooking, Teksas'ın en iyi göğüs etlerini, biftekleri ve sosisleri tadıyor. Roger, Teksas barbeküsü ustası Ronnie Weiershausen'la buluşuyor.
15:55 Restoran Sırları Bistro Baffi'nin sahibi mahzenindeki pahalı şarapların kaybolduğunu fark edince Restoran Sırları ekibinden yardım istiyor.
16:25 Restoran Sırları Bir Yunan restoranı sahibi birçok kez çöpte kırık tabaklarla karşılaşınca yardım istemeye karar veriyor. Acaba Yunan geleneklerinin ayarını kaçıran kim?
16:55 Doğa Evi Ustaları Chase Morrill ve ekibi bir ailenin Appalaş Yolu yakınlarındaki kulübesini elden geçirir. Ancak mekanın uzaklığı, işin bitirilmesi gereken süre ve bütçe zorluklar yaratır.
17:55 Doğa Evi Ustaları Chase Morrill ve ekibi sahibinin kendi çocukluk anılarını paylaşabilmek için babasından satın aldığı Maine'deki Oakland kasabasında bulunan eski kulübeyi kurtarmaya çalışır.
18:55 Nasıl Yapılır? Kanallarda teknelerin ve altı düz mavunaların tepelere tırmanabilmelerini sağlayacak havuz kapıları nasıl yapılır? Tayvan'ın ünlü köpüklü çayının içine köpükler nasıl konur?
19:25 Nasıl Yapılır? İspanya'ya gidin ve dünyanın en ileri ve en güçlü uçaklarını görün. Ayrıca sıcacık, su geçirmeyen botların yapımında kullanılan bir sır bulunur. Peki muzlar nasıl olgunlaşır?
19:55 Gümrük Kontrol: Amerika ABD Gümrük ve Sınır Koruma memurlarını; yolculara karada, havada ve limanlarında geçiş izni verirken, kargoları denetlerken ve ülke sınırlarını güvence altına alırken takip eder.
20:25 Gümrük Kontrol: Amerika ABD Gümrük ve Sınır Koruma memurlarını; yolculara karada, havada ve limanlarında geçiş izni verirken, kargoları denetlerken ve ülke sınırlarını güvence altına alırken takip eder.
20:55 Gümrük Kontrol: Amerika ABD Gümrük ve Sınır Koruma memurlarını; yolculara karada, havada ve limanlarında geçiş izni verirken, kargoları denetlerken ve ülke sınırlarını güvence altına alırken takip eder.
21:25 Bilgehan Demir ile Boks Gecesi 2020 Canlı Yayın Tekrarı - Müjde! Deontay Wilder vs Tyson Fury WBC Ağır Sıklet Dünya Şampiyonluk Maçı Rövanşı, Şifresiz ve Ücretsiz Olarak DMAX'te.
01:55 Tamirat Tadilat Mike, bu '70 model hatchback'i yeniden cool yapmak için Edd'den yardım istiyor. Ama ellerindeki sınırlı para ve kafalarındaki garip fikirlerle kazanca götüren doğru yoldalar mı ki?
02:40 Tamirat Tadilat Mike, Japonya'nın İngiltere'nin çıkarttığı MBG GT'ye yanıt olarak ürettiği arabanın son derece temizini bulur. Mike'ın bu arabayı kar etmek için güzelce elden geçirmesi gerekir.
03:25 Bear Grylls ile Yabanda Aktris Lena Heady, Bear ile birlikte İspanya'nın İberik yarımadasının dik yamaçlar ve buzlu derelerinde 48 saatlik bir geziye çıkıyor. Bölgenin zor şartlarına dayanabilir mi acaba?
04:10 Yaban Evler Doğal malzemelerde uzman iki inşaatçı daha önce hiç kullanılmamış bir malzeme ile bir deneme yapıyor: Mantarlar. Doğayla bütünleşen bir evi yetiştirmeyi umuyorlar.
04:55 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların mercek altına alınması devam ediyor. Bu bölümde karbon elyaf araba parçalarının, el kurutma makinelerinin ve polyester ipliğin nasıl üretildiği ele alınıyor.
05:20 Nasıl Yapılmış? Sürücülü çimbiçerlerin, patlamış mısırın, ayarlı yatakların ve suni elmasların nasıl üretildikleri ele alınıyor.
05:40 Nasıl Yapılmış? Tornavidaların, paletli yükleyicilerin, tıbbi tartı araçlarının ve karbon elyaflı raketlerin nasıl üretildikleri ele alınıyor.
