Files
17 Total
No files were found. Try changing your query...
00:35 Kavak Yelleri Kamil ve Hafize arasındaki kavga onları bir araya getirince, Güven'in kafası daha da karışır. Eve babasıyla sarhoş gelen Aslı’nın Güven’e söyleyecekleri vardır.
02:30 Çalıkuşu Kamran ile Feride'nin ayrılığını fırsat bilen Azelya, türlü oyunlarla Kamran'a yaklaşmaya çalışır. Yürek sancısı çeken Kamran bu oyuna gelecek mi? Yusuf, Müjgan'ın aşkına karşılık verir. Besime Hanım da Necmiye'nin Yusuf'la evlenmesini uygun bulur. Necmiye, bu karardan henüz habersizdir.
04:20 Kınalı Kar Başarılı bir iş adamı olan Ali'ye, Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na yapmış olduğu yardımlardan dolayı onur ödülü verilecektir. Törende konuşma yapan bir çocuğun söylediklerinden etkilenen Ali, okulsuz ve öğretmensiz bir köy olan Kınalı Kar'a gitmeye karar verir.
05:15 Sensiz Olmuyor Holdingin veliahtı genç ve çapkın işadamı Arda, sekreteri olarak işe başlayan Gönül’e aşık olunca işler karışır.
06:20 Ayça Şen İle Ortaya Karışık Ayça Şen'le Ortaya Karışık'ta her bölüm farklı konular işlenmektedir.
07:00 Ateş Dansı Bir moda evi çevresinde yaşanan, hırs, entrika ve cinayetle örülü bir hikaye.
07:40 Serseri Hırsızlık yaparak geçinen Ömer, zengin kız Sibel’e aşık olur. Ancak, aşıkların kavuşmaları hiçte kolay değildir.
08:45 Çemberimde Gül Oya 70’li yılların Türkiyesi, burjuva bir ailenin kızı Yurdanur ile devrimci genç Mehmet’in aşk öyküsüyle anlatılıyor.
10:00 Mahallenin Muhtarları Temel İle Şirin’in Aşk Öyküsü Çevresinde, Mahalle ve Komşuluk Üzerine Güzel Mesajlar Veren, Tv Tarihimize Geçmiş Bir Dizi.
10:50 Ayrı Dünyalar Doğum sonrası birbirlerinden ayrı düşen ikiz kız çocuklarının kimi zaman hüzünlü kimi zaman komik hikayesi…
11:35 Nuri Leyla ile Nuri, İzmir Alaçatı' da büyümüş, daha çocukken birbirlerine aşık olup, büyüyünce de evlenip, üstüne de biri kız, biri erkek iki çocuk sahibi olmuş, mutlu bir çifttirler.
13:20 Max Magazin Magazin dünyasında tüm yaşananlar Max Magazin'de…
15:40 Mutfağım Sunuculuğunu Nursel Ergin'in yaptığı, hafta içi her gün ekrana gelen ve her bölümde başka bir şehre konuk olunan yemek programı.
16:50 Yıllar Sonra Yıllarca süren bir aşk hikâyesinin bir hayatın sonu, başka hayatların ise başlangıcı olacağını elbette henüz kimse tahmin etmemektedir.
18:20 Sultan Sultan, yıllar önce yaşanan büyük bir aşktan 'geriye kalan' üzerine şekillenir...
20:15 Arka Sokaklar İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube'de görev yapan 5 kişilik polis timinin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları, eğlenceli ve keyifli bir anlatımla ekrana geliyor.
22:40 Merhamet Narin'in doğum sancıları tutmuş, panik yapan Fırat'ın ise eli ayağına dolanmıştır. Hayatı boyunca arkadaşının elini bırakmamış olan Deniz, Narin'i doğum yaparken de yalnız bırakmaz. Gelen ikiz bebekler iki aileyi de sevince boğarken, Şadiye, Can'ın yurtdışındaki sergisinde yanında olması için bir davet alır.
00:25 Ateş Dansı Bir moda evi çevresinde yaşanan, hırs, entrika ve cinayetle örülü bir hikaye.
01:05 Mahallenin Muhtarları Temel İle Şirin’in Aşk Öyküsü Çevresinde, Mahalle ve Komşuluk Üzerine Güzel Mesajlar Veren, Tv Tarihimize Geçmiş Bir Dizi.
01:55 Ayrı Dünyalar Doğum sonrası birbirlerinden ayrı düşen ikiz kız çocuklarının kimi zaman hüzünlü kimi zaman komik hikayesi…
02:40 Serseri Hırsızlık yaparak geçinen Ömer, zengin kız Sibel’e aşık olur. Ancak, aşıkların kavuşmaları hiçte kolay değildir.
03:50 Çemberimde Gül Oya 70’li yılların Türkiyesi, burjuva bir ailenin kızı Yurdanur ile devrimci genç Mehmet’in aşk öyküsüyle anlatılıyor.
05:05 Sultan Sultan, yıllar önce yaşanan büyük bir aşktan 'geriye kalan' üzerine şekillenir...
