Files
17 Total
No files were found. Try changing your query...
00:30 Kindig Garajı 1969 model Camaro'nun sahibinin Dave'den çok özel bir talebi vardır. Şirket, bir Konvertibl'ın üst bölümünün tamirinde zorlanır.
01:15 Kindig Garajı İşletme, benzinle çalışan yarış arabası yapmak gibi bir zorlu bir misyonla karşı karşıyadır. Dave, ergenlik çağındaki oğlu için 2012 model bir kamyonu hazırlar.
02:00 Tamirat-Tadilat: Rüya Arabalar Usta galerici Mike Brewer ve tamirci Marc "Elvis" Priestly, şanssız araba tutkunlarını istenmeyen araçlarından kurtararak hayallerindeki arabalara kavuşmalarını sağlıyor.
02:55 Richard Hammond ile Büyük İcatlar Richard Hammond dünyanın en büyük yapılarının ve makinalarının peşine düşüyor ve mühendislerin onları nasıl inşa ettiğini, bakımlarını nasıl yaptığını ve kullandığını araştırıyor.
03:45 Alaska Demiryolu Bir kar fırtınası ve bir arıza, ağır bir yükü ulaştırmaya çalışan tren ekibinin yolculuğunu tehdit ediyor. Jim ile Nancy ormanda uygar dünyadan uzakta yaşayan bir çifte rastlıyor.
04:35 Nasıl Yapılmış? U Kilit, Amerikan Yerlisi çadırı, kruvasan ve tekerlekli bavulun nasıl yapıldığını öğrenin.
05:00 Nasıl Yapılmış? Gündelik kullanılan eşyaları mercek altına almayı sürdürüyoruz. Alüminyum kanolar, ağaç taslar, tekerlekli andalyeye uygun minibüsler ve marimbaların nasıl yapıldığı ele alınıyor.
05:30 Nasıl Yapılmış? Ara makas, vagon tekeri, tost makinesinde hamur işi ve keman yayının nasıl yapıldığını öğrenin.
06:00 Nasıl Yapılır? Zorlu çöl koşullarında yeşil renkli salatalar nasıl yetiştirilir, gemiler için halatlar nasıl yapılır ve bir somun ekmekten hayat kurtaran insülin nasıl elde edilir?
06:20 Nasıl Yapılır? Dünyanın en güçlü lokomotifleri nasıl üretilir? İnek sütü nasıl kaymağa çevrilir ve bir parça ahşaptan bumerang nasıl yapılır?
06:45 Nasıl Yapılır? Üretim sırlarını açıkladığımız bu bölümde ürünlerin nasıl imal edildiğini keşfedin. Sardalya balıkçılığına, Piaggio mopedlere ve fırlatma koltuklarına bir bakış atarız.
07:05 Nasıl Yapılır? Üretim sırlarını açıkladığımız bu bölümde ürünlerin nasıl imal edildiğini keşfedin. Uçak boyama, börek ve tahta pabuçlar ele alınır.
07:30 Hurda Avcıları Pek bilinmeyen bir nadir antikalar dükkanı bulan Drew, güzel İspanyol parçalar bulma umuduyla Katalonya'ya gidiyor. Peralada'da antika hazineleriyle dolu bir ev buluyor.
08:15 Hurda Avcıları Drew büyük bir alışveriş için Cornwall yollarında. Penzance'ta çiftliğinde çok şey biriktiren bir satıcıyla pazarlık yapıyor, sonra da yörenin en hareketli müzayedesine gidiyor.
09:00 Hurda Avcıları Drew ve Tee, Midlands'ı geziyorlar. Walsall'da para döndürücü bir fikirleri var, Birmingham'da Drew hazineyi bulur ve büyük bir kır evini keşfederler.
09:45 Tamirat-Tadilat: Rüya Arabalar Usta galerici Mike Brewer ve tamirci Marc "Elvis" Priestly, şanssız araba tutkunlarını istenmeyen araçlarından kurtararak hayallerindeki arabalara kavuşmalarını sağlıyor.