06:00 Yolda Ne Yiyoruz? Guy, Los Angeles'ta gece kahvaltı servisi yapan bir yeri dener. Phoenix'te bir barbekü restoranında çörek servis edilir.
06:25 Restoran Sırları Özel olarak üretilen içeceğinin partilerde fıçılar halinde görüldüğü söylentisi üzerine, Austin'deki Uncle Billy's Brew and Que'nun sahibi ekipten yardım ister.
06:55 Soğuk Altın Dev bir fırtına atlatan madenciler kamptaki hasarı onarmak için elele veriyorlar. Ama başaracaklarından ümitleri kesilince gerginlikler artıyor.
07:55 Yaban Evler Arizona'da doğanın ortasında, 29 yaşında bir kadın üç yatak odalı ve üç banyolu, 185 metrekarelik bir evi tamamen çamurdan inşa ediyor.
08:55 Doğa Evi Ustaları Chase Morrill ve ekibi sahibinin kendi çocukluk anılarını paylaşabilmek için babasından satın aldığı Maine'deki Oakland kasabasında bulunan eski kulübeyi kurtarmaya çalışır.
09:55 Hurda Avcıları Drew, Londra'da genç bir çift tarafından yürütülen bir antika yerini ziyaret ediyor. Ayrıca, Surrrey'de bir tarih müzesinde ciddi bir pazarlığa giriyor.
10:55 Tamirat Tadilat Mike ile Ant belki de ilk pikaplardan olan bir '64 Falcon Ranchero üzerinde çalışıyorlar. Aracın gerçek kalitesi belli ki üstündeki ucuz boyanın altında acı çekiyormuş.
11:55 Nasıl Yapılır? Bir robot çiftliği nasıl yönetilir? Bir defada 30 ton keresteyi kaldırabilen bir makine nasıl yapılır? Ve dünyanın en kıymetli piyanosu nasıl nakledilir?
12:25 Nasıl Yapılır? Devasa bambu saplarından yüksek bir inşaat iskelesi nasıl yapılır? Ve havai fişeklerin kırmızı yanmasını sağlayan maden yerden nasıl çıkartılır?
12:55 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığı yakın plana alınmaya devam ediyor. Bu bölümde çekiçler, İsviçre peyniri, tekerlekli paten ve boya kalemleri ekrana gelecek.
13:25 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığı yakın plana alınmaya devam ediyor. Bu bölümde karbon elyaftan bisikletler, demir döküm şamdanlar ve tükenmez kalemler ekranlarınızda.
13:55 Uyarmak Bizden Web'in en iyi hekçileri! Şişme kar aracı, tekerlekli roket, içki bardağı orkestrası, Gummy ayıcığı patlaması, tahtakurusu dövmesi ve iPad'in sürdüğü araba göreceklerimiz arasında.
14:55 Yolda Ne Yiyoruz? Guy, etli ziyafetler için yollara düşer! Colorado'da patatesli burger dener, Teksas'ta patates cipsinden turta, Arizona'da ise kilden yapılma kapta pişen lezzetli tavuğu tadar.
15:25 Restoran Sırları Çalışanlarının çiğ gıda menüsündeki gizli tarifleri sattığından şüphelenen Austin'deki Beets Cafe'nin sahibi Charles Stiles ve ekibinden yardım istiyor.
15:55 Alaska Demiryolu Mühendisler, inşaatçılar ve tren sürücülerinden oluşan seçkin bir ekip Alaska'nın 800 kilometrelik demiryollarının açık kalması için çetin hava koşullarıyla mücadele ediyor.
16:55 Yaban Evler İnşaatçılığı kendi kendine öğrenen Jacop Hamby, ABD'nin her yerinde mini kulübeler yapıyor ve müşterilerinin yeni evlerini inşa ederken arazide bulduklarıyla besleniyor.
17:55 Hurda Avcıları Londra'daki Fleet sokağında matbaanın tarihini ve tekniğini öğrenen Drew, Devon'da mimari antikalara karşı olan tutkusunun peşinden gidiyor.
18:55 Nasıl Yapılır? Espadril tipi ayakkabılar nasıl yapılır? Prefabrike evler nasıl inşa edilir? Ve çok kıymetli belgeler yüzlerce yıl bozulmadan kalabilmeleri için nasıl muhafaza edilir?
19:25 Nasıl Yapılır? Dünyanın en çetin ve en pahalı sert kabuklu meyveleri nasıl toplanır ve işlenir? Göl suyu nasıl musluk suyu haline getirilir? Ve konserlerde binlerce hayran nasıl zaptedilir?
19:55 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığı yakın plana alınmaya devam ediyor. Bu bölümde İsviçre Ordusu çakıları, petrol tankerleri ve yarış arabası tekerlekleri ekrana gelyor.