07:00 Ateş Dansı Bir moda evi çevresinde yaşanan, hırs, entrika ve cinayetle örülü bir hikaye.
07:45 Serseri Hırsızlık yaparak geçinen Ömer, zengin kız Sibel’e aşık olur. Ancak, aşıkların kavuşmaları hiçte kolay değildir.
08:50 Çemberimde Gül Oya 70’li yılların Türkiyesi, burjuva bir ailenin kızı Yurdanur ile devrimci genç Mehmet’in aşk öyküsüyle anlatılıyor.
10:00 Mahallenin Muhtarları Temel İle Şirin’in Aşk Öyküsü Çevresinde, Mahalle ve Komşuluk Üzerine Güzel Mesajlar Veren, Tv Tarihimize Geçmiş Bir Dizi.
10:50 Ayrı Dünyalar Doğum sonrası birbirlerinden ayrı düşen ikiz kız çocuklarının kimi zaman hüzünlü kimi zaman komik hikayesi…
11:35 Vicdan Ati, Müge'yi alıkoyuyor.
13:25 Üsküdar'a Giderken Mutsuz evliliğini bitirip annesinin yanına dönen Ayşe, ana kuzusu olarak nitelendirilen ve mutfağa karşı büyük bir aşk besleyen Erdem, fedakar bir ev kadını olan anne ve hayalperest, keyfine düşkün bir aşçı olan babadan oluşan ama yaşadıkları olaylardan dolayı birbirlerinden koparak yabancılaşmış bir ailenin hikayesini anlatıyor Üsküdar'a giderken.
14:35 Mutfağım Sunuculuğunu Nursel Ergin'in yaptığı, hafta içi her gün ekrana gelen ve her bölümde başka bir şehre konuk olunan yemek programı.
15:40 Ulan İstanbul Ferdi’nin, Ceyhun tarafından karakola götürülmesiyle herkes panik olur. Derya, neler olduğunu öğrenebilmek için Ceyhun’u ziyarete gider.
17:35 Sultan Sultan, yıllar önce yaşanan büyük bir aşktan 'geriye kalan' üzerine şekillenir...
19:30 Arka Sokaklar İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube'de görev yapan 5 kişilik polis timinin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları, eğlenceli ve keyifli bir anlatımla ekrana geliyor.
21:45 Merhamet Narin'in doğum sancıları tutmuş, panik yapan Fırat'ın ise eli ayağına dolanmıştır. Hayatı boyunca arkadaşının elini bırakmamış olan Deniz, Narin'i doğum yaparken de yalnız bırakmaz. Gelen ikiz bebekler iki aileyi de sevince boğarken, Şadiye, Can'ın yurtdışındaki sergisinde yanında olması için bir davet alır.
23:30 Ateş Dansı Bir moda evi çevresinde yaşanan, hırs, entrika ve cinayetle örülü bir hikaye.
00:10 Mahallenin Muhtarları Temel İle Şirin’in Aşk Öyküsü Çevresinde, Mahalle ve Komşuluk Üzerine Güzel Mesajlar Veren, Tv Tarihimize Geçmiş Bir Dizi.
01:00 Ayrı Dünyalar Doğum sonrası birbirlerinden ayrı düşen ikiz kız çocuklarının kimi zaman hüzünlü kimi zaman komik hikayesi…
01:45 Serseri Hırsızlık yaparak geçinen Ömer, zengin kız Sibel’e aşık olur. Ancak, aşıkların kavuşmaları hiçte kolay değildir.
02:50 Çemberimde Gül Oya 70’li yılların Türkiyesi, burjuva bir ailenin kızı Yurdanur ile devrimci genç Mehmet’in aşk öyküsüyle anlatılıyor.
04:00 Sultan Sultan, yıllar önce yaşanan büyük bir aşktan 'geriye kalan' üzerine şekillenir...
05:55 Mutfağım Sunuculuğunu Nursel Ergin'in yaptığı, hafta içi her gün ekrana gelen ve her bölümde başka bir şehre konuk olunan yemek programı.
07:00 Unutabilsem Ailesinin karşı çıkmasıyla Emrah’a kavuşamayan Arzu, istemeden Cem ile evlenir, ancak Emrah aşkından vazgeçmeyecektir.
07:45 Doktorum Doktorum, sağlık konularını, sağlık problemlerinin nedenlerini ve çözümlerini, basit bir biçimde ekrana taşıyor.
09:30 Yaralı Kuşlar
10:30 Kavak Yelleri Kamil ve Hafize arasındaki kavga onları bir araya getirince, Güven'in kafası daha da karışır. Eve babasıyla sarhoş gelen Aslı’nın Güven’e söyleyecekleri vardır.
12:05 Alın Yazım Asya, ödül almak ve bursluluk sınavına katılmak için Eskişehir’de kaldığı yetimhaneden İstanbul’a bırakıldığı yetimhaneye gelmiştir. Asya’yı İstanbul’da yetimhanede tanıyıp dost bildiği Ercan karşılar.