10:35 Richard Hammond ile Büyük İcatlar Richard Hammond dünyanın en büyük yapılarının ve makinalarının peşine düşüyor ve mühendislerin onları nasıl inşa ettiğini, bakımlarını nasıl yaptığını ve kullandığını araştırıyor.
11:25 Alaska: Son Sınır Doğa şartları, başka etmenler ve aile sorunları nedeniyle güçlerinin sınırında yaşayan Kilcher'ler ailenin zengin kırsal yaşam geleneğini sürdürebilmek için birlikte çalışıyorlar.
12:15 Alaska: Son Sınır Doğa şartları, başka etmenler ve aile sorunları nedeniyle güçlerinin sınırında yaşayan Kilcher'ler ailenin zengin kırsal yaşam geleneğini sürdürebilmek için birlikte çalışıyorlar.
13:05 Alaska'yı Mesken Tuttuk Yedi çocuklu Brown ailesiyle Alaska kırsalına doğru yola çıkıyoruz. Uygar dünyadan uzakta yaşayan ailenin fertleri yabanda ayakta kalabilmek için birbirlerine dayanmak zorundalar.
13:55 Alaska'yı Mesken Tuttuk Yedi çocuklu Brown ailesiyle Alaska kırsalına doğru yola çıkıyoruz. Uygar dünyadan uzakta yaşayan ailenin fertleri yabanda ayakta kalabilmek için birbirlerine dayanmak zorundalar.
14:45 Ed Stafford İle Kurtuluş Öyküleri Ed Venezuela'nın yağmur ormanlarında mahsur kalmış durumda. Elinde hiç bir şey yok - ne yiyecek, ne su; bir bıçağı bile yok. Bu şartlar altında on gün nasıl geçirebilecek acaba?
15:35 Ed Stafford İle Kurtuluş Öyküleri Ed Stafford Kuzey Tayland'da bir yerde yalnız başına hayatta kalma çabasında. Yanında hiç bir şey yok - ne yemek, ne su, hatta ne bir çakı. On gün nasıl dayanacak acaba?
16:30 Ed Stafford ile Ölüme Terk Edilmek Ed, Bolivya'nın ıssız yüksek ovalarında, dünyanın en yüksek ve en kuru çölündedir. Korkunç sıcaklıklarda tehlikeli kanyonlardan geçerken güvenliğe doğru yolunu belirlemelidir.
17:25 Ed Stafford ile Ölüme Terk Edilmek Panama'nın Pasifik kıyılarına bırakılan Ed, Darien Aralığına doğru 10 gün süren zorlu bir yürüyüş yapacaktır. Dünyanın en tehlikeli cangıllarından birinin üstesinden gelebilir mi?
18:15 Ed Stafford: Bilinmeyene Yolculuk İngiliz araştırmacı Ed Stafford Zambiya'daki ovalara giderek burada uzaydan da görülebilen işaretleri arar. Silahlı bir koruması olmasına rağmen tehlikeler çok ve gerçektir.
19:10 Ed Stafford: Bilinmeyene Yolculuk Sahne arkasına benzersiz bir bakış atarken Ed Stafford bir seyahat için bavul toplama taktiklerini paylaşır ve bilinmeyene olan yolculukta kendi iyi ve kötü zamanlarını anlatır.
20:05 Bear Grylls İle Ada Macerası Bear Grylls, biri dar diğeri yüksek gelirli iki grubu ıssız bir adaya bırakıyor. Üzerlerinde para da bulunmayan bu grupların hangisi yaban ortamında daha iyi ayakta kalabilir?
21:00 Bear Grylls İle Ada Macerası Bear Grylls, biri dar diğeri yüksek gelirli iki grubu ıssız bir adaya bırakıyor. Üzerlerinde para da bulunmayan bu grupların hangisi yaban ortamında daha iyi ayakta kalabilir?
21:55 Ölümcül Av Bitiş çizgisine hızla yaklaşılırken King filosu umutsuzca çırpınıyor. Bu arada Wizard teknesinin balık tutma stratejisi onları yasanın yanlış tarafına yöneltiyor.