20:25 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığı yakın plana alınmaya devam ediyor. Bu bölümde bowling topları, renkli berber dükkanı işaretleri, keçe ve radar tabancaları ekrana geliyor.
20:55 Doğa Evi Ustaları Chase ve ekip, sahibinin babasına tamamlayacağına dair söz verdiği zorlu bir proje için Maine eyaletindeki Oakland kasabasına giderler. Kış gelmeden işi tamamlayabilecekler mi?
21:55 Yokuluşun Sınırında Gizli teknikler ve son teknoloji ürünü ekipmanlar kullanan Oscar ödüllü Louie Psihoyos sanatçılardan ve aktivistlerden oluşan bir ekip kurarak nesli tükenen canlıları görüntüler.
23:55 Tamirat Tadilat Mike, 1960'ların lüks sedanlarının stil standartlarını belirleyen Lincoln Continental'lerden bir tane buluyor. Ancak zevkler değişmiş olduğu için Edd bir yenileme planı düşünüyor.
00:55 Soğuk Altın Ekip Grönland'ın Storo adasında. On günlük zamanları ve çok az erzakları var. Bir şey bulacaklarının imi işareti de yok. Son bir şansları var. Hangi ekip yakuta ulaşabilecek acaba?
01:55 Alaska Demiryolu Mühendisler, inşaatçılar ve tren sürücülerinden oluşan seçkin bir ekip Alaska'nın 800 kilometrelik demiryollarının açık kalması için çetin hava koşullarıyla mücadele ediyor.
02:40 Doğa Evi Ustaları Chase ve ekip, sahibinin babasına tamamlayacağına dair söz verdiği zorlu bir proje için Maine eyaletindeki Oakland kasabasına giderler. Kış gelmeden işi tamamlayabilecekler mi?
03:25 Yaban Evler İnşaatçılığı kendi kendine öğrenen Jacop Hamby, ABD'nin her yerinde mini kulübeler yapıyor ve müşterilerinin yeni evlerini inşa ederken arazide bulduklarıyla besleniyor.
04:10 Tamirat Tadilat Mike ile Ant belki de ilk pikaplardan olan bir '64 Falcon Ranchero üzerinde çalışıyorlar. Aracın gerçek kalitesi belli ki üstündeki ucuz boyanın altında acı çekiyormuş.
04:55 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığı yakın plana alınmaya devam ediyor. Bu bölümde İsviçre Ordusu çakıları, petrol tankerleri ve yarış arabası tekerlekleri ekrana gelyor.
05:20 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığı yakın plana alınmaya devam ediyor. Bu bölümde bowling topları, renkli berber dükkanı işaretleri, keçe ve radar tabancaları ekrana geliyor.
05:40 Nasıl Yapılır? Espadril tipi ayakkabılar nasıl yapılır? Prefabrike evler nasıl inşa edilir? Ve çok kıymetli belgeler yüzlerce yıl bozulmadan kalabilmeleri için nasıl muhafaza edilir?
06:00 Yolda Ne Yiyoruz? Guy, etli ziyafetler için yollara düşer! Colorado'da patatesli burger dener, Teksas'ta patates cipsinden turta, Arizona'da ise kilden yapılma kapta pişen lezzetli tavuğu tadar.
06:25 Restoran Sırları Çalışanlarının çiğ gıda menüsündeki gizli tarifleri sattığından şüphelenen Austin'deki Beets Cafe'nin sahibi Charles Stiles ve ekibinden yardım istiyor.
06:55 Soğuk Altın Ekip Grönland'ın Storo adasında. On günlük zamanları ve çok az erzakları var. Bir şey bulacaklarının imi işareti de yok. Son bir şansları var. Hangi ekip yakuta ulaşabilecek acaba?
07:55 Yaban Evler İnşaatçılığı kendi kendine öğrenen Jacop Hamby, ABD'nin her yerinde mini kulübeler yapıyor ve müşterilerinin yeni evlerini inşa ederken arazide bulduklarıyla besleniyor.
08:55 Doğa Evi Ustaları Chase ve ekip, sahibinin babasına tamamlayacağına dair söz verdiği zorlu bir proje için Maine eyaletindeki Oakland kasabasına giderler. Kış gelmeden işi tamamlayabilecekler mi?
09:55 Hurda Avcıları Londra'daki Fleet sokağında matbaanın tarihini ve tekniğini öğrenen Drew, Devon'da mimari antikalara karşı olan tutkusunun peşinden gidiyor.