13:00 Çalıkuşu Kamran ile Feride'nin ayrılığını fırsat bilen Azelya, türlü oyunlarla Kamran'a yaklaşmaya çalışır. Yürek sancısı çeken Kamran bu oyuna gelecek mi? Yusuf, Müjgan'ın aşkına karşılık verir. Besime Hanım da Necmiye'nin Yusuf'la evlenmesini uygun bulur. Necmiye, bu karardan henüz habersizdir.
14:50 Mutfağım Sunuculuğunu Nursel Ergin'in yaptığı, hafta içi her gün ekrana gelen ve her bölümde başka bir şehre konuk olunan yemek programı.
15:55 Nuri Leyla ile Nuri, İzmir Alaçatı' da büyümüş, daha çocukken birbirlerine aşık olup, büyüyünce de evlenip, üstüne de biri kız, biri erkek iki çocuk sahibi olmuş, mutlu bir çifttirler.
18:00 Kınalı Kar Başarılı bir iş adamı olan Ali'ye, Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na yapmış olduğu yardımlardan dolayı onur ödülü verilecektir. Törende konuşma yapan bir çocuğun söylediklerinden etkilenen Ali, okulsuz ve öğretmensiz bir köy olan Kınalı Kar'a gitmeye karar verir.
18:55 Tadımız Kaçmasın Gelin kaynana aynı apartmanda oturunca barış kolay sağlanamıyor. Koca olmak mı daha zor, yoksa oğul olmak mı?
20:10 Kızlarım İçin
22:25 Azize
00:40 Yaralı Kuşlar
01:35 Kavak Yelleri Kamil ve Hafize arasındaki kavga onları bir araya getirince, Güven'in kafası daha da karışır. Eve babasıyla sarhoş gelen Aslı’nın Güven’e söyleyecekleri vardır.
03:05 Çalıkuşu Kamran ile Feride'nin ayrılığını fırsat bilen Azelya, türlü oyunlarla Kamran'a yaklaşmaya çalışır. Yürek sancısı çeken Kamran bu oyuna gelecek mi? Yusuf, Müjgan'ın aşkına karşılık verir. Besime Hanım da Necmiye'nin Yusuf'la evlenmesini uygun bulur. Necmiye, bu karardan henüz habersizdir.
04:55 Kınalı Kar Başarılı bir iş adamı olan Ali'ye, Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na yapmış olduğu yardımlardan dolayı onur ödülü verilecektir. Törende konuşma yapan bir çocuğun söylediklerinden etkilenen Ali, okulsuz ve öğretmensiz bir köy olan Kınalı Kar'a gitmeye karar verir.
05:50 Tadımız Kaçmasın Gelin kaynana aynı apartmanda oturunca barış kolay sağlanamıyor. Koca olmak mı daha zor, yoksa oğul olmak mı?
07:00 Vay Anam Vay Köyden, İstanbul'a çocuklarının yanına gelen Kibar Ana uyanıklığı ve esprileri ile sizleri kahkahaya boğacak.
07:35 Doktorum Doktorum, sağlık konularını, sağlık problemlerinin nedenlerini ve çözümlerini, basit bir biçimde ekrana taşıyor.
09:25 Yaralı Kuşlar
10:25 Kavak Yelleri Kamil ve Hafize arasındaki kavga onları bir araya getirince, Güven'in kafası daha da karışır. Eve babasıyla sarhoş gelen Aslı’nın Güven’e söyleyecekleri vardır.
12:00 Alın Yazım Asya, ödül almak ve bursluluk sınavına katılmak için Eskişehir’de kaldığı yetimhaneden İstanbul’a bırakıldığı yetimhaneye gelmiştir. Asya’yı İstanbul’da yetimhanede tanıyıp dost bildiği Ercan karşılar.
13:00 Çalıkuşu Kamran ile Feride'nin ayrılığını fırsat bilen Azelya, türlü oyunlarla Kamran'a yaklaşmaya çalışır. Yürek sancısı çeken Kamran bu oyuna gelecek mi? Yusuf, Müjgan'ın aşkına karşılık verir. Besime Hanım da Necmiye'nin Yusuf'la evlenmesini uygun bulur. Necmiye, bu karardan henüz habersizdir.
15:00 Mutfağım Sunuculuğunu Nursel Ergin'in yaptığı, hafta içi her gün ekrana gelen ve her bölümde başka bir şehre konuk olunan yemek programı.
16:10 Yıllar Sonra Yıllarca süren bir aşk hikâyesinin bir hayatın sonu, başka hayatların ise başlangıcı olacağını elbette henüz kimse tahmin etmemektedir.
17:45 Kınalı Kar Başarılı bir iş adamı olan Ali'ye, Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na yapmış olduğu yardımlardan dolayı onur ödülü verilecektir. Törende konuşma yapan bir çocuğun söylediklerinden etkilenen Ali, okulsuz ve öğretmensiz bir köy olan Kınalı Kar'a gitmeye karar verir.
18:45 Tadımız Kaçmasın Gelin kaynana aynı apartmanda oturunca barış kolay sağlanamıyor. Koca olmak mı daha zor, yoksa oğul olmak mı?
19:50 Çocuklar Duymasın
22:20 Gülizar