22:50 Ölümcül Av Ekipler bairdi yengeçleri bölgesine yönelirken batan bir geminin S.O.S çağırısıyla dramatik bir kurtarma operasyonu başlıyor. Bu arada Bill'in yeni tayfası bir çıkış yolu arıyor.
23:45 Dizel Kardeşler Diesel Sellerz eski bir itfaiye kamyonunu çok güçlü bir çekiciye dönüştürmeyi amaçlıyor. Efsanevi Chuck Norris son projesi için bir kamyon bulması gerekiyor.
00:30 Kindig Garajı Dave, satmak için satın aldığı 1972 model Bronco'yu tamir eder. Justin, Dave'in renk tercihinde tekrar düşünmesi gerektiğini düşünür. Nick motoru çalıştırmakta zorlanır.
01:15 Kindig Garajı 1955 Model F-150 Miami'den gelir. Dave içinde bir yatağın olduğu radikal bir tasarım ister ancak müşterisinin farklı fikirleri vardır.
02:00 Dizel Kardeşler Heavy D, Diesel Dave ve DieselSellerz ekip üyelerinin maceralarını takip edin. Yaptıkları müthiş işler ve inanılmaz kamyon hediyeleri onları dizel efsanesi yaptı bile.
02:55 Ölümcül Av Bill Wichrowski acemilerini güvertede tutmakta ve mürettebatını kontrol etmekte zorlanıyor. Saga'da kaptan Elliot Neese dümenini kaybedince kriz durumuna geçmek zorunda kalıyor.
03:45 Alaska Demiryolu Güzergahın en yüksek noktasına yönelen bir tren kritik bir teslimatı ulaştırmak için kuzeye doğru zorla ilerliyor. Kırsalın zorlukları artarken JT ile Marvin bir duş inşa ediyor.
04:35 Nasıl Yapılmış? Her gün kullandığımız eşyaları mercek altına almaya devam ediyoruz. Hafıza kartları, dökme demir küvetler ve Hopi Kachina bebekler ele alınıyor.
05:00 Nasıl Yapılmış? Bisiklet ayakkabıları, keçe çadırlar, deniz kontrplağı ve çini boyanın nasıl yapıldığını öğrenin.
05:30 Nasıl Yapılmış? Her gün kullandığımız eşyaları mercek altına almaya devam ediyoruz. Kağıt yelpazeler, ceviz boyası ve bakır ele alınıyor.
06:00 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaları mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu bölümün konuları jel kapakları, yaylı çocuk bahçesi bindireçleri, dondurulmuş krepler, doğal lastik.
06:20 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaları mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu bölümün konuları kağıt şemsiyeler, kömür, uçak koltukları, küçük çömlekler.
06:45 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaları mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu bölümün konuları alüminyum kano, ağaç taslar, tekerlekli sandalye minibüsleri, marimbalar.
07:05 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaları mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu bölümün konuları yarış pilotu koltukları, kağıt çiçekler, yedek jeneratörler.
07:30 İşte Sürat İşte Ses Richard bir yandan bir 1976 Chevy C-10'u Cattle Baron's Ball için hazırlarken, bir yandan da '66 Continental ile '51 Caddy'yi takas yapmak istiyor. Ayrıca, Fired Up kirayı aldı mı?
08:15 İşte Sürat İşte Ses Richard bir '55 Pink Caddy restore ediyor. Oldukça heyecanlı ama ötekiler işin zamanında yatişemeyebileceğini bildirince huzuru kaçıyor.
09:00 Altın Peşinde Tekrar ekrana dönen Yukon'daki altın madencileri, servete kavuşmak için herşeylerini ortaya koyuyorlar. Altın bulma yarışında kim öne geçip Klondike'ın kralı ünvanını alacak acaba?
09:45 Altın Peşinde Yukonlu altın avcıları zengin olma umuduyla her şeyini ortaya koyuyor. Yeni avcılar, yeni bölgeler ve yeni makinalarla altın avı hiç olmadığı kadar heyecanlı!
10:35 Altın Peşinde: Köpüklü Sular Dakota Fred ve oğlu Dustin, altın parçalarından servet kazanmak için Alaska'nın en azgın nehirlerinden birinin derinliklerine inerek hayatlarını riske atıyor.
11:25 Alaska: Son Sınır Doğa şartları, başka etmenler ve aile sorunları nedeniyle güçlerinin sınırında yaşayan Kilcher'ler ailenin zengin kırsal yaşam geleneğini sürdürebilmek için birlikte çalışıyorlar.
12:15 Alaska: Son Sınır Doğa şartları, başka etmenler ve aile sorunları nedeniyle sınırlarını zorlayan Kilcher'ler ailenin zengin kırsal yaşam geleneğini sürdürebilmek için birlikte çalışıyorlar.
13:05 Alaska'yı Mesken Tuttuk Yedi çocuklu Brown ailesiyle Alaska kırsalına doğru yola çıkıyoruz. Uygar dünyadan uzakta yaşayan ailenin fertleri yabanda ayakta kalabilmek için birbirlerine dayanmak zorundalar.
13:55 Alaska'yı Mesken Tuttuk Yedi çocuklu Brown ailesiyle Alaska kırsalına doğru yola çıkıyoruz. Uygar dünyadan uzakta yaşayan ailenin fertleri yabanda ayakta kalabilmek için birbirlerine dayanmak zorundalar.
14:45 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığını hiç merak ettiniz mi? Bu harika dizi daha başka çeşitli eşyaları yakın plana alıyor ve nasıl yapıldıklarını açıklıyor.
15:10 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığını hiç merak ettiniz mi? Bu harika dizi daha başka çeşitli eşyaları yakın plana alıyor ve nasıl yapıldıklarını açıklıyor.
15:35 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığını hiç merak ettiniz mi? Bu harika dizi daha başka çeşitli eşyaları yakın plana alıyor ve nasıl yapıldıklarını açıklıyor.
16:00 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığını hiç merak ettiniz mi? Bu harika dizi daha başka çeşitli eşyaları yakın plana alıyor ve nasıl yapıldıklarını açıklıyor.
16:30 Altın Peşinde Tekrar ekrana dönen Yukon'daki altın madencileri, servete kavuşmak için herşeylerini ortaya koyuyorlar. Altın bulma yarışında kim öne geçip Klondike'ın kralı ünvanını alacak acaba?
17:25 Altın Peşinde: Köpüklü Sular Araç arızaları nedeniyle Dakota Boys ve ekibi güçlükler ve gecikmelerle karşı karşıya. Ancak yoğun çalışmaları nihayet ürün veriyor ve büyük miktarda altın bulmayı başarıyorlar.
18:15 İşte Sürat İşte Ses Bizimkiler '49 Chevrolet işini hızlandırıyor. Öte yanda, Gas Monkey Monster Jam kamyoneti ise Dennis Anderson'un araba mezarlığını boyluyor.
19:10 Tamirat-Tadilat Mike 90'lı yllarda elektrikliye çevrilmiş bir 1985 Maserati Bi-Turbo buluyor. İlk defa üzerinde çalışacakları bir elektrikli arabadan kâr edebilecekler mi acaba?
20:05 Hurda Avcıları Drew nihayet memleketi Conwy'de kendi antikacı dükkanını açıyor. Cotswolds'a giderek İngiltere'nin en büyük kapalı antika pazarında hazine bulmaya çalışıyor.
21:00 Altın Peşinde Yukonlu altın avcıları zengin olma umuduyla her şeyini ortaya koyuyor. Yeni avcılar, yeni bölgeler ve yeni makinalarla altın avı hiç olmadığı kadar heyecanlı!
21:55 Altın Peşinde: Köpüklü Sular Dakota Fred ve oğlu Dustin, altın parçalarından servet kazanmak için Alaska'nın en azgın nehirlerinden birinin derinliklerine inerek hayatlarını riske atıyor.
22:50 Sokak Çılgınları 405 çocukları, en hızlı araçlarını almak üzere Las Vegas'a gitmeye karar verir. Farmtruck ve AZN, Las Vegas'a imzalarını atma hayalini kurar.
23:45 Dizel Kardeşler Dizelaraçlar dünyasında, Heavy D, Diesel Dave ve DieselSellerz'deki ekipleri çevrenin en büyük ve en müthiş kamyonlarını üretiyorlar. İyi çalışıyorlar, iyi eğleniyorlar.
00:30 Kindig Garajı Otto Vega'nın Ford 150'si bitiş çizgisini geçer. Ekip, egzostu, motoru ve arabanın rengini ayarlamak için çok çabalar.
01:15 Kindig Garajı Dave 1929 model Roadster alarak yenilemek ister, ama Kevin onun yine kötü araç almış olduğundan korkar. Kris, çalışmayan bir motorla uğraşır.
02:00 Altın Peşinde Yukonlu altın avcıları zengin olma umuduyla her şeyini ortaya koyuyor. Yeni avcılar, yeni bölgeler ve yeni makinalarla altın avı hiç olmadığı kadar heyecanlı!
02:55 Altın Peşinde: Köpüklü Sular Dakota Fred ve oğlu Dustin, altın parçalarından servet kazanmak için Alaska'nın en azgın nehirlerinden birinin derinliklerine inerek hayatlarını riske atıyor.
03:45 Alaska Demiryolu 250 milyon dolar değerinde askeri malzeme Alaska demiryolunda. Ancak yolculuk tehdit altında.
04:35 Nasıl Yapılmış? Günlük yaşamda kullandığımız araçları incelemeye devam ediyoruz. Bu bölümde hava basınçlı civata sıkma aracı, suni mermer lavabolar ve kurutulmuş planten dilimleri ele alınıyor.
05:00 Nasıl Yapılmış? Gündelik kullandığımız eşyaların mercek altına alınması devam ediyor. Bu bölümde metal kesicileri, yapay Noel ağaçları ve tuzlu bisküvilerin nasıl üretildiği ele alınıyor.
05:30 Nasıl Yapılmış? Gündelik kullandığımız eşyaların mercek altına alınması devam ediyor. Bu bölümde termometreler, basküller, ve lüks çikolataların nasıl üretildiği ele alınıyor.
06:00 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaları mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu bölümün konuları protez dizler, yaprak yaylar, lavanta yağı, perçinler.
06:20 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaları mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu bölümün konuları dökme demir sobalar, ültra hafif uçaklar, kar kürüyücüler, lastik bantlar.
06:45 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaları mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu bölümün konuları berber koltukları, lağım pompaları, bimini boat tops, dizel filtreleri.
07:05 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaları mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu bölümün konuları otomobil lastikleri, ipek ve scuba hazneleri.
07:30 İşte Sürat İşte Ses 55 Pink Caddy için uzun süredir parçaların gelmesi beklendikten sonra Richard ve adamları aracı zamanında bitirmek için çılgınca işe sarılıyorlar.
08:15 İşte Sürat İşte Ses Richard ve Aaron 1971 model bir Dodge Scat Pack Challanger'a dönüşüm geçirtir. Richard bir konser salonuna yatırım yapar ve 1957 model Shorty okul otobüsü yeniden yapılır.
09:00 Altın Peşinde Yukon'un altın madencileri, zengin olmak amacıyla büyük riskler alarak geri geliyorlar. Altın savaşında, Klondike'ın kralı olarak en tepeye kim kurulacak acaba?
09:45 Altın Peşinde Yukonlu altın avcıları zengin olma umuduyla her şeyini ortaya koyuyor. Yeni avcılar, yeni bölgeler ve yeni makinalarla altın avı hiç olmadığı kadar heyecanlı!
10:35 Altın Peşinde: Köpüklü Sular Dakota Fred ve oğlu Dustin, altın parçalarından servet kazanmak için Alaska'nın en azgın nehirlerinden birinin derinliklerine inerek hayatlarını riske atıyor.
11:25 Alaska: Son Sınır Doğa şartları, başka etmenler ve aile sorunları nedeniyle sınırlarını zorlayan Kilcher'ler ailenin zengin kırsal yaşam geleneğini sürdürebilmek için birlikte çalışıyorlar.
12:15 Alaska: Son Sınır Doğa şartları, başka etmenler ve aile sorunları nedeniyle sınırlarını zorlayan Kilcher'ler ailenin zengin kırsal yaşam geleneğini sürdürebilmek için birlikte çalışıyorlar.
13:05 Alaska'yı Mesken Tuttuk Yedi çocuklu Brown ailesiyle Alaska kırsalına doğru yola çıkıyoruz. Uygar dünyadan uzakta yaşayan ailenin fertleri yabanda ayakta kalabilmek için birbirlerine dayanmak zorundalar.
13:55 Alaska'yı Mesken Tuttuk Yedi çocuklu Brown ailesiyle Alaska kırsalına doğru yola çıkıyoruz. Uygar dünyadan uzakta yaşayan ailenin fertleri yabanda ayakta kalabilmek için birbirlerine dayanmak zorundalar.
14:45 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığını hiç merak ettiniz mi? Bu harika dizi daha başka çeşitli eşyaları yakın plana alıyor ve nasıl yapıldıklarını açıklıyor.
15:10 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığını hiç merak ettiniz mi? Bu harika dizi daha başka çeşitli eşyaları yakın plana alıyor ve nasıl yapıldıklarını açıklıyor.
15:35 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığını hiç merak ettiniz mi? Bu harika dizi daha başka çeşitli eşyaları yakın plana alıyor ve nasıl yapıldıklarını açıklıyor.
16:00 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların nasıl yapıldığını hiç merak ettiniz mi? Bu harika dizi daha başka çeşitli eşyaları yakın plana alıyor ve nasıl yapıldıklarını açıklıyor.
16:30 Altın Peşinde Yukon'un altın madencileri, zengin olmak amacıyla büyük riskler alarak geri geliyorlar. Altın savaşında, Klondike'ın kralı olarak en tepeye kim kurulacak acaba?
17:25 Altın Peşinde: Köpüklü Sular Felaket bastırırken Dakota Boys ekibi Bedrock Crack'a doğru yaklaşıyor. Rich'in başı büyük belada. Dustin onu sakinleştirip suya geri dönüyor.
18:15 İşte Sürat İşte Ses Richard, Aaron'un -bir ilk olarak- '72 Pantera'ya türbolu bir Ford EcoBoost V6 motoru monte etme projesine ortak oluyor.
19:10 Tamirat-Tadilat Edd İngiltere'de bir 1916 Cadillac alarak Mike'ı şaşırtıyor. İkilimiz bu arabayı 15.000 kilometrelik Pekin-Paris dayanıklılık yarışına hazırlayacak.
20:05 Hurda Avcıları Drew yeni açılan galerisinde daha büyük bir stoka ihtiyaç duyuyor. Malvern'de 1960'lardan bir Danimarka divanı ile Welshpool'da bir çift duvar halısı buluyor.
21:00 İnsan Ayıya Karşı Amerika'nın seçkin sporcuları, insan gücü, hız, çeviklik ve dayanıklılığın sınırlarını test eden bir dizi mücadelede güçlü boz ayıların gücüne bürünüyor.
21:55 Gizemli ve Keşfedilmemiş Justin ve Emiliano, Arizona Dağlarında 200 milyon dolar değerinde altın barındırdığı söylenen efsanevi kayıp madeni araştırıyor.
22:50 Sokak Çılgınları 405 ekibi, Los Angeles'lı sokak yarışçılarına kafa tutmak üzere Kaliforniya'ya gider. Bu sırada Farmtruck ve AZN Hollywood'a bir seyahate gider.
23:45 Dizel Kardeşler Dizel araçlar dünyasında, Heavy D, Diesel Dave ve DieselSellerz'deki ekipleri çevrenin en büyük ve en müthiş kamyonlarını üretiyorlar. İyi çalışıyorlar, iyi eğleniyorlar.
00:30 Kindig Garajı Dave Kindig kariyerine garajında Wolkswagenler'le çalışarak başlar. 1962 model VW otobüsü tamir etmek için, 1968 model Boss Mustang'ı da modernize etmek için alır.
01:15 Kindig Garajı 50 mildeki 2014 Model Jaguar ve kötü şansın tarihi Kindig'e ulaşır. Profesyonel Golfçu Dennis Walters Dave'den kapıları söküp, arabayı spor araba havasından çıkarmasını ister.
02:00 İnsan Ayıya Karşı Amerika'nın seçkin sporcuları, insan gücü, hız, çeviklik ve dayanıklılığın sınırlarını test eden bir dizi mücadelede güçlü boz ayıların gücüne bürünüyor.
02:55 Gizemli ve Keşfedilmemiş Justin ve Emiliano, Arizona Dağlarında 200 milyon dolar değerinde altın barındırdığı söylenen efsanevi kayıp madeni araştırıyor.
03:45 Alaska Demiryolu Kırsalda yaşama konusunda deneyimli Jim James, bir kazadan sonra trenle hastaneye ulaşmaya çalışıyor. Ancak engeller onu zor durumda bırakabilir.
04:35 Nasıl Yapılmış? Gündelik kullandığımız eşyaların mercek altına alınması devam ediyor. Bu bölümde karbüratörlerin, klimaların ve şekerin nasıl üretildiği ele alınıyor.
05:00 Nasıl Yapılmış? Gündelik kullandığımız eşyaların mercek altına alınması devam ediyor. Bu bölümde kombineli vida anahtarlarının, mezelik et ürünlerinin ve zeplinlerin nasıl üretildiği ele alınıyor.
05:30 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaların mercek altına alınması devam ediyor. Bu bölümde karbon elyaf araba parçalarının, el kurutma makinelerinin ve polyester ipliğin nasıl üretildiği ele alınıyor.
06:00 Nasıl Yapılmış? Gündelik eşyaları mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu bölümün konuları ayakkabı bağcıkları, antika çerçeveler, orkideler, tekteker jantları.
06:20 Nasıl Yapılmış? Bir dizi sıradan günlük eşyanın nasıl üretildiğini mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu bölümün konuları kaya kırıcılar, kumaş abajurlar, pasta püskürtücüleri ve buharlı ütüler.
06:45 Nasıl Yapılmış? Bir dizi sıradan günlük eşyanın nasıl üretildiğini mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu bölümün konuları yarış arabası direksiyonları, karışık salatalar ve rüzgar türbinleri.
07:05 Nasıl Yapılmış? Bir dizi sıradan günlük eşyanın nasıl üretildiğini mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu bölümün konuları güvenlikli kapılar, dudak boyası, yapay palmiyeler ve pirinç plaketler.
07:30 İşte Sürat İşte Ses Richard'ın bir arkadaşı ona, Kara Şimşek arabası ve David Hasselhoff'un doğumgününe gelmesi için 200 bin dolar önerir.
08:15 İşte Sürat İşte Ses Monkey'ler zamana karşı yarışarak KITT arabasını bitirmeye çalışıyorlar. Vaktinde bitirebilecekler mi ve Hoff da gerçekten gelecek mi acaba?
09:00 Altın Peşinde Yukon'un altın madencileri, zengin olmak amacıyla büyük riskler alarak geri geliyorlar. Altın savaşında, Klondike'ın kralı olarak en tepeye kim kurulacak acaba?
09:45 İnsan Ayıya Karşı Amerika'nın seçkin sporcuları, insan gücü, hız, çeviklik ve dayanıklılığın sınırlarını test eden bir dizi mücadelede güçlü boz ayıların gücüne bürünüyor.
10:35 Alaska: Son Sınır Aile topluca bir traktörü kurtarmaya çalışıyor. Ama en çok baskı, kendi güvenliğini tehlikeye atarak, üstünden geçeceği buzlar erimeden onu çalıştırmaya çalışan Otto'nun üzerinde.
11:25 Alaska: Son Sınır Doğa şartları, başka etmenler ve aile sorunları nedeniyle sınırlarını zorlayan Kilcher'ler ailenin zengin kırsal yaşam geleneğini sürdürebilmek için birlikte çalışıyorlar.
12:15 Alaska: Son Sınır Doğa şartları, başka etmenler ve aile sorunları nedeniyle güçlerinin sınırında yaşayan Kilcher'ler ailenin zengin kırsal yaşam geleneğini sürdürebilmek için birlikte çalışıyorlar.
13:05 Alaska'yı Mesken Tuttuk Yedi çocuklu Brown ailesiyle Alaska kırsalına doğru yola çıkıyoruz. Uygar dünyadan uzakta yaşayan ailenin fertleri yabanda ayakta kalabilmek için birbirlerine dayanmak zorundalar.
13:55 Alaska'yı Mesken Tuttuk Medeniyetten uzakta yaşayan ve bakir doğada hayatta kalmak için birbirlerine ihtiyaç duyan yedi çocuklu Browns ailesiyle tanışmak için Alaska'nın kırsalına gidin.
14:45 Nasıl Yapılmış? Sıradan günlük eşyaları yakın plana alan programın bu bölümünde desenli cam panellerin, dayanıklı nakliye sandıklarının ve stop-motion animasyonların nasıl yapıldığı ele alınıyor.
15:10 Nasıl Yapılmış? Sıradan günlük eşyaları yakın plana alan programın bu bölümünde çelik halatların, ağaçsı çitlerin ve büyük formatlı kameraların nasıl yapıldığını öğreneceğiz.
15:35 Nasıl Yapılmış? Popüler dizinin bu bölümünde çikolata paraların, pedallı arabaların ve lateks kılıçların nasıl yapıldığı açıklanıyor.
16:00 Nasıl Yapılmış? Sıradan günlük eşyaları ele alan programın bu bölümünde motosiklet yeleklerinin, bel ve küreklerin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Çiftlik havyarının nasıl üretildiği de ekranda.
16:30 Altın Peşinde Yukon'un altın madencileri, zengin olmak amacıyla büyük riskler alarak geri geliyorlar. Altın savaşında, Klondike'ın kralı olarak en tepeye kim kurulacak acaba?
17:25 Altın Peşinde: Köpüklü Sular Ayların emeği boşa gidince moraller dibe vuruyor. Dustin bir başka dalma alanı bulmaya çalışıyor ama Fred ilk bölgede çalışmaya devamda ısrarlı.
18:15 İşte Sürat İşte Ses Richard Rawlings ile Aaron Kaufmann Teksas'ın ve komşu eyaletlerin en ücra köşelerinde gizli cevherler ve unutulmuş klasik arabalar aramak için geri geliyorlar.
19:10 Tamirat-Tadilat Mike ve Edd garajdaki bazı arabalara göz atarken son zamanlardaki işleri hatırlıyorlar. Daha önce hiç görmedikleri kliplere bakarak bu işlerin ayrıntılarını anlatıyorlar.
20:05 Hurda Avcıları Drew dükkanına daha çok müşteri çekecek gösterişli parçalar arıyor. Derbyshire'da bir Regency resim çerçevesi buluyor, Harrogate'te bir çift hezaren Danimarka sandalyesi alıyor.
21:00 Alaska: Son Sınır Doğa şartları, başka etmenler ve aile sorunları nedeniyle güçlerinin sınırında yaşayan Kilcher'ler ailenin zengin kırsal yaşam geleneğini sürdürebilmek için birlikte çalışıyorlar.
21:55 Alaska'yı Mesken Tuttuk Alaska'nın derinliklerinde doğuştan vahşi bir aile yaşıyor. Billy ve Amy Brown, yedi çocuklarıyla birlikte medeniyetten uzakta aile dayanışması sayesinde hayatta kalıyor.
22:50 Sokak Çılgınları Daddy Dave listeden çıktığında 10 numaralı sıra boş kalır. Big Chief, 405 tarihindeki en geniş kapsamlı rövanşlı maçı organize ederek kimin buna değdiğini görmeye karar verir.
23:45 Dizel Kardeşler Mazotlu araçlar dünyasında Heavy D, Diesel Dave ve onların DieselSellerz garajındaki ekibi en büyük ve en havalı kamyonları üretiyorlar. Sıkı çalışıyorlar, tadını çıkarıyorlar!