10:55 Tamirat Tadilat Mike çok kötü durumdaki bir 1965 Dodge A-100 Sportsman'ı elden geçiriyor. Bu sipariş aracın sörf esinli detayları bir alıcıyı heveslendirmeye yetecek mi acaba?
11:55 Nasıl Yapılır? Espadril tipi ayakkabılar nasıl yapılır? Prefabrike evler nasıl inşa edilir? Ve çok kıymetli belgeler yüzlerce yıl bozulmadan kalabilmeleri için nasıl muhafaza edilir?
12:25 Nasıl Yapılır? Dünyanın en çetin ve en pahalı sert kabuklu meyveleri nasıl toplanır ve işlenir? Göl suyu nasıl musluk suyu haline getirilir? Ve konserlerde binlerce hayran nasıl zaptedilir?
12:55 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığı yakın plana alınmaya devam ediyor. Bu bölümde İsviçre Ordusu çakıları, petrol tankerleri ve yarış arabası tekerlekleri ekrana gelyor.
13:25 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığı yakın plana alınmaya devam ediyor. Bu bölümde bowling topları, renkli berber dükkanı işaretleri, keçe ve radar tabancaları ekrana geliyor.
13:55 Uyarmak Bizden İnanılmaz internet kliplerindeki hileler bilimle açıklanıyor! Bahama'daki köpekbalığı dengeleyicisi, ip atlayan araba ve New York'un müzisyen meyvesi göreceklerimiz arasında.
14:55 Yolda Ne Yiyoruz? Guy, anne ali değmiş yemek için yollara düşer. Boulder'da bir ana oğul Çin'in spesiyalitelerini sunar. Columbus'ta ise bir Jamaika mekanı baharatlı tavuk yapar.
15:25 Restoran Sırları Las Vegas'taki Nacho Daddy'nin sahibi özel içkilerinde kullanılan pahalı akreplerde bir tuhaflık fark edince olayı araştırması için ekibi göreve çağırıyor.
15:55 Alaska Demiryolu Bir oklu kirpi istilası Nancy ile Jim'i elektriksiz kalmakla tehdit ediyor. Demiryolu üzerinde bir acil durum ekibi tıkanmış köprüleri açarak bir nakliyatın önünü açıyor.
16:55 Yaban Evler Bir çift Montana taşrasına bakan yüksek teknolojili bir dağ kampı inşa eder. Böyle uzak bir yerde, sınırlarını sonuna kadar zorlamak durumunda kalırlar.
17:55 Hurda Avcıları Drew, Lancashire'da siyah bir çömlek parçası buluyor. Doğu Anglia'daki hayvanat bahçesinde ise egzotik parçalar almak için ciddi bir pazarlığın içine giriyor.
18:55 Nasıl Yapılır? Yeryüzündeki en büyük apartman nasıl inşa edilir? Klasik İngiliz çizmeleri nasıl yapılır? Ve hayat boyu eskimeyecek tencereler nasıl üretilir?
19:25 Nasıl Yapılır? Klasik bir Hint enstrümanı olan sitar nasıl yapılır? Sığır pastırması nasıl hazırlanır? Ve canavar buldozerler nasıl üretilir?
19:55 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığı yakın plana alınmaya devam ediyor. Bu bölümde bakır boru bağlantıları, laternalar, öğütmeli biberlikler ve hotrod direksiyon milleri ekranlarda.
20:25 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığı yakın plana alınmaya devam ediyor. Bu bölümde vitesler, deri saat kayışları, kırılmaz cam tabaklar ve mutfak makasları ekranlara geliyor.
20:55 Doğa Evi Ustaları Ekip yaptıkları bir kulübeyi YMCA'ye bağışlayarak Maine'deki Augusta şehrinin çocukları için yeni bir oyun alanı yaratmış olurlar. Chase sonunda atölyesine kavuşur.
21:55 Deep Blue Efsanesi Köpekbalığı uzmanları Brandon McMillan ile Jimi Partington dünyanın en büyük beyaz köpekbalığı Deep Blue'yu aramak için Guadalup'a dönüyorlar. Esrarı çözebilecekler mi acaba?
22:55 Bear Grylls ile Yabanda Sinema yıldızı Don Cheadle, Bear ile birlikte New England'daki White Mountains dağlarında 48 saatlik bir yürüyüşe başlıyor. Engebeli, tenha ve tehlikeli nehirlerle dolu bir trek.
23:55 Tamirat Tadilat Mike ile Edd, 'Wheeler Dealer' arşivlerinden değişik arabaları yeniden ele alıyorlar. Aralarında bir türlü yürümeyen emektarlar ve göz kamaştıran bazı klasik arabalar da